Siğil Forum

Siğil Forum
Siğil Forum

Siğil Forum Türkiye

Siğil Forum HPV Yorumları 7/24 Online Etkili Çözümler HPV Forum Siğil yorumları HPV Yorumları Ascus Yorumları, Cin1 2 3 Genital siğil İyileşenler Kurtulanlar. Genital siğillerin Tedavisi için düşünce deneyimlerinizi paylaştığınız Siğil forum sayfasıdır.

Siğil Hakkında Alt kısımda Yorum yaparak bilgi Paylaşımında bulunabilirsiniz.

Siğil HPV Virüsü, Genital siğiller tedavisi için dikkat edilmesi gerekenler

HPV bir virüstür Lezyonları, siğil benzeri normal siğiller değildir. HPV virüsünü Negatif etmek gerekir. Normal siğil olmadığı için Yakmayla, Dondurmayla, Lazerle, Asit içerikli damlalar ve krem ile geçmez. Cildinizi tahriş ettiğiniz için çoğalarak yayılır. Doktorlarınızdan Bilgi Alınız.

UYARI: İP ve NS bilgileriniz nereden ve hangi ilden yazmış olduğunuz görülmektedir. Bazı kişiler değişik isimlerde farklı yorumlar yaptıklarında yorumları ve hakaret, tehdit içerikli, reklam yorumlar SİLİNMEKTEDİR. Kişisel verileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda uygun şekilde korunmaktadır. 

BİLGİLERİNİZİ SAKLAMIYOR VE PAYLAŞMIYORUZ

 

Yorum Yaz ::.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Bursada ikamet etmekteyim genital siğillerimin iyi huylumu kötü huylumu olduğunu öğrenmek için İstanbula gidip dna testi yaptırdım, hpv tip 16 ve hpv tip 33 çıktı sabırla araştırmam ve bu sitede yorumları okuyarak bende antibiyoks firmasına başvurup kullanmak için bir kilo civarı bir ürün alıp kullandım siğiller çok çabuk kendiliğinden kayboldu çok sevindim ama test yaptırmadım tekrar gidip test yaptıracağım hpv negatif olmuşmu virüs vucuttan atılmışmı için rahat etsin bilgi vermek istedim kısacası böyle.

 2. Doktor kontrolü smear testinde hpv olduğumu öğrendim parça aldılar kötü huyluymuş yaktılar ama çoğaldı bu sitede yorumları okuyup antibiyoks dükkanına ulaştım bilgi verdiler ikna olup bende alıp kullandım 3 ay sonucunda test yaptırdım doktorumla paylaştım ilginç bir olay olarak görsede hpv siğillerinden ve hpv virüsünden kurtuldum tavsiye etmek istedim çünki insanlar hep farklı yanlış bilgiler ile doğru mehmet beye ulaşım bilgi ve destek almak isterseniz çok yardımcı oluyor.

 3. Mehmet beye çok teşekkür ederim çok yardımcı oldu 2 ay sonunda testlerim temiz çıktı güvenmekle doğru yapmışım kullanmak isteyenlere tavsiye ederim

  1. merhaba kardeşim kesin çözüm bulan varmı demişsin atibiyoks firmasından mehmetbeye ulaş yardımcı olacaktir pişman olmazsın geçmiş olsun.

 4. Merhabalar cümleten tavsiye ettiğiniz raknegacc yi alıp kullandık eşimle birlikte 3 ay bekledik söylenenleri uyguladık ve siğiller zaten bende 2 ay içinde küçüldü ve kayboldular eşimde muayene sonucu temiz çıktı ve tarif edilemez sevinç içindeyim teşekkür ederim tavsiyelerinizi okuduktan sonra almaya karar vermiştim iyiki alımışız almak isteyenler alıp kullanabilir güven duyabilirsiniz.

 5. Bu sitede yazılanlara pek güvenim yoktu 2 yıldır takip ediyorum ve dolandırıcı olsalar şimdiye kadar telefonları kapanır diye düşünmüştüm genital siğillerim için tavsiye edilen raknegacc alıp kullandım siğiller kendiliğinden kayboldu boş yere beklemiş olduğumu anladım hiç çekinmeden vakit kaybetmeyin siğilleriniz varsa kesin çözüm bulacağınız tek yer çok şeyler kullandım daha önce bir çözüm bulamamıştım teşekkür ederim emek verenlere.

 6. Daha önce bu sitede yorumları okudum ve krem kullanmayın damla kullanmayın jilet kullanmayın vs diye yazılar okudum dikkate almamıştım ve bilakis onların hepsinizde fazlasıyla yaptım genital siğiller 6 tane kadardı çoğaldı makat bölgesi ve idrar yoluna bile yayılmış bu sitede yazılanları dikkate almayarak kendi kendime eziyet edip durmuşum 1 yıl sonra tekrar buraya gelip rak-negacc alıp kullandım şurup şeklinde içilmesi yeterli dediler 15 gün kullandım şimdi siğiller kayboldu test yaptırmaya gerek görmedim tertemiz oldu benimde size tavsiyem yakma, dondurma, damla krem jilet kullanmayın daha beter çoğalıyor kesin çare arıyorsanız doğru yerdesiniz hiç şüpheniz olmasın kullanmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 7. Arkadaşlar hpv testim pozitif çıktı sonrası neler kullandım yurt dışından gelen bir taplet kullandım 6 ay çözüm olmadı, kremler verdiler çözüm olmadı internetten damlalar aldım çözüm olmadı yani kim ne dedi ise uyguladım sonuç alamadım umutlarım emeklerim heba oldu. Bu sitede yorumlarınızı okdum hadi bunuda deneyeyim dedim iyiki denemişim test yaptırdım kullandıktan sonra sonuç negatif çıktı tavsiye ederim çok memnun kaldım sizde kullanmak isterseniz pişman olmayacağınızı umut ediyorum Mehmet beyle iletişim kurmak için telefonu 05051053434 çok nazik ve işini severek yapıyor bilgilendirmek istedim.

 8. RAKNEGACC GERÇEKTEN ETKİLİYMİŞ TAVSİYELERİNİZE GÜVENEREK ALIP KULLANDIM TEST YAPTIRDIK NEGATİF ÇIKTI ÇOK MUTLUYUM ANTİBİYOKS FİRMASINA İLGİLENDİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL SONUÇ GÜZEL EMEK.

 9. Hpv test sonucum hpv tip 16, 19, 32, ve 51 çıktı şansa bak 4 tip birden tek de değil yakma yapıldı 2 defa lazer ile çözüm olmadı piskolojim bozuldu ne yapacağımı bilemedim sonra tanıdık hemşire antibiyoks firması ile iletişime geçmem söyledi kendiside alıp kullanmış hpv için ben de kullanmaya karar verdim ancak bana 2 tane kullanmam önerdiler 4 çeşit tip olduğu için kullandıktan 3 ay sonra kontrole gittim doktoruma temizlenmiş olduğum vucut atmış dedi çok mutlu oldum benimde hikayem kısaca böyle yaşadıklarımı anlatmaya çalıştım tavsiye ediyorum kullanmak isteyenler başka yerlerde zamanınızı ve emeğinizi paranızı boşa harcamayın antibiyoks firması ile iletişime geçin telefonlarınıda yazıyorum 05051053434 mehmet bey çok nazik biri gece gündüz telefonlara bakıyor arayabilirsiniz kalın sağlıcakla herkese acil şifalar ayrıca.

 10. Genital gölgemde bir kaç tane siğil farkettim, temizleme sonrası jilet deydikçe çoğaldı hatta makat bölgemede sıçradığını farkettim utanarak sıkılarak doktora gittim krem verdi çözüm olmadı ciltim de tahriş oldu. Araştırmalarım sonucu bu siteye rast geldim ve tavsiye ettikleri Rak-negacc alıp kullandım kısa sürede siğiller küçülerek kayboldu sizlere çok minnettarım teşekkür ederim beni bu siğillerden kurtardınız.

 11. KIRTLAĞIMA KADAR AĞIZ İÇİNDE SİĞİL ÇIKMIŞTI SAYISINI UNUTTUM HASTANEDE TEDAVİ GÖRDÜM AMA BİR ÇÖZÜM OLMADI RAK-NEGACC OLAN ÜRÜNÜ BURADA OKUDUĞUM YORUMLARA İSTİNADEN KULLANDIM 3 AY BEKLEDİM VE SİĞİLLERİN KAYBOLDUĞUNU GÖRDÜM TEKRAR MUAYENE OLMAK İÇİN DOKTORUMA GİTTİĞİMDE VİRÜSÜ ATMIŞSIN DEDİ YILLARDIR ATILMAYAN VİRÜS RAK-NEGACC İLE KURTULMUŞ OLDUM DOKTORUM İNANMADI AMA SONUÇ ORTADA TEŞEKKÜR EDERİM BENİ BÜYÜK BİR BELADAN KURTARDIĞINIZ İÇİN.

 12. Ben hpv için krem kullandım fayda görmedim boş yere ciltim zarar gördü damla kullandım krem kullandım siğiller bir kaç gün içinde düştü ama kısa sürede çoğaldı bağışıklık için propolis ve bir çok taplet kullandım aylarca yıllarca bir çözüm olmadı param ve emeklerim hep heba oldu bir arkadaşın tavsiyesi üzerine antibiyoks rak-negacc kullandım sadece 15 gün ve 3 ay bekledim hem siğillerim kandiliğinden kayboldu hem test yaptırdım istanbulda özel labartuvarda testlerim negatif çıktı ve 5 ay geçti lezyon siğil tekrar çıkmadı daha önce hpv için bir çok ürüne para ve emek verdim verdiğim paraları ve emeğimi helal etmiyorum yıllardır boş yere zaman ve para kaybı yaşadım antibiyoksa güvenin pişman olmazsınız derim zaten her şey ortada kesin ve net çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz.

 13. Genital bölgelerde siğil çoğaldı temizlik yaptıkça kanama oldu internetten yakıcı damla aldım haplar tablerler çaylar bal polen propolis vs bir çok şey alıp kullandım sirke kullandım dualar okdum okuttuk her defasında daha da çoğaldı en son antibiyoks rak-negacc alıp kullandımmuhteşem birşeymiş siğil falan kalmadı ama kullandıktan sonra küçülmeye başladı ve 4 ay gibi sürede tamamen kayboldu test yaptırmadım test de çok para ama ben inanıp güvendim kullandım çok şükür memnun kaldım siğillerden kurtulmum teşekkür ederim.

 14. Hayırlı geceler RAK-NEGACC ANTİBİYOKS firmasından alıp kullanalı 6 ayı geçti bekledim buraya yazmak için. 15 gün bitki şurubunu içtim. Genital yerlerimde çok sayıda siğil vardı iki ay gibi bir sürede hepsi kuruyup kayboldu. Acaba tekrarlarmı diye 4 ay kadar daha bekledim, tekrarlama olmadı şimdilik. Kullanmak isteyenler kullanabilir. Birçok insana faydası olmuş zaten, ama bana faydası olan size faydası olurmu bilemiyorum bu vesile ile alıp kullanıp kullanmama sizin kararınız. Ben faydasını gördüm belirtmek istedim hayırlı geceler.

 15. 4 yaşında çocuğumuzda genital bölgesinde siğil gördük doktora gittiğimizde hpv olduğunu söyledi şaşırdık cinsel yolla bulaşan 4 yaşında çocuğa nasıl geçer diye araştırdık wc lavabo vs dende bulaşabiliyormuş istanbulda özel bir labartuvarda ailecek test yaptırdık eşimde ve bende ve iki çocuğumun birinde hpv tip 36 ve 51 çıktı diğer çocuğum temiz çıktı tavsiye üzerine antibiyoks firmasına ulaştık ailecek kullanalım dedik onlar üç müz kullanmasını istedi ama biz hpv olmayan çocuk içinde alıp kullandık 15 gün içiliyor ce 3 ay sonra test yaptırabilirsiniz dendi 3 ay sonra test yaptırdık negatif çıktı çok sevindik doktorumuzada böyle bir bitki den yapılmış şurup kullandık diye söyledik evet çok duyuyorum dedi bizde lezyon belirti yoktu sadece çocukta vardı lezyon kayboldu çok teşekkür ederiz bizde ailecek hpv den kurtulduk bizimde hikayemiz bu şekilde sevincimizi paylaşmak istedik herkese acil şifalar mükemmel birşey hiç teredüt etmeyin demek isteriz hayırlı ramazanlar cümleten. est sonuçlarınıda paylaşmak istedim ama eşim musade etmedi çocuklar olduğu için.

 16. Merhaba ne kadar teşekkür etsem yetersiz kalır sanırım rak-negacc kullandım test yaptırdım istanbulda hpv tip 16 pozitif vardı şimdi negatif oldu siğillerim kayboldu daha önce birçok ilaç kullandım internetten neredeyse herşeyi aldım bir sonuca varamamıştım. Beni bu illettenmi zillettenmi desem bilmiyorum kurtardınız antibiyoks firmasına çok teşekkür ederim. Kullanmak isteyenlere tavsiye ederim başka ilaçlar fayda etmiyor kardeşim boşuna emeğiniz paranızı boşuna harcamayın umutlanıp boşa çıkmasıda ayrı bir dert al kullan 15 gün kullanıyorsun aylarca yıllarca kullanmıyorsun.

 17. Kısa yazmaya çalışacağım aslında kikayem uzun 2 yıl önce smear test sonucu hpv virüsü teşhisi kondu önce donduralım dendi dondurma yapıldı çözüm olmadı çoğaldı sonra yakalım dendi yaktılar yine çözüm olmadı. Bu defa kazıyalım kazıma yapılması lazım dendi onuda yaptılar herdafasında yaralar lezyonlar büyümüş ve yayılma yapmış bir çözüm olmadı sonra rahim kanserisin dediler dünyam yıkıldı rahmimi aldılar yine çözüm olmadı ilaçlar tedaviler dünyam ahiretim oldu sanki sonra bir sağlık çalışanı antibiyoks firmasını tavsiye ettim telefonla arayıp iletişim kurdum ve bir bitkisel su verdiler 15 gün içtim ve üç ay beklemem söylendi bekledim tekrar doktorumla görüştüğümde hpv virüsü vucuttan atılmış dendi bende kullandığım bitki şurubunu söyledim olabilir dendi ama ben herseyimi yaktırdım dondurdum kazıttım ve rahmi aldılar çözüm olmadı şu 15 gün içtiğim bitki beni kurtardı kime nediyeyim kimi suçlayayım hem çok üzülüyorum hemde rahim kanserinden kurtuldum buruk bir sevinç var bu yazımı okuyan tüm kadınlara sesleniyorum uyanık olun rahminizi aldırmayınönce bu bitkileri kullanmanızı tavsiye ederim benim gibi hayatınızı mahvetmeyin 05051053434 mehmet beyden bilgi alabilirsiniz allah cümleten şifa versin sağlıklı kalın.

 18. Doktor muayenesi ve smear test sonucu değişik lezyonlar olduğu tesbit edildi kateme yönlendirildim dna testi yapıldı hpv yüksek riskli guruplardan 18, 31, 54. 51 4 çeşit tipi çıktı yakma dondurma koterizasyon işlemleri yapıldı fakat tekrarlayarak çıktı daha kötü duruma geldim kremler yazdılar iyileşmeyi bırakın derimi soydu yara yaptı bağışıklık güçlendirici dediler kullanmadığım hap taplet gıda vs kalmadı aylar yıllar geçti vucut atar dendi atmadı piskolojim bozuldu hayatım zehir olmuştu sonrası bir anda antibiyoks firmasını bir yakınım tavsiye etti buradan birşeyler alıp kullanmış kurtulmuş pek inanmadım buda denediklerimin aynısıdır diye düşünmüştüm bunuda deneyeyim dedim ne kaybederimki diye ama 15 gün şurup içtim ve 3 ay beklemem söylendi 3 ay sonucu doktoruma gittim tekrar kontrol ve test için vucut atmış temizlenmişsin dedi ben böyle bir şurup içtim dedim şaşırdı güldü geçti inanmadı oda sanırım ama temizlendiğim belli yıllardır geçmedide bu şurubu içince düzelmesi tesadüf olamaz çok teşekkür ederim firmaya keşke tüm insanlar öncelikle sizin ürünü kullansa diye düşündüm yalan dolan ürünler kullandıkça umutlar hayeller yok oluyor antibiyoks firmasını elimden geldiği kadar herkese tavsiye etmeye çalışacağım tekrar teşekkür ederim.

 19. Bende 3 tane yuksek turu cikti. Farkli yerlerde vucut atar biraz beklemek lazim. Tedavisi yok gibi seyler oludum. Hpv 31,51,52 agzimda cikti genital bolgede cikmadi. Test oldugum mavi lab labaratuvari ilerde girtlak kanseri olma tehlikesi var ama vucut atarsa sorun yok dedi. Bircok yerle gorustum tedavisi olmayacagi soylendi. Internette arastirirken bu antibiyoks surubunu ogrendim ve mehmet beyi aradim. Dusuk riskli ciksa bu kadar panik yapmazdim. Denize dusen yilana sarilir misali oldum. Mehmet bey 2 surup almami soyledi seninki 3 tane hemde yuksek riskli tipleri dedi. Bende 2 surubu kendisinin dedigi sekilde gunde 2 tablet saatlere uyarak ictim. Virus uzerinden 1 sene gectiginde yapmam daha iyi olabilecegini 1 doktor soyledi. Bende 1 sene sonra tekrar mavilab hasekiye gittim. Test yaptirdim agiz yoluyla yaptirdigim test 3 tane yuksek tur olan 31,51,52 artik yazmiyor ve test sonucumda negatif yaziyor. Doktorlar ümit vermezken mehmet bey ümit verdi dileyenlere test sonuclarimi 1 yil onceki ve 2 gun onceki sonucumu atarim. Emeklerine saglik. Bu surubu yapanlarin. Ama size tavsiyem guvenmediginiz kisilerle bu 1 yil surecinde tedavi olurkende birlikte olmayin. 2 surub ve sadece vuris uzerinden 1 sene gecsin bu cok zor birsey degil. Negatif sonucunuzu alana kadar partnerlerden uzak turan kadinlarimiza bu vurus bulasmasin ozellikle rahim agzi kanseri oluyorlar. Birde not duseyim cogumuz zina ederek zaten bu virusu aliyoruz. Hatalarimizdan ders cikaralim ve kiz cocuklari olan beyefendi ve hanimefendiler hpv asimizi ergenlik bitmeden yaptiralim avrupada asi takviminde olan bu asi bizde yok fiyati 750 idi birara dolar artisi ile 1500 olmustur. Virusu alsalar bile etkilenmezler. Asinin ismi gardasil. Erkekler bulastirici oluyor ama kadinlar rahim agzi kanseri olabiliyor. 45 yasa kadar uygulanabiliyor ama ergenlikten sonra 3 doz ergenlige kadar 1 doz olmak yeterli erkekler tasiyici oluyor asil tehlike kadinlardaki rahim agzi kanseri. Ben yendim mehmet bey ve mucizevi surubuyla. Sizde hpv var diye korkmayin mehmet beyin tavsiylerini uygulayin ergenligi bitmeden kiz cocuklariniza gardasil asisini uygulayin. Herkese acil sifalar dilerim. Tekrar ediyorum hata yaptik ama ders cikarip artik daha dogru bir hayata adim atacagiz kimse mutsuz ve umitsiz olmasin.Antibiyoks ürünü kullandıktan sonraki hpv negatif test sonucum arkadaşlar. Pozitif HPV SonucuAntibiyoks ürünü kullandıktan sonraki test sonucum HPV NegatifAntibiyoks ürünü kullandıktan sonraki hpv negatif test sonucum arkadaşlar.

 20. Merhaba,Ben mart sonu hpv sonucu pozitif çıkmıştımjç.Doktorum 1 yılsonra tekrar tahlil alacagını ilacının tedavisinin olmadığını söyleyip gönderdi. Ama okdr kendimi kötü hissettimki psikolojimi bozdu bu test sonucu. Ve bir gün alternatif tıp adı altında google yazıp bu sayfaya denk geldim yapılan yorumlara istinaden mehmet beyle görüşme sağladım ve o kdr iddalı ve ikna edici konuşması vardı ki ürününe güvenin verdiği rahatlıkla. ben mehmet beye güvenerek sipariş verip sanıırım mayıs ayında başladım harfi harfine dediklerini yaptım ve bana 2 ay sonra gidip tekrar test vermemi istedi.Ve geçen hafta verdiğim sonuç şimdi test sonucunu aldım NEGATİF ÇIKTI ? Doktorum çok hızlı bir şekilde negatif çıkmasına şaşırdı ve oda benm gibi sevindi ve ürünü sordu bana.KESİNLİKLE BEN YAŞADIM DENEDİM VE GÖRDÜM GÖZÜNÜZ KAPALI ÜRÜNE VE MEHMET BEYE GÜVENEBİLİRSİNİZ.WEB SAYFASI http://www.antibiyoks.com.tr telefonları 05051053434 Allah bin kere razı olsun üzerimden kocaman bir yük kalkmış hissi oldu biranda … Pozitif ve Negatif TEST SONUCUMU PAYLAŞIYORUM:

  POZİTİF HPV TEST SONUCU:

  POZİTİF HPV Test Sonuç

  NEGATİF HPV TEST SONUCU:

  NEGATİF HPV Test Sonuç

 21. Merhaba genital siğillerim için çok şey kullandım kremler damlalar ve kısa sürede siğiller kuruyup döküldü ana 2 veya 3 ay içinde daha fazlası çıktı bu söylenilen rak-negacc antibiyoks kullananlar çok güzel yorumlar yazmış sadece içiliyormuş ilgimi çekti ben hep krem sürerek yada asit damlatarak tedavi aradım bulamadım bunun içilmesi çok ilgimi çekti almaya karar verdim alıp 15 gün içtim siğillerim yavaş yavaş küçüldü ve hiç kalmadı 7 ayı geçti içmeyi bıraktım tekrar siğiller çıkmadı ve bende yaşadıklarımı paylaşmak istedim.

 22. Mrb. söylendiği gibi hpv virüsü ve ascuss cin3 teşhisi konmuştu antibiyoks rak-negacc kullandım simaer ve testlerim temiz çoktı pozitif olan virüs negatif olması çok sevindirici insan derin bir oh çekiyor kullanmak isteyenlere tavsiyen geç kalmadan kullanmanızı tavsiye ederim biz kadınlarda bu virüs kötü sonuçlar açıyor okuyun araştırın ve bir an önce tedavinizi olun tekrar bu dünyaya gelmeyeceğiz hpv ölüm sebebimiz olmasın.

   1. Günaydın Ayşe gerçekten güvenilir ve bak sayısız kullanıcı yorumları var ve test sonuçlarını paylaşanlar var ve ayrıca onaylı patetli bir ürün. http://www.antibiyoks.com.tr sayfasında Rak-Negacc olan ilaç firma sahibi Mehmet beyle görüşün size yardımcı olacak telefonu 05051053434 arayabilirsin geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

 23. Testlerimde hpv virüsü 16 ve 18 çıktı kanser başlangıcı dediler çok üzüldüm ancak arkadaşım olan uzman doktorum tavsiye etmesi ile antibiyoks firması ile iletişime geçtim reknegacc kullandım ve 3 ay sonucunda testlerim temiz çıktı çok teşekkür ederim bende bu illetten kurtuldum inşallah tekrarlamaz bilgilendirmek istedim.

 24. Genital siğillerim için kullandığım ürün 15 gün kullandım sadece ve sonrası 3 ay bekledim bu zaman zarfında siğiller kendiliğinden kayboldu antibiyoks firmasına teşekkür ediyorum.

  1. Merhaba Ayşe Hanım durumunuz ne suan merak ettim iyisinizdir inşallah atlatabildinizmi ,atlattıysaniz nasıl oldu bilgilendirirmisiniz.sanırım bizdede var onun icin ögrenmek istiyorum

 25. Teşekkür ederim beni büyük bir beladan kurtardınız hpv testim negatif çıktı antibiyoks tavsiye edenlere çok teşekkür ederim tavsiyelerinizi okuyunca almaya karar vermiştim.

 26. hpv den dolayı malesef genital siğillerim ve içte lezyonlar vardı bu ürünü kullandım genital siğillerim kayboldu smirle beraber test sonuçlarım negatif ve temiz çıktı piskolojim düzeldi tesekkürler

 27. Merhaba cin1 cin2 ascus çıktı testlerimde tavsiye üzerine antibiyoks ilacını kullandım tekrar test yaptırdığımda testlerim temiz çıktı teşekkür ederim çok mutluyum.

 28. Evet 15 gün kullanım sonrası 3 ay bekledim siğiller kayboldu tip 16 vardı bende test yaptırdım negatif de olmuş derin bir oh çektim kurtulduğum için sanki yeniden doğdum insanın psikolojisi bozuluyor her tarafta siğil doluydu inşallah tekrar çıkmaz kullanmak isteyenlere hiç çekinmeyin derim kararsız kalmayın.

 29. Bende kullandım 2 ay oldu zaten en başta bize söylenmişti 3 ay beklenmesi gerektiği ama sabırsızlanıyor insan değilmi bir an önce sonucu görmek istiyor ama bize söylenen zamanı bekleyelim hatta ikinci ürüne de gerek kalabilir denmişti inşallah gerek kalmaz ama bu konularda bilgilendirildi anlayamadığım bazı arkadaşlar yinede ilk 10 günde bile değişiklik yok yazmış acaba o arkadaşa 10 demi sonuç alınır denmiş merak ettim üç ay sonucunda güzel haberler vermeyi çok istiyorum inşallah.

 30. ürün kullanımı tamamladım ama hiçbir değişlik olmadı 3 ay daha beklememi söylüyorlar bakalım onuda bekliyicez

   1. Hasan Bey merhaba bendede herhangi bir değişiklik yok tekrar aradım 3 ay içinde virüs temizleniyormuş bakalım ama çokda umutlu değilim

 31. gerçekten işe yarıyormu doktorlar bunun ilacı yok diyorlar sadece çıkan lezyonları tedavi ediyorlarmış bilemedim

 32. hpv tip 6 pozitif ve ascuss cin2 teşhisi konmuştu antibiyoks kullandıktan sonra testlerim negatif ve temiz çıktı teşekkür ederim.

   1. A.selam kardeşim 15 gün kullandım ve 3 ay bekledim sonrası tahil sonuçlarım temiz çıktı ben 1500 tl ye almıştım arayıp sorabilirsin yinede şimdi fiyat ne durumda bilemiyorum ancak değil 1500 15 bin deseler bu sonuc için deger paha biçilemez zira bize söylenen bu rahatsızlık geçmez diye ama çok şükür kurtuldum size de geçmiş olsun

   1. Bugun 10. Gün ve hala bi degisiklik yok. Bekliyorum yaktirmistim yaktirdigim yerden 1 tane ciktı ama kucuk insallah ilacın etkisini görürüm ve illetten kurtulurum

  1. Cin 1tipi hpv virüsümün olduğunu bugün öğrendim ayrıntı için henüz doktora gitmedim ..çok heyecanlıyım bir tedavisi varmı yoksa 6ayda bir smearle takip edildi sizde

  2. Hülya hn merhaba virüsün size ne zaman bulastığı ile alakalı fikriniz varmi ben bu konuyo cok araştırıyorum tedavisi yokmuş acaba size virüs yeni bulasıp bagisıklık sisteminiz virüsü temizlemis olabilirmi

 33. merhaba antibiyoks ürünü kullandım siğillerim geçti etkili ilaçmış nasıl bu kadar etkili çok güzel 1 yıldır çok şey kullandım ama etkisi olmamıştı ohbe kurtuldum tavsiye ediyorum siğilleriniz varsa kurtulun.

 34. 3 yıl önce hamile eşimde smir testi ile beraber eşimde hpv tip 16 teşhisi kondu şüphe üzerine bende özel bir labartuvarda test yaptırdım bendede hpv tip 16 pozitif çıktı doğum sonrası çocuğumuzdada hpv olduğu söylendi ve eşimde cin3 ascuss teşhisi da kondu yaktılar, dondurdular yinede çözüm olmayım hastalık dahada ilerledi rahmi alınması gerektiğide söylendi ve ne yaptıysak bir çözüme ulaşamadık şişlieftal hastanesinde bir hemşire antibiyoks ürünü tavsiye etti son çare diye başvurup bilgi alıp eşim ve kendim için raknegacc isimli ilacı alıp kullandık çocuk anne sütü emdiği için çocuk için gerek görmediler ürün kullanımını 3 ay sonra test yapılabilir dendi yaptırdık eşim smirle beraber dna testi sonucu negatif çıktı bende ayrıca test yaptırdım ve çocuğumuz için ayrıca test yapıldı ve testler negatif çıktı çok sevindik eşimin doktoru rahmi alalım demişti sonuçları gösterdik pek ürüne güvenmedi tesadüf olmuştur dedi ama biz biliyoruz ki bu ilaç etkili oldu hayatımızı bir anda zehir etmişken normale dönderdi çok teşekkür ederim allah razı olsun ziyaretinize ayrıca geleceğiz teşekkür için görüşmek dileği ile inşallah. daha yazacak aslında çok şey var ama kısaca yazmak istedik.

  1. Merhabalar esinize bu virüsün ne zaman bulastıgı ile alakalı bir fikriniz varmı yani krndi kendine vücut virüsü temizlemis olabilirmi

 35. Burada yorum yazanlara teşekkür ederim sizlerin tavsiyesi üzerine bende raknegacc alıp kullanmaya başladım sonuçları inşallah bende yazmak istiyorum zamanı geldiğinde mutlaka yazacağım güzel günler diliyorum.

 36. Merhaba çok tedavisi için yöntem denedim ancak sonuç hüsran oldu Rak-negacc antibiyoks alıp kullandım genital siğillerim kendiliğinden kayboldu yinede teredütüm vardı mavilab labartuvarında test yaptırdım benimde sonuçlarım negatif çıktı test sonucunu da paylaşacaktım ama nasıl yükleyeceğimi bilemedim şüphe etmeyin bundan başka yöntemlerle zamanızı boşa harcamayın.

 37. Sinem hanım tahlil sonuçlarınız çok güzel umut verici biz de eşim ile birlikte alıp kullandık genital siğiller vardı geçtiler bizde de etkili oldu ayrıca cin3 vardı simir ve test yaptırmadık 1 ay bekleyip öyle test yaptırmayı düşünüyoruz. Size de bizede geçmiş olsun umarım tekrar kapmayız bu illeti hoşçakalın.

 38. Merhaba,Ben mart sonu hpv sonucu pozitif çıkmıştımjç.Doktorum 1 yılsonra tekrar tahlil alacagını ilacının tedavisinin olmadığını söyleyip gönderdi. Ama okdr kendimi kötü hissettimki psikolojimi bozdu bu test sonucu. Ve bir gün alternatif tıp adı altında google yazıp bu sayfaya denk geldim yapılan yorumlara istinaden mehmet beyle görüşme sağladım ve o kdr iddalı ve ikna edici konuşması vardı ki ürününe güvenin verdiği rahatlıkla. ben mehmet beye güvenerek sipariş verip sanıırım mayıs ayında başladım harfi harfine dediklerini yaptım ve bana 2 ay sonra gidip tekrar test vermemi istedi.Ve geçen hafta verdiğim sonuç şimdi test sonucunu aldım NEGATİF ÇIKTI ? Doktorum çok hızlı bir şekilde negatif çıkmasına şaşırdı ve oda benm gibi sevindi ve ürünü sordu bana.KESİNLİKLE BEN YAŞADIM DENEDİM VE GÖRDÜM GÖZÜNÜZ KAPALI ÜRÜNE VE MEHMET BEYE GÜVENEBİLİRSİNİZ.WEB SAYFASI http://www.antibiyoks.com.tr telefonları 05051053434 Allah bin kere razı olsun üzerimden kocaman bir yük kalkmış hissi oldu biranda … Pozitif ve Negatif TEST SONUCUMU PAYLAŞIYORUM:

  POZİTİF HPV TEST SONUCU:

  POZİTİF HPV Test Sonuç

  NEGATİF HPV TEST SONUCU:

  NEGATİF HPV Test Sonuç

  1. Merhaba sinem geçmiş olsun negatif çıkasına sevindim çünki iki ay önce bende test yaptırdım negatif çıktı antibiyoks ilacından başka bunun tedavisi yok sanırım yine doktorun inanmış bravo çok doktor bu tarz ürüne de inanmıyor allah tekrar yaşatmasın hayırlı günler

   1. Merhaba ,Evet ilk başta benmde çekincem vardı çünkü piyasada okdr çok ürün varki insanlar çaresizce bir umut deniyor. Ama dün doktorumun ve hemşiresinin yüzündeki gülümseme gözümün önünde çünkü ben ciddi anlamda kendimi çok sıkmıştım bu konuda bnm mutluluğumdan mutlu oldular.Allah bir daha göstermesin dermansız hastalıkda kimseye vermesin.

  2. Merhabalar esinize bu virüsün ne zaman bulastıgı ile alakalı bir fikriniz varmı yani krndi kendine vücut virüsü temizlemis olabilirmi

 39. Merhaba,Ben mart sonu hpv sonucu pozitif çıkmıştımjç.Doktorum 1 yılsonra tekrar tahlil alacagını ilacı tedavisi olmadığını söyleyip gönderdi. Ama okdr kendimi kötü hissettimki psikolojimi bozdu bu test sonucu. Ve bir gün alternatif tıp adı altında google yazıp bu sayfaya denk geldim yapılan yorumlara istinaden mehmet beyle görüşme sağladım ve o kdr iddalı ve ikna edici konuşması vardı ki ürününe güvenin verdiği rahatlıkla. ben mehemt beye güvenerek sipariş verip sanıırm mayıs ayında başladım ahrfi ahrfine dediklerini yaptım ve bana 2 ay sonra gidip tekrar test vermemi istedi.Ve geçen hafta verdiğim sonuç NEGATİF ÇIKTI 😀 Doktorum çok hızlı bir şekilde negatif çıkmasına şaşırdı ve oda benm gibi sevindi ve ürünü sordu bana.KESİNLİKLE BEN YAŞADIM DENEDİM VE GÖRDÜM GÖZÜNÜZ KAPALI ÜRÜNE VE MEHMET BEYE GÜVENEBİLİRSİNİZ. Allah bin kere razı olsun üzerimden kocaman bir yük kalkmış hissi oldu biranda …

 40. Merhaba 15 gün kullanıp 3 ay bekledim lezyonlar geçmedi söylendiği gibi ikinci ürün alıp kullandım tekrar 15 gün lezyonlar kayboldu simirle beraber test soncum negatif çıktı ve eşiminde test sonucu temiz çıktı teşekkür etmek istedik.

 41. Eşimde lezyn siğil veyahut herhangi bir belirti yoktu ancak eşim ile beraber alıp kullandık bende genital bölge makat bölge ve ağız içi siğiller vardı http://www.antibiyoks.com.tr sayfasından rak-negacc aldık ve sonuç güzel siğiller kayboldu test yaptırmadım ama yaptırmayı düşünüyorum ama gayet başarılı inşallah tekrar çıkmaz bu sitede tavsiye edenlere ayrıca teşekkür ederiz.

 42. Merhaba selam yaşım 21 RAK-NEGACC alıp kullandım sanırım çok şanslıyım kullanmaya başlayıp 15 gün içinde siğiller kendiliğinden küçülüp kayboldu teşekkür ederim çok sevinçliyim. Kurtuldum bu illetten.

  1. Merhaba Orhan ben dede siğiller vardı pek dikkate almamıştım ağzımın içine yayıldı dilim de damağımda bende alıp kullandım benim de 30 gün içinde kayboldu doktorum inanamadı normale dönmem harika bir şey hayallerim yıkılmıştı.

  2. Merhaba orhan bende alıp kullandım çok memnun kaldım. Ben biraz bilemedim ozonla dondurdum çoğaldı, yaktırdım çoğaldı yani denemediğim yöntem kalmadı, Onlar önemli değilde her defasında yayılması çoğalması sorun oldu bende af edersiniz makat bölgesine yayıldı genital bölgesine yayıldı derken ağzımın içinde dilim de ve damağımda çıkmaya başladı ve bu beni çok rahatsız etti allahtan buraya rast geldimde tamamen kurtuldum. burada herkese ve emeği geçenlere teşekkür ederim kolay gelsin geçmiş olsun inşallah herkesten bu illet.

 43. Merhaba: Eşimde ve bende de hpv virüsü tesbit edildi yaktırdık, dondurduk, aldara krem kullandık, damla kullandık, krem kullandık siğiller lezyonlar eşimde de bende de burda dediğiniz gibi çoğaldı her defasında sonra nasılsa oğlum ve kızım var iki çocuğumun birinde de genital siğiller gözlemledim maalesef çocuklarımıza da bulaştırmışız. Neye uğradığımızı şaşırdık. Tam çıkmazdayken tavsiye üzerine antibiyoks firmasına ulaştık ve hem bizim için hem çocuklarımız için 4 adet ilaç aldık kullandık hepimizdede lezyon siğil kalmadı doktorda muayene sonucumuz temiz çıktı tavsiye de desek olur aman aman geç kalmayın bir an önce sağa sola bulaştırmadan bu ürünü alıp kullanın sizlerde sonuca ulaşırsınız diye düşünüyorum.

 44. Merhaba test yaptırdığımızda eşimde ve bende hpv tip 6 ve 11 çıktı araştırmalarımızda ve değişik tedavi yöntemleri sonrası hep sonuç hüsran ve sinir bozucu oldu. Hastanede çalışan bir yakınımız antibiyoks rak-negacc kullanmamızı önerdi yorumlarada baktığımızda olumlu yazılar okuduk bir nebze olsun ümitlendik ve alıp kullandık hiç süpesiz tekrar test yaptırdığımızda negatif çıktı lezyonlar siğiller küçülüp kayboldu kullanmak isteyenlere tavsiyemiz hiç teredüt etmeden alıp kullanabilirisiniz. Herkese teşekkürler.

 45. Öncelikle inanmamış yalan dolan herhangi bir ürün zannetmiştim ağız içi siğiller vardı giderek büyüyor ve çoğalıyordu hpv ve ağız içi siğiller hakkında çok kötü sonuçlar olduğunu öğrendiğimde çok korkmuş yıkılmıştım adeta rak-negacc kullanıp sonuçları görünce çok sevindim ağız içinde lezyonlar kendiliğinden küçülerek kayboldu ve şuan hiç bir belirti kalmadı doktoruma söylediğimde ben öyle şeylere inanmam dedi ama sonuç belli tavsiye ederim kullanmak isteyen arkadaşlara çok berbat bir illetten kurtulmanın en kolay yöntemi tartışmasız.

 46. etkili bir ürünmüş çok teredütüm olmuştu ancak lezyon siğil herneyse hepsi kayboldu çok sevindim alıp kullanmak isteyenler teredüte gerek yok güzel sonuç.

 47. 2,5 ay oldu kullanalı eşimde siğiler 4 tane ikisi büyük ikisi çok küçükdü kayboldu test yaptırmadık inşallah tekrar çıkmaz bakalım yorumlar genelde güzel etkili fazlasıyla.

  1. Merhaba sizde mi şu şekilde kullandınız ben 15 gün boyu yarım çay bardağı içtim hergün sabah akşam o bölgeye sprey olarak da uyguladım. Peki siz içme kısmı bittikten sonra sprey işlemine ne sıklıkla devam ettiniz. Siğiller tam olarak ne kadar süre sonra kayboldu.

   1. Merhaba

    Kullanımdan sonra sprey olarak kullanmaya devam ediyorum. Doktorun ben dediği çıkıntı sanırım tamamen kurudu diğeri küçüktü sahada küçüldü gibi görünüyor. Birkaç gün sonra son durum hakkında tekrar yazacağım.

    1. Merhaba ben ve siğil olan bölgede kızarıklık oluştu, ben ve siğil tamamen kurudu. Ciltte oluşan kızarıklık için hangi kremi kullanabilirim. Önerisi olan var mı?

 48. Yaptığım yorumlar silinmiş. Nedeni nedir? Rak-negacc Kullananlar süreç hakkında bilgi verebilirler mi ? Ben kullanmaya başladım 7 inci gündeyim.

   1. Merhaba ürünü kullanalı 15 gün oldu içme aşaması bitti. Benim kasık bölgemde 2 çıkıntı var bir gözle çok zor görülüyor diğeri de 3 yıldır vardı. Ciddiyeye Muayhane oldum. Doktor Bana siğil olmadığını ben olduğunu söyledi. İlgi nç olan şu ki ben küçüklük oldu diğeri aynı şekilde duruyor. Biraz daha o bölgeye sprey olarak uygulamaya devam edeceğim.

 49. selam çok teşekkür ederim 1 ürün kullanarak tamamen kurtuldum siğil lezyon kalmadı test yaptırmadım gerekte görmüyorum test ücreti pahalı olduğu için inşallah tekrar çıkmaz.

 50. 3 yıl önce kasık çevresinde ve makatta siğiller çıkmıştı. Sirke, yakma, propolis vs. Birçok şey denedim ve sonuç olarak siğiller kurudu.Uzun süredir hiç sigil çıkmadı.Kasık ile bacak arası bölgede kalan bir çıkıntı var. Doktor muayene etti sigil değil dedi. Ama ben halen vücut bu illet virüsü attı mı atmadı mı bilmiyorum. Bu yüzden Bugün bitkisel ilacı aldım. Haftaya kullanmaya başlayacağım. Sizce doğrumu yapmıyorum. Tecrübelerine dayanarak fikir vermek isteyen olursa dinlemeye açığım

  1. Bitkisel ilacı kullandıktan sonra test yaptırmak istiyorum. Ankara’da nerede yaptırabilirim. Bilgisi olan var mı ?

 51. Hpv kendiliğinden de geçen bir hastalık.suresi kişiye göre değişiyor.iki türü kanser yapma riski yuksek diğerleri daha az.ama hpv tasiyan birinin kanser olma olasılığı % 2 .Bu 2 turu taşımıyorsanız kanser olma olasılığı % 1 den de az. istatiksel olarak hpv virusu ilk 6 12 ayda % 60 2 3 yil içinde % 95 vucut negatife çeviriyor.toplumda % 80 bulunuyor.boyle olunca da hastalığın nasil geçtiği neyin fayda ettiğini söylemek zor.kendiliginden mi yoksa kullandığınız bir üründen mi ?

 52. Koterle 1. yaktırmadan bir hafta sonra Yayılarak tekrar çıktılar. Doktor bile şaşırdı yada şaşırmış gibi yaptı bilemiyorum. 2. Operasyonu Yüzde Elli indirim ile yaptırdım. İzmir üçyolda özel bir hastanede. 2. operasyondan 10 gün sonra yine operasyon yapılan yerlerin etraflarında yeniden çıkmaya başladılar ve bende araştırma yaparken burayı buldum. Olumlu yorumları okudum. Satıcı ile de görüştüm Yorumlar ve satıcı almama ikna etti. Ürün gelip Kullanma aşaması ve sonucunu buradan tekrar Paylaşacağım. Alacaklar Nickname i mi takip edebilir.

  1. Fendolus sana hpvliyiz formundan da mesaj attım geri dönmedin lütfen sana ulaşacağım bi mail adresi yollar mısın ya da ordan bana mesaj yazar mısın. Allah rızası için cok önemli. Bu ilacı kullanmaya baslamıssın birkaç sorum olacak sana. Yardım edersen sevinirim.

 53. Merhabalar arkadaşlar antibiyoks kullanandan önce yaklaşık 8 ay siğillerle çok uğraştım yaktırma dondurma elektro sirke aldara krem size bir şey söyliyim hepsi boş bu siteye girerken dedim ki ne olacak Umut taciridir en fazla onca para harcadım deneyeyim bakayım süreç içinde kullanmaya başladım bir ay sonra hızlı çıkan siğiller durdu gibi bazıları düştü 2. Ayda siğil tekrar çıktı ama sadece bir noktada ve bu sefer kendi kendine 3 günde işledi şuan yaklaşık 4 . Aydır kullanımdan itibaren hiç bir siğil belirtisi yok tamamen. Geçtiğini düşünüyorum bu arada erkek olarak genotiplendirme testi yaptırmadım hiç yorumlar tamamen site yazmış admin yazmış düşüncesine hiç girmeyin arkadaşlar gireceksenizde benim gibi düşünün kullanalım ne kaybederiz ki umutlu sonucu sizde alacaksınız emin olun ayrıca bağışıklığınızıda güçlendirin yanında

 54. Selamünaleyküm bende hpv genital siğilden şüpheleniyorum bunun için hangi doktora gitmeliyim ve hangi testler tahliller yapılmalı bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilir misiniz?

 55. merhaba arkadaşlar

  Yaklaşık 1,5 yıl önce HPV (genital sigil) tanıştım, ilk başta hemen doktora gittim tabikide doktorda hemen tek çare yakmak olduğunu söyledi bende araştırma yapmadan 3-4 adet siğili yaktırdık ve yaklaşık 5 ay sonra apiş arası ve makata yakın bölgelerde çoğalarak çıkmaya başladılar. Asitli ilaçlar kullandıkça daha da çoğalmaya başlamışlardı ve yakmanın çare olmadığını anladım ondan sonra araştırma yapmaya başladım internetten bu forum sitesiyle karşılaştım burdaki çoğu yorum okuduktan sonra ilk başta inanasım gelmedi tabi daha sonra onca yorum okunduktan sonra okadar kişi yalanda söylemez tabi hatta antibiyoks.com.tr siteden araştırma yaparak telefonlan konuştum ve bizzat Eskişehir’e tanışmaya hem çayını içmeye hemde bitkisel suyu elden almaya gittim. sonuç 15 gün kullandım ve şuan 1 ay oldu çok az leke kaldı onlarda dükülüyor, 3 ay sonra test yaptırcam sonucu aynı şekilde buraya yazarım. ( Bitkisel Suyu bulandanda yapandanda Allah razı olsun )

  1. Oncelikle cok gecmis olsun bendede 5 ay önce çıktı ipv vuruşu ve kahverengi siğiller çıktı aynı şeklinde 5 .6 tane sonra kayboldu yeniden çıktı doktora ..lütfen sizin içtiğiniz kullanışta siğillerinizi döküp faydasını gördüğünüz bitkisel suyun ismini yazarsanız çok memnun olurum allah rızası için ?

  1. BİZ FAYDASINI GÖRDÜK, adlı arkadasım sonucunuzu atar mısınız bana sosyal medyadan acaba bende alıp kullanmak istiyorum ama şahsen sonucunu atan olmadı insan güvenemiyor Allah rızası için atarsanız sevinirim.

 56. Şaşkınlık içindeyim biz bu ürünü alıp eşimle kullandık çok memnun kaldık sizde neden etki etmedi bilemem belki her bünyeye etkili değildir doğru kullanıp kullanmadığınıda bilemiyorum nasıl kullandın tam olarak yazarsanız size doğru yada yanlış diyebilirim geçmiş olsun.

 57. mrb uzuldum etki etmemesine ben kullanıyorum 1 ay oldu etkisi sanki oluyor lezyonlar küçüldü biraz siz nasıl kullandınız tam olarak kullanma şeklini yazarmısınız yanlış kullanım olabilirmi diye soruyorum

 58. Umutsuz genç ben etkisini gördüm burada birçok insanda etkisini görmüş sen neden göremedin değişik bir durum bence firmayı ara irtibat kur bilgi ver adamlar ürünün arkasında durmakta gece gündüz telefonları açık allah acil şifa versin sana da.

 59. Ben yurtdisinda kaliyorum 2 seneden beri bende bu virusla mücadele verdim.. hicbirsey fayda etmedi, 8 ay 2020 de test yaptirdigimda hala pozitivdim ve gitmiyordu.. Artik kafayi yemek üzereYdim..
  burda yorumlari okudum, site sahibinle konustum ve karar aldim .. basladim 9 ayda 2020 icmeye .. tam 15 gün boyunca ayni saate..
  3 ay bekliceksiniz dediler vücüttan anca atarmis dediler bende bekledim sabirla..
  12 aya 2020 dogru hpv testini yaptirdim
  Cok sükür negativ olmus .. eger bu virusdan hpvdan kurtulmak isteyen varsa hic zaman kaybetmeden baslasin icsin.. bu bitki ilacini yapandanda Allah razi olsun!!

  1. Merhaba yurt dışından yazan arkadaşım acaba tiplerdirme testi yaptırdınız hangi hpv türüne sahiptiniz ? cinsiyetiniz nedir bu arada. Siğilleriniz var mıydı hikayenizi biraz daha detaylı yazsanız keşke bizde burda bilgilenmiş oluruz rica etsem sizden

  1. merhaba test yaptırmadım ama o kadar temiz bir cilde sahip olduğumu görebiliyorum ve negatif olduğuna inanıyorum test yaptırma imkanım yok malesef çok mutluyum tertemiz bir cilt eğer olaki tekrar çıkarsa tekrar kullanırım ama bende tekrarladı diyen olmamış yorumlarda buda güzel bir sonuç bence hayırlı geceler.

  2. Geçen yıl kullanmıştım genital siğiller vardı test sonucu negatif çıktı ve 1 yıldır siğiller tekrarlamadı güzel bir şurup çok etkisini gördüm.

 60. Çok şey denedim asit damlalar kremler çoğalarak çıktı bu ilacı 15 gün içtim 1 ay gibi kısa sürede hem siğiller kayboldu hemde hpv virüsü vücuttan atıldı gerçekten mükemmel bir ilaç boş yere başka şeyler kullanmışım paraların gitmesi değil boşa geçen zaman ve hep boşa çıkan ümitler oldu tavisye ederim bence kısa süre içinde kurtulmanın tek yolu antibiyoks ilacı pişman olmayacksınız teşekkür ederim tekrar herkese sebep olupşifa dağıtıyorsunuz .

 61. hasancandemir2021 kullanan kullanmayan herkes burdan bana ulaşsın aldım kullanıyorum şuan.süreç hakkında bilgi verebilirim.Önceden kullanan olunşu-olumsuz sonuç alanlarda bana ulaşırsa sevinirim.

  1. Ulaşamıyorum sana lütfen geri dönüş yapar mısın görüyorsan bu yorumu. Kapatmıssın instagramı haber alamıyorum.

 62. Cenk ertaş bulamadım seni hesabın kapalı mı eğer öyleyse en azından gelişmeleri negatif oldun mu vs burdan devamlı aktarabilirmisin

 63. Zübeyde hanım ben burda para istemeye benzer bir yorum yapmış gibimiyim sizce ? Kullanan varsa benimle iletişime geçebilir mi diye soruyorum çünkü deneyeyim ne olacak diyecek kadar zengin değilim alacaksam emin olup almak istiyorum yardım etmeyeceksiniz dalga geçer gibi konuşmanın manası yok

  1. merhaba maddi olarak sıkıntıda olduğum için emin olmak zorundayım diye yazmışsın ısrarla belirtmişsiniz ayrıca dalga neden geçeyim hakkım yok ben kimsenin hakkını vebalini almak istemem ancak burada yüzlerce insan ilaç hakkında açıklama yazmış dikkate almıyorsunuz ve birde emin olmak istiyorum diyorsunuz kendinizi kandırmayın çok insana etki ederken size etki etmeye bilir ve siz her halukarda ozaman kendinizi zor duruma sokmuş olursunuz. bakın araştırın okuyun gözlemleyin insanlar ne durumda ozaman kendi kendinize karar vermeniz gerek madi sıkıntıdayım emin olmalıyım demekle kime inanıp emin olacaksınızki size faydası olan başkasına etki etmeye bilir. veya başkasına etki etmeyen size etkili olabilir yıllardır bu ilaç kullanılşmış bazı insanlara etki ederken bazısına etki etmemiş yazılanları bence okuyun ve bence kimseden umut etmeyin kendiniz araştırım size yazan insanlara nasıl inanacaksınız örnek olarak herkes firmanın adamı olabilir bak sosyal hesap demişler ulaşamamışsınız sosyal hesap veriliyorsa neden ulaşılmıyor. onuda anlamış değilim neyse acil şifalar diliyorum hayırlı geceler.

 64. Arkadaşlar şuan zor durumdayım lütfen kullanmaya yeni başlayan yada kullanıp gerçekten sonuç alan bana ulaşabilir mi Allah rızası içinn başka hastalıklardan dolayı ümidim bu ilaçta diğerleri yan etki yapıyor kullanamıyorum maddi olarak sıkıntıda olduğum için emin olmak zorundayım lütfen bana yardım edin bu konuda

  1. 615 tane olumlu yorum yazılmış halen emin olamamanız ilginç maddi konuda mı yardım istiyorsunuz anlam veremedim yorumunuza.

 65. kullanmaya başladım ilk 7 günde siğiller küçülmeye başladı güzel ilaçmış kayde değer iyiki almışım tereditlerim vardı boşunaymış tamamı kaybolunca tekrar yazarım bende

 66. Bende almak istiyorum ama maddi olarak sıkıntıda olduğum için kesin olarak çözüme ulaştırdığına emin olmak istiyorum bu ürünü kullanıp gerçekten faydasını gören ve bir daha siğil çıkarmayan arkadaşlar yazabilir mi lütfen

 67. Daha önceden ( Selamlar. Eşim ve ben beraber alıp kullandık testlerimiz temiz çıktı kısa sürede siğiller kayboldu mükemmel ötesi bir ilaçmış teşekkür ederiz emeğimiz boşa gitmedi. Kullanmak isteyenler geç kalmadan alıp kullanın deriz :))) diye yazmıştık tabiki sonuç almasak neden yazalım bizde istanbul mavilab labartuvarında test yaptırdığımızda tip 6ve tip18 vardır eşim ve ben beraber kullanıp 1,5 ay içinde lezyonlar kayboldu smir testi de yaptırdım ben temiz çıktı ancak yinede mavilab da test yaptırdık ordada temiz sonucunu alıp çok sevindik şuan 5 ayı geçti ilk kullandığımızdan beri tekrarlama yok siğil yok bende birce ascuss var demişlerdi oda temiz çıktı şimdi bize faydası oldu burada çok insan etkili çözüm olduğunu yazmış bizde güvenip aldık ama size etkili olur olmaz bilemeyiz ama şunuda iyi biliyorum bundan başkada çözüm biz bulamamıştık kullanıp kullanmama sizin kararınız inşallah şifa bulursunuz sanırım açıklayıcı olmuştur hayırlı geceler.

 68. Gerçekten kullanıp uzun süredir tamamen kurtulan varsa sosyal medya hesabını yazabilir mi ben ulaşırım psikolojim bozuldu hpv den dolayı

  1. Selamlar Cenk bey 8 ay oldu kurtuldum siğillerden şüphe etmeni anlıyorum ama şüphen yersiz bu ilaçtan etkilisini görmedim tek çözüm bu oldu bu kadar yüzlerce insan yorum yazmış yıllardır güven duymanı tavsiye ederim.

 69. Selamlar. Eşim ve ben beraber alıp kullandık testlerimiz temiz çıktı kısa sürede siğiller kayboldu mükemmel ötesi bir ilaçmış teşekkür ederiz emeğimiz boşa gitmedi. Kullanmak isteyenler geç kalmadan alıp kullanın deriz :)))

 70. Ürünü alıp kullandık müthiş bir şey kullanımda kolay eşimde de bende testler temiş çıktı burda tavsiye eden insanlara bende teşekkür ederim. Ürün antibiyoks sitesinden bilgi alabilirsiniz. geçmiş olsun herkese.

 71. Merhaba, 2016 yılının başında bu illetle tanıştım. ilk üç ay önemsemedim kasık bölgemin üst tarafında idi. onunla sürekli oynadım koparmaya çalıştım. 6 ay sonra bu sefer penis üst bölgemde alt bölgede ve kasık bölgemin diğer yerlerinde 10 larca keşfettim. bir ay sonra doktora giderim dedim. ancak ters giden başka şeyler vardı makat bölgemde de çıktılar ve yüzlerce.. zor tuvaletimi yapıyordum. ve kanama oluyordu. akabinde hemen doktora gittim. doktor kasık bölgemdeki ve penis üzerimdekiler yaktı. ancak makat bölgemdekiler iiçin 150tl lik ilaç verdi bağışıklık güçlendirme için makat bölgeme sürdüm onu. ancak 3 ay sonrasına kadar herhangi bir netice alamadım. Sonra kasık ve makat bölgem için elma sirkesi ile tedavi yöntemi uyguladım. bu çok acılı bir işlemdi. penis bölgem için de aynı şekilde idi. bu süreçte, herhangi bir kadınla birlikte olmadım evlenene kadar. evlenmeden bir yıl önce eşimde durumu anlattım ve oda kabul etti ve aşı oldu. şuan 4 yıl tamamlandı. bir yıldır evliyiz eşimde ve bende henüz bir siğile rastlamadım. umarım sizlerde en kısa sürede bu illetten kurtulursunuz.

 72. Selam arkadaşlar burada tavsiyeniz üzere antibiyoks alıp kullandım ilacın ismini yazmamamız istenmiş alıp 15 gün kullandık eşimle beraber 1 ay bekleyip eşim simirle beraber bende test yaptırdım sonuçlar negatif çıktı çok sevindik allah razı olsun siğiller de kayboldu kullanmak isteyenler hiç çekinmeden alıp kullanabilir yukarda telefon yazmışlar ilaç hakkında bilgi almak için emek verenlere teşeküür ederiz tavsiye ediyoruz mükemmel sonuç alacağınızdan şüpheniz olmasın.

 73. Selam arkadaşlar raknegacc yi kullandıkm 3 ay oldu siğiller gitti eşim simir tessti yaptırdı temiz çıktı teşekkür ederim tavsiyeleriniz üzerine alıp kullanmıştık. Kullanmak isteyenler hiç çekinmeden kullanabilir en doğru yontem bu deriz

  1. Selam kardeşim geçmiş olsun bizde 1 ayda siğiller kayboldu test yaptırmadık sizde acaba ne kadar sürede siğiller kayboldu bilgi verirsen sevinirim birde testi nerede yaptırdınız ücreti ne kadar acaba.

  2. yardimci olurmusunuz bende de genal sigil var 7 aydan beri ugrasiyorum ama bas edemiyorum doktorlar yakip duruyor ama kayboluyor tekra cikiyor yardim edermisiniz. gercekten cok ihtiyacim var.

   1. Bağışıklığını güçlenir. Ben çörek otu bal yiyerek yenmiştim. satın almıştım ama en önemlisi bağışıklık. Bir süre kalıp gidecekler merak etme.

 74. Iyi günler ben yurtdisindan siparis vermek istiyorum, sayfanizda heryere gönderdiginizi okudum.. gelme problemi olurmu ? Korona yüzünden?
  nasil kulanacam bu bitki suyunu?
  Ve ödemeyi nasil yapabilirim?

  1. Merhaba Osman bey ilaç bitiminden kaç ay sonra siğillerinizden kurtuldunuz gerçekten işe yaradımı bende aldım kullandım bir ay oldu daha etkisi mi görmedim. Geri dönüş yaparsanız çok iyi olur lütfen.

 75. Eşim ve ben bitkileri kullandık 15 gün günde bir ölçek içiliyor 15 gün kullanım yetti test yaptırdık testler temiz çıktı çok teşekkür ederim tavsiyeleri okuyup almıştık acil şifalar dileriz.

  1. Cemal bey gerçekten işe yarıyor mu bende sipariş vermeyi düşünüyorum 8aydir bu hastalık ile uğraşıyorum yapmadığım hiç bir yöntem kalmadı yardımcı olursanız sevinirim

 76. 15 gün kullandım 25 gün tahlil sonucum temiz çıktı çok teşekkür ederim kurtardınız beni çok uğraşmıştım hayırlı işler.

  1. Ayşe 25 gün derken kullanıma başladıktan sonramı yoksa kullanım bittikten sonraki 25. Günde mi… Test yaptırdın..

  2. Geçmiş olsun kardeşim bende kullandım çok çabuk etkisi oldu ne o yakma dondurma lazer krem kazıma hiç bir işe yaramamıştı okadar uğraştık piskolojimiz bozuldu bitkileri alıp eşimle kullandık test yaptırdık özel medikalde negatif çıktı biz kurtulduk herkes de kurtulsun veba gibi nasıl virüs müş anlamadım allahtan bu ilacı çıkaranlar kesin çözümü bulmuş allah razı olsun herkese geçmişl olsun.

  3. Ben bise sormak istiyorum. Bayanlar bunu kullanınca adette gecikme oluyomu.. Eşimin adeti biraz gecikti de. Bayanlar yazarsa sevinirim.. Tesekkurler

  4. Bu ürün sitesine güvenemiyorum. Birden fazla farklı site yayıncısı var fakat emin olamıyorum. ürünler bitkisel bundan emin misiniz? Kullanmak isterim ama bu konuda çok fazla dolandırıcılık var. Cidden yararını gördünüz mü?

   1. Ben yeni kullaiyorum. Mehmet Bey ile de görüştüm.. Kullanıcı yorumlarına da baktım. Dürüst olduklarını düşünüyorum.

   2. Bende inanmıyorum benim penis östünde bir tane vardı xxxx krem vardı onu kulandım birgünde düştü ama makat bölgemde de var oraya kulanılması biraz zor olduğu için kulanmıyorum kulanabilirsem etkisinin olacağına inanıyorum buradan ulaşırsanız birbirimize yardımcı olalım teknn63

 77. Eşim ve kendim için bitkileri alıp kullandık genital siğillerde kendiğiliğinden kayboldu test yaptırdığımızdada hpv virüsü negatif sonucu çıktı tertemiz olduk çok şükür sonsuza kadar tavsiye ederiz bir an önce sizde kurtulun hpv virüsü ve genital siğil olanlara tavsiyemiz. Yıllarca yaktırdık kremler kullandık koter olduk sonuç hep dahada kötü oldu bu ilaçlar bu kadar kısa sürede etkisi olması sevindirici hemde çok sevindirici piskolojimiz düzeldi.

  1. hasibe hanım bende 2 ay önce alıp kullanmıştım aynı sizin gibi testlerim temiz çıktı çok mutluyum çok anlatamam 15 gün kullanım yeterli olması da ayrıca muhteşem birşey bu kadar kısa sürede etkili olması anlatılmaz yaşanır ancak geçmiş olsun evet piskolojimiz bozulmuştu selamlar.

 78. Genital siğiller yakma ve dondurma işlemi yapmadan virüsü yok ederek siğiller kendiliğinden geçiren etkili bir yöntem gerçekten muhteşem bir çalışma olmuş test sonucu negatif çıktı çok mutlu oldum hayatıma sıfırdan başlamış gibiyim.

 79. 15 gün kullanmak yetti mucize gibi bende cin1 ve cin2 vardı kısa sürede tedavi ettti sonuç çok temiz çok çok çok teşekkür ederim emeği geçenlere.

  1. Gerçekten bu sonucu aldınız mı Allah rızası için söyleyin çok sıkıntılı durumdayım Ben de almak istiyorum birçok ürün kullandım hepsini sonuç fiyasko bunda da aynısını yaşamak istemiyorum

 80. siğilleri koterizasyonla aldırdım tekradan çıktı aldara krem kullandım derim soyuldu yara oldu siğiller fazlalaştı en iyisi buymuş 15 gün içtim bir buçuk ayda ne siğil kaldı nede hpv kaldı test yaptırdım temiz çıktı kullanması da çok kolay ve en etkili yöntem hiç düşünmenize gerek yok pişman olmazsınız tavsiye ediyorum

  1. Kurban bayramı öncesi alıp kullandım siğiller çok yaygındı yeni kayboldu siğillerin kaybolması biraz zaman aldı 1 hafta önce test yaptırdım dna temiz çıktı 3 ay içinde tam anlamıyla kurtulmuş oldum sizinde kurtulmanıza sevindim.

 81. 2 arkadaş alıp kullandık çok kakarsız kalmıştık çünkü asit damlası, aldara kremler kullandık arkadaşımla beraber yaktırdık hep hüsrana uğradık 1 yıldır denemediğimiz yöntem kalmadı ve bitkileri kullanmaya karar verdik iyiki kullanmışız ikimizde kurtulduk şüphesi olan veya kararsız kalan bu yorumumuzu okuyan herkese şunu demek isteriz kullanın ve kurtulun baba ilaçmış bizden tavsiye.

 82. bende hpv tip 6 ve 16 çıktı. bir çok ilaç kullandım aylarca kullandırttılar 6 ay kullanacaksın dendi 1 yıl kullanacaksın dendi şifa için kullandık bir gün bile aksatmadan hiç faydası olmadığı gibi verdiğim parada önemli değil emeğe ve geçen zamana acıdım. bu ilacı 15 gün kullanmak yetti testlerim temiz çıktı beni aylarca yıllarca yalan yere oyalıyanlara ne diyeyim bilemiyorum faydası etkisi olmayan şeyleri insanları kandırarak vebalini alıyorsunuz yazıklar olsun. hpvsi olan kişilere bitkiler en doğru yöntem zamanınızı ve paranızı boş yere harcamayın uyarmış olayım.

 83. bende 16 ve 18 yüksek riskli hpv si çıktı araştırdığımda çok korkmuştum bir hemşirenin tavsiyesi üzerine bitkileri alıp kullandım kullandıktan sonra tekrar simir testi yaptırdım temiz çıktı ohhhh çekmişim kurtuldum teredütte olan kişilere terettütlerinin yersiz olduğunu söylemek isterim mükemmel diyebilirim başka ne denilir bilmiyorum. teşekkür ederim.

  1. Merhaba, Demet senin gibi bende, test sonucunun negatif olduğunu duyunca derin bir Ohhhh çekeyim dedim, gerçekten muhteşem sonuç kısa sürede bu kadar etkili olması tarifi açıklanamayacak bir duygu Allah razı olsun emeği geçenlere ve tavsiye edenlere de ayrıca teşekkür ederim.

 84. Bazı kişiler değişik isimlerde farklı yorumlar yaptıklarında dolayı ve Gizlilik haklarından dolayı Telefon, Email yayınlanmaz.xxxx06@avcihotmail.com

 85. Bazı kişiler değişik isimlerde farklı yorumlar yaptıklarında dolayı ve Gizlilik haklarından dolayı Telefon, Email yayınlanmaz.xxxx06@avcihotmail.com

 86. Genital bölgede siğiller vardı yaktırdım dahada çoğaldı 3 defadır yaktırıyorum her defasında fazladan çıkıyor delirecem başka çözümü yokmu yakmadan iyileşemiyecekmiyiz. Bu kullanılan bitkiler etkilimidir? kullananlar sonuç alanlar cevap yazarsa çok minnettar kalacağım.

  1. İsmail kardeşim yakma yaptırmasan iyiydi malesef çözüm olmuyor araştır en doğru çözüm bitkilerden şüphen olmasın bir kaç kişi etkisini görmedim diye yazmış kafanı karıştırmasın yüzlerce kişide memnun kalmış her bünye farklı olabilir ancak bende memnun kaldım zaten başkada çözüm yok olduğunuda sanmıyorum bende çok şey denemiştim çözüm olmamıştı neyse geçmiş olsun sende kurtul inşallah.

   1. Tamam sağol kardeş bir arkadaştanda tavsiye aldım oda kurtulmuş bu illetten ben de sipariş verdim pazartesi elimde olur bakalım bizde kullanalım çok güvendim hayırlısı tekrar teşekkür ederim cevabın için.

 87. bitkileri bayanlar için olanından alıp 15 gün kullandım bu nasıl bir şeyki 15 gün kullanmak yeterli oluyor test yaptırdım temiz çıktı gercekten inanamıyor insan ama gerçek muhteşem birşey bence hpv cin1 cin2 cin3 ascus olanlar alıp kullanabilir. Tavsiye ediyorum tavsiye ediyorum binlerce kere tavsiye etsem yine az alıp ve kurtulun kısacası.

 88. 2 Yıldır bu illetten kurtulmak için araştırdım bir çok tedavi yöntemi denedim sonuç hep can sıkıcı oldu hele birisi 6 ay düzenli kullanmam gereken bir ilaç söyledi eksiksiz kullanmama rağmen pisikolojim bozuldu verilen emeğime zamanıma çok üzüldüm bu sitede yazılan yorumları okuyup hadi bende alıp bunuda deneyeyim dedim zaten 15 gün kullanılıyormuş diye kullanıp test yaptırdım inanamadım rüya gibi 15 gün kullandığım ilaç bu illeten temizlemiş test sonucuna sevinsemde inanamadım bir başka yerde test tekrar yaptırdım sonuç yine temiz çıktı kardeşlerin arkadaşlarım aylarca yıllarca ilaç kullanmayın bakın kısa sürede ben kurtuldum sizlerde kurtulun en son kesin sonucu bitkilerden dan alırsınız gerisi yalan söyler diyeyim gercek olan bu ilaç.

 89. Mrb bizde 6 tip vardı hpv tip 6,16,18,51,54,68 biz iki adt alıp eşimle beraber kullandık 2 ay sonunda dna testi yaptırdık 2 tipi halen var olduğu tesbit edildi bunlar hpv tip 6 ve 18 diğer 4 tipleri negatif olmuş ürünleri aldığımız yere bunu bildirdik tedavi için çok çeşit altı çeşit tipler olduğundan yetersiz olabileceği söylendi bunun üzerine iki adet daha alıp eşimle kullandık tekrar ürün kullanım 1 ay sonrası test yaptırdık 6 ve 18 tiplerde negatif olmuş ve bizde 6 tipin tamamı ikişer ürün kullanarak negatif olduğunu temiz olduğu sonuçlarda çıktı gerçekten çok mutlu oldukl iki çocuğumuz var onlarada bulaşmış olabileceğinden yada koruma amaçlı iki adet daha alıp çocuklarımızada kullandırdık insanları bildirmek amaçlı yazma gereği duyduk alıp kullanmak isteyenlere teredüt etmeden alıp kullanmalarını tavsiye ederiz. Rabbim şifalar versin inşallah

  1. Süleyman bey doğru diyorsunuz bir sürü asit damlalar kremler kullandım yaktırdım sonu dahada çoğaldı bitki ilacını sadece 15 gün kullanmam yeterli oldu 1,5 ay gibi sürede siğiller kayboldu inan çok mutluyum şuan ne desem az gelir kullanmak isteyenlere tavsiye ediyorum inanın doğru yerdesiniz boş yere evham etmeyin.

 90. Mrb. bitkileri kullandım 1,5 ay oldu pap smear testi yaptırdım temiz çıktı çok etkili tavsiye ederim. Belki her insana etkisi olmayabilir, bilemiyorum ama binlerce kişinin yorumu var okudun üç yada 5 kişi bana etkisi olmadı demiş bu sayıda normal olması gerek güvenerek kullandım tavsiye ederim kullanacaklara hoşçakalın.

 91. Uyduruk bir karisim tibben hicbir karsiligi yok iki sise kullandim gecen yil halen pozitiv. Her bünye karisima farkli bir cevap mi veriyor negativ olan bu karisimla nasil oluyor anlamadim

  1. Selam Erkan bey uyduruk bir karışım demeniz haksızlık ben eşimle beraber kullanıp istanbul avrupa yakasında mavilabaratuvarda dna testi yaptırdık temiz çıktı daha önce bizde tip 6 ve 18 mecuttu şimdi negatif oldu belki her insana etkisi olmayabilir hpv virüsünün çok çeşidi var belki ondan dolayı da etkisi olmamış olabilir ayrıca bize etkisi olmaz ise tekrar başvurun demişlerdi siz neden tekrar başvuru yapmadınız bence tekrar başvurun yardımcı olurlar geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

 92. Arkadaslar sigillerin hepsi bulasicimi. 2 yildir bnde var yaktiriyorum cikiyor donduruyorum cikiyor isin kotu yani evliyim 2 yillik esime simir testi yaptirdim temiz cikti.. Birde bu gercekten kuullanip faydasini goren ozelden bana yazabilirmi

  1. merhaba kardesim okadar çok kullanıp faydasını gören olmuşki sen 500 küsür yorum yazılmış yıllardır yorumları okumadın sanırım yorumları okumanı tavsiye ederim.

   1. Üstadim merhaba
    ndost ve Nuri Dost olarak yapılan yorumların ikisini de ben yazdım.
    Bu ilaç gerçekten çözüm be çare.Şiddetle öneriyorum.
    Acil şifalar diliyorum.

 93. Benim de 8-9 aydan beridir ortaya çıktı. Öncellikle araştırma hastasine ordan başka hastaneleri. İlkin domndurma metodu uygulandı , ardından asit bazlı ilaçlar losyonlar denedik ardından cerrahi operasyonla aldırdım ama hiç biri yeterli olmadı
  Bu ilaçla tanıştım 20 gün önce
  İlk 15 gün tarifnamesine uygun olarak kullandım şimdi sonucu bekliyorum sabırsızlıkla

  1. Merhaba
   Yaklaşık sekiz aydır bu rahatsızlıkla mücadele ediyorum. Bilinen tüm tedavi yöntemlerini denedim ama hiç birinden kesin sonuç alamadım.
   Ta ki bu ilacı kullanıncaya kadar.Adete son ümit olarak başladım.22 Nisan da kullanmaya başladım. Ve şu an %95 i geçmiş durumda.Adeta ruhen ve bedenen çok hafifledim.Bu ilacın gerçekten çok ciddi bir çözüm olduğunu düşünüyorum.
   Hepinize acil şifalar diliyorum

 94. selam bu gün sipariş verdim çok şanslıyım indirim varmış 1500 tl ödedim kargoya verdiler yarın elimde olur kullanmaya başlıyacağım kullanım sonuçlarını yazacağım bu virüsten kurtulayım bıktım uygulamadığım tedavi yöntemi bir bu kaldı inşallah sonuç güzel olur

 95. elinize emeğinize sağlık eşim ve kendim için almış olduğumuz bitkisel kullanıp test yaptırdık temiz çıktı çok sevinçliyiz nekadar çok teşekkür etsek az gelir hpv virüsü genital siğilleri olan kişilere tavsiye etmek isteriz çok kişi bu hastalıktan muzdarip ancak yalan dolan ürünler ile kandırılıyor ancak bu ürünü ne desek güven duygularını kazandırmak gerek bilemiyorum ancak şunu belirtebilirim ki en doğru yerde ve en doğru ürün olduğun bilmenizi istedim acil şifalar.

 96. ilacı alıp kullandım 1,5 ay sonra test yaptırdım temiz çıktı teşekkür ederim korkularımdan kurtuldum yanılmamışım kolay gelsin.

 97. Bende de düşük riskli hpv var eşimde de yüksek riskli çıktı tip 16 ve 39 bu ilaç bunlarada faydalı mı değil yok ama

 98. Bende kullandım tahlılım temiz çıktı geçen yıl kasım ayında kullandım haziran ayında temiz çıktı tahlılım VE siğiller kayboldu şimdi tekrar çıktı acaba evdekilerede bulaştı o yuzdenmı tekrarladı yorumu olan varmı

 99. Ilknur hanim, merhaba, ben de tip 16 taşıyorum.en dirençli tip, siz ne kadar süredir bu ilacu kullanıyorsunuz? Gelişme var mi?

 100. Selam Ela bak yıllardır insanlar kullanıp sonuçlarını yazmış sayfada yazılanları okuyabilirsin. Ben ve eşim kullandık 4 ay önce başlamıştık smear testleri temiz çıktı siğilller et beni gibiydi kayboldu bizde çok şey denedik çözüm olmadı bilakis dahada artmıştı en güzeli bu piskolojimiz düzeldi geçmiş olsun iyi geceler.

 101. merhabalar dudaklarda ve ellerimdekiler çok rahatsız ediyor ve yanıyorlar , bununla ilgli tavsiye edebileceğiniz herhangir bir ilaç krem vs varmıdır ?
  teşekkürler

 102. test yaptırmanı tavsiye ederim ücretsiz tekrar yardımcı oluyorlar başka arayış içinde olma bence bundan iyisi yok aynı sorunu bende yaşadım tip 18 çıkmıştı bizde şimdi tekrar yaptırdığımızda negatif olduğunu gördük test yaptır geri dönüş yap geçmiş olsun

 103. merhaba mustafa geçmiş olsun üzüldüm adına tipleme yaptırsan ne olacak başka ilaç mı verecekler anlamadım tam ne dediler açıklarsan sevinirim burada okuduğuma göre sonradan farklı ilaç veriyorlarmış tipine göre.

 104. Merhaba gerçekten söylendiği kadar varmış, eşim ve ben beraber kullandık. özel hastanede test yaptırdık sonuç temiz harikasınız burada yazılanlara inanmamıştık belki bize de inanılmayacak, her şeyin hayırlısı biz yine de tavsiye edelim hoşça kalın.

 105. Tedavisi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler
  HPV bir vürüstür Lezyonları, siğil benzeri normal siğiller değildir. HPV virüsünü Negatif etmek gerekir. Normal siğil olmadığı için Yakmayla, Dondurmayla, Lazerle, Asit içerikli damlalar ve krem ile geçmez. Cildinizi tahriş ettiğiniz için çoğalarak yayılır. 

 106. Mrb. bu ilacı alıp kullanalı 27 gün oldu siğiller kalmadı sanırım kurtuldum tahlil yaptırmadım ama siğiller sihir gibi kısa zamanda kayboldu acayip güzel bir şeymiş çok mutlu oldum sanki yeniden doğmuş gibiyimmm.

 107. Herkese selam çok güzel yorumlar okuyorum cok az kişi şifa bulamamış gibi . Benim sorunum ben de hem hpv hem herpes var acaba etkili olur mu ? Zengin insanlar değiliz ama parası önemli değil saglik sonuçta.. Aldara lar valtrexler c vitaminleri çinko d vitamini denemedigim tek sey cerrahi yontemler onlardan da cekiniyorum. Uzun lafın kısası bı tedaviye başlıyorsun binbir umutla ama hep olumsuz olunca insan giden maddiyata değil tükenen umutlarina üzülüyor.o yüzden bunu kullanmakta emin olamadım. Eğer sadece hpv etkili oluyorsa yine üzülen olucam..

 108. OOOO yıllarca ne çektim denemediğim damla, doktorun verdiği kremler hepsi boş psikolojim bozulmuştu anasını satımın. Bu kadar kolaymış meğer 15 gün içiyorsun, sonrası biraz sabrediyorsun siğiller kendiliğinden kayboluyor. Ben kullanma bittikten sonra 25 gün içinde siğiller kaybolduğunu gördüm test yaptırmaya gerek görmüyorum. Bitkiler sen bir harikasın insanlık için.

 109. arkadaşlar şimdi biraz araştırdım da bendeki siğillerin hpv mi yoksa molleskum mu olduğuna tam emin olamadım. önceki mesajlarda admin molleskumun farklı bir şey olduğundan ve tedavisinin basit olduğundan bahsetmiş. fakat nette arattığım zaman belirtilere ait görüntüler hpv ile benzerlik gösteriyor. nasıl anlayabiliriz hangisi olduğunu? dermatoloji mibakar bu işe?

 110. Kullanım biteli bir hafta oldu şu an siğiller küçük şekilde duruyor artma yok yalnız ben öncesinde dondurma yaptirmistim 1.5 2 aya tamamen siğillerin biteceği söylendi inşallah bakalım herkese acil şifalar

 111. Merhaba arkadaşlar merak edenler için yazmak istedim. İlaç 15 gün içiliyor siğil olan bölgeyede aynı içilen ilaç genel olarak sürülüyor 15 gün bu şekilde devam ettim ilaç 15 günde bitiyor siğiller 1 ay gibi bir sürede kendiğiliğinden kayboluyor tahlil yaptırmaya gerek görmedim siğiller kaybolduğu için hayırlı günler.

 112. Herkese tekrardan merhabalar ;
  İlacı kullandım ve bitti. Malesef şu an için bir gelişme yok ama çoğalma da yok. İlaç bittikten sonra 1.5 – 2 ay kadar beklememiz söylendi. Mart ortasına kadar bekleyeceğim. Şayet yine bir gelişme olmaz ise ilacı veren abiden bir şişe daha rica edeceğim. Ve yine gelişmeleri buradan yazacağım.
  selamlar.

 113. Allah razı olsun ama çok fazla çoğaldı bende kullanım sonrası beni üzen bu deri altında da sert sert beyaz irili ufaklı sayamıyorum ve üzülüyorum bu ilaca çok güvendim abi tekrar yollayacak ama inşallah ikinci kullanımda biter duam bu Allah buyuk başka bir şey diyemiyorum çok üzgünüm benimki selvikal displazi orta seviye sonucum o yüzden mi etki etmedi acaba

 114. arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun bu illet hastalığın nasıl bişey oldugunu çok iyi biliyorm yaktırdım çıktı dondurdum çıktı taa kı bu ılaçla tanısana dek nerdeyse 1 sene olcak kullanalı çok şükür kurtuldum bu illetten öncelıkle tavsıyem arkadslar jilet kesınlıkle kullanmayın ve hıcbı şeklıde kanatmayın hemen kanıyo zaten jılet değdimi 3 yıl uğrastım nee kadar zor olduğunu bılıyorm ilaç bitese bile jıleti yıne hayatınzdan çıkarın beslenmenıze dıkkat edınn mutlaka geçicektırr geçici misafrlerınzz cokda dert etmeyın üzülmeyın çünki bi faydası olmucak sıze emın olunkı bitiyo moralınızı yüksek tutun alın bu ürünüü kullanın gerçekten bende bu sayede kurtuldum yazmak istedım bi faydası olur diyeherkese tekrar geçmıs olsun hoşcakalın

 115. Özge ben hpv pozitif selvikal displazi orta seviye olarak sonuç aldım hpvnin yarattığı yaralar hem genital hem el ve yüzümde azda olsa var. Hpvden kaynaklı inşallah benimde sonucum güzel olur yanık gibi yuvarlak şekilde göz.göz ve acı veriyor çok fazla ve hijyene önem verdiğim halde böyle ayrıca tipleme İstanbul Avrupa yakasında nerde yapılıyor ve ne kadar bilginiz varmı

  1. Sizin bahsettiğiniz molluscum diye bi rahatsizlik onun tedavisi ilaçla geciyor bildigim kadariyla cildiye doktoruna gidin. Araştırma hastanesi yapıyor hdv dna testi ben araştırma da yaptırdım yalniz sonuc geç cikiyor 3-4hafta civarı

  2. kardeşim bence sen doktorunu değiştir anlatımların hpv virüsü ile ilgisi alakası yok bir insanda aynı anda hpv değişik tipleri olabilir ve farklı cilt rahatsızlıklarında olabilir ( yanık gibi yuvarlak şekilde göz.göz ve acı veriyor) demen hpv ile alakası yok bence inşallah şifanı bulursun

 116. Arkadaslar merhaba.
  24.04.2017 tarihinde HPV ile taniştım.
  Gerek özel gerek ise devlet hastanesi olmak uzere 17 doktora gittim.
  Gittigim butun doktorlar birbirinden farkli konustu. Kimi dedi gecer kimi dedi gecmez. Resmen yikildim. İsin en kotusu evliyim. Esime nasil aciklarim esimde de varsa gibi sorularla her hastaneden ciktim hungur hungur agladim.
  Nihayetinde esime acikladim. Bana cok destek oldu. Sonunda bu konuyla ilgili iyi bir doktor bulduk. Bende tam 97 tane sigil vardi hepsini yaktirdim. Esimde sigil yoktu fakat ona da bu virusu bulastirmistim. Bende tam 4 tane degisik tip vardi. 6/45/54/56. Doktorum bana ahcc diye bir ilactan bahsetti. 8 aydir bu ilaci kullaniyorum. İlaci temin etmem cok zor oldu. Bunun yaninda hpv terapi ilacini esim ve kendim icin aldim. Sigiller bir sure cikmaya devam etti. O cikti ben yaktirdim. O cikti ben yaktirdim. 6 aydir sigil yok. Bu gun yani 19.01.2018 de durumu gormek icin test yaptirdim. Bir hafta sonra sonuc cikacak. Olumlu ya da olumsuz ne olursa artik Rabbim buyuktur. Sonucu sizinle paylasacagim. Esim hamile oldugu icin o ilac kullanamadi. Tek tarafli kullanmanin cok etkili olacagini dusunmuyorum fakat herseyi goze alarak testi yaptirdim. Heyecan ve biraz da korku icinde sonucu bekliyorum.

 117. Eğer sonuc negatif cikarsa cin 2 de bir süre sonra geriler ve iyileşir diye düşünüyorum benimde smear ascus cikti ama doktorumda mehmet bey de kendiliginden geçer dedi

 118. Gözünüz aydın özge hanım benım malesef geçmedi ve el yüz bir çok yerimde bir sürü sivilce şeklinde şeyler çıktı üzgünüm çok bir ay sonra tekrar deneyeceğim inşallah geçer cin 2 bendeki

  1. Elde ve yüzde çıkan şey hpv olamaz ki hpv sadece mukazal yapıda barınıp yaşayabilir bence sizdeki cilt hastalığı doktora gitmediniz mi? Hpv dna tipleme testi yaptirdiniz mi neye gore gecmedi diyorsunuz anlayamadim ben yaptirdim sonuç cikti negatif

 119. Ben 26 ekimde kullanmaya başladım 9kasımda ilaç bitti ve 22aralıkta tahlil yaptirdım sonuclar cikti negatif 🙂 o kadar mutlu oldum ki Rabbim kimseye böyle bir hastalik vermesin. Ilk ögrendigimde doktor suan icin bunun dünyada tedavisi olmadigini söylemisti ve günlerce kanser olacagim diye agladim birgün google da hpv therapy ilacini gördüm bu site haricinde hic olumlu yorum yapan yoktu ama şansımı denemek istedim. Hem ilacı kullandım hemde hep dua ettim çok şükür dualarım kabul oldu. Bu sonucu alana kadar hergün acaba gercekten gecirecek mi dedim ve 3ayda acabalarimdan hpvden kurtuldum. Mehmet beyi arayarak tesekkur ettim ve sonucumu söyledim kendisi de cok mutlu oldu her zaman arayabilecegimi söyledi Allah ondan razi olsun eger bu bitkisel karisimi yapmamis olsaydi hala agliyor olacaktim.

  1. Slm bu ilacı nerden alıyoruz Özge hanım yazar sanız çok sevinirim Allah’a dua ederim buraya nerden alacağıma yazın lütfen

   1. 0543 262 63 46 numara bu arayarak isteyin benim gecti cok şükür gayet etkili, Allah bidaha yaşatmasın hergün şükrediyorum

 120. Herkese Merhaba ;
  Eşim ve kendim için hpv terapi almıştım. Eşime test yaptırdık ve eşimde hpv olmadığı açıklandı. Yalnız dip not eşim bu hpv terapiden hiç içmedi. Şükür ki ben bulaştırmamışım eşime. Bana gelince eşime ve kendime almış olduğum hpv terapiyi ben halen daha kullanıyorum. Şu an için bir gelişme yok gibi ya da ben anlayamadım. Ama eşimin hpv terapiyi de içmeye devam edeceğim. Bu ilacı yollayan abi bitkisel dediği için varsın içmeye devam edeyim mantığındayım. Bu önümüzde ki 1 ay içinde bir gelişme olursa tekrardan buraya yazacağım . selamlar.

 121. İyi akşamlar arkadaşlar. ben alıp kullandım ilacı geçmedi. tiplemesi yaptırmamı söyledi abi, aranızda tipleme yaptırıp tekrar ilacı alıp kullanan varmı aranızda cevap verirseniz memnun olurum tekrar teşekkür ediyorum lütfen bilgilendirin beni yoruldum artık

 122. bugün sipariş verdim eşim ve kendim için. Fiyatı evet pahalı ama sanırım son çare burası. Kullanıp yorum yapacağım. Adımı yazmak istemiyorum ama ne bu bitkisel ilacı yapan abiyi tanıyorum ne de sizi. Ne gelişme olursa buradan tarafsızca yazacağımı bilin. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bu arada sanırım kısa bir süreliğine fiyatta biraz indirim yapmışlar. Bilgilerinize.

  1. mrb evet en doğru tedavi yöntemi bu bizde alıp kullandık etkisini gördük parası önemli değil önemli olan tedavi etmesi ama dikkat ediyorum yazılanlara kullananlar değilde kullanmayan insanlar güveni kalmamış şimdi bu yazdıklarımıza sizin de benimde sitenin sahibi yazdığını düşünülür açıkçası bende öyle düşünmüştüm sonrası alıp kullanayım bakalım dedim pişman değilim tavsiye ederim pişman olmazlar

  2. Herkese Merhaba ;
   Eşim ve kendim için hpv terapi almıştım. Eşime test yaptırdık ve eşimde hpv olmadığı açıklandı. Yalnız dip not eşim bu hpv terapiden hiç içmedi. Şükür ki ben bulaştırmamışım eşime. Bana gelince eşime ve kendime almış olduğum hpv terapiyi ben halen daha kullanıyorum. Şu an için bir gelişme yok gibi ya da ben anlayamadım. Ama eşimin hpv terapiyi de içmeye devam edeceğim. Bu ilacı yollayan abi bitkisel dediği için varsın içmeye devam edeyim mantığındayım. Bu önümüzde ki 1 ay içinde bir gelişme olursa tekrardan buraya yazacağım . selamlar.

 123. Merhaba öncelikle lale hanım tahlil henuz yaptırmadım ama tekrar görüştüm biraz daha beklemem gerekıyormuş boşuna üzdüm kendımi çok.Rabbim hepimize şifa versin inşallah bir kez daha bu tarz sağlık sorunlarıylada sınamasın.
  Ahmet Bey öyle bir yer değil emin olun başta insan kuşkuşanıyor boşunamı acaba diye ama kesinlikle samimiyetine inanabılırsın guvenebılırsın ben o kadar maddi sıkıntımın arasında alabıldıysem herkes alabılır burda guvenım tam mehmet bey çokta guzel ilgileniyor bütün sorularıma cevap buldum.adresinize en geç 2. Gunde gelıyor.

 124. selam ahmet bey öğrenmek istediğin nedir anlamadım tuzak falan düşünme yıllardır var olan bir sites burası tarihlere dikkat et tuzak olsaydı 2,,3 ayda kaybolurdu kapanırdı site için rahat olsun senin gerçek olduğun kadar herkes gerçek için rahat olsun sorun varsa sor aydınlatmaya çalışayım.

  1. Hayır ben hpv pozitif olduğunu tamamen öğrenmem rutin kontrol sırasında oldu.ve belirtim yoktu bır kere karnabahar şeklinde çıktı o kadar et benler vardı.ama bunlar ilaçtan sonra çıktı inanın üzgünüm çok.öyle bir şey değil söylediğiniz molloscum gıbı.

 125. Hiç bir şey yapmıyorum sadece bu ilacı kullandım et ben vardı ama sivilce yoktu onlar çıktı ne kadar bekleyip tahlil yaptırmadım çok üzgünüm gerçekten ben bu ilaca inandım inşallah negatif olur:(

 126. Merhaba engin bey bekliyorum bende yarın tam bir ay olacak sivillerin bazıları küçüldü dilim bembeyaz bu hpvden sonra bekliyorum sabırla ama denemenizi tavsiye ediyorum şiddetle bu kadar insan yalan söylemez ben bu durumda alabıldıysem sizde alıp deneyın iyi akşamlar

 127. Ali bey benımde cin 2 çıktı ve kullandım bugun 23. Gunum ama lezyonlar hala gıtmedı sadece vucut ağrım ve halsızlığim gıttı sız kaçıncı gunde sonuç aldınız acaba?

  1. merhaba ilaç zaten 15 gün içiliyor 15 günden sonraki 1,5 iki ay içerisinde ancak lezyonlar geçti ancak bu lezyonlar bünye yapısı veya büyüklük küçük vs gibi süresi değişebilir 15 gün içme bittikten sonra biraz sabırlı olmanız gerekiyor sizinde geçeceğine eminim rabbim şifa versin iyi akşamlar

 128. Selam arkadaşlar eşimde hpv den kaynaklı cin 1 ve cin 2 çıktı bendede kasık bölgesinde siğiller vardı hpv terapi ilacını tavsiye duyduk 3 ay önce alıp kullandık 15 gün eksiksiz eşimde bende kullanıp 2 ay sonra bende siğiller tamamen kayboldu eşim de bende doktorumuza başvurduk tekrar eşim temizlenmiş bendede siğiller yok olduğu için tahlil yapılmasını istedik dna testi sonucu bizim de negatif olmuş doktorumuzda şaşırdı hpv olan arkadaşlar boş yere ordan burdan saçma sapan şeyler uygulamayın zamanınız boşa gider en güzeli hpv terapi ilacı alıp kullanın emeğiniz zamanınız ve sağlığınız heba olmasın cümleten geçmiş olsun

  1. Ali bey merhaba,
   Eşiniz ve siz aynı anda mı kullandınız ilacı
   Gerçekten virüsten kurtuldunuz mu her ikinizde
   Lütfen cevap verin ben de cın1 çıktı ama eşim tahlil yaptırmadı kesin onda da vardır. Alıp kullanmayı düşünüyorum ama kimse cevap yazmıyor

   1. merhaba hanımefendi evet yukarda yazmıştım eşim ve ben beraber kullandık çok şükür kurtulduk geçmiş olsun sizde alıp kullanabilirsiniz pişman olmazsınız.

 129. Selam arkadaşlar bende şimdi siparis verdim hpvterapi indirim varmış aldım yarın elime ulaşırmis kargo kullanım sonu sonucu bende yazarım aldığım çok sevindim görüşürüz.

 130. ilacı alıp kullanmaya başladıktan sonra etkisi oluyor çok şükür en sonunda doğru ilacı kullandığımı anladım teşekkür ederim emeği geçenlere.

  1. Ne zaman kullandınız negatif oldumu bende beklıyorum 12. Gunum bugun sadece kuçulme oldu inşallah negatif olur Rabbim kımseye çaresiz dert vermesin.

   1. 10 gün oldu kullanıyorum ağızımın içinde siğiller vardı kayboldu yine de 10 gün sonra test yaptıracağım bakalım hayırlısı

    1. Gercekten kayboldumu?bendede dilimin ucunda var.ameliyat dedi doktor.kotu huylu olabilir dedi.cok uzuluyorum cunku cogaliyor.aldirsam bi dert .aldirmasam cogalacak diye korkuyorum.nolur cevap yazin.

     1. Kardeşim korkularını ve üzüntünü çok iyi anlıyorum ancak anlamadığım bu kadar insanın yorumlarını neden dikkate almıyorsun bunun ilacı var ve kullandık geçiyor hpv terapi ilacını kullan üzülmene ve korkmana gerek yok ayrıca yaktırmakla hata yaparsın çünkü internette araştır yaktıranlardada çoğalıyor en güzeli hpv terapi kullanmak geçmiş olsun dileklerim ile iyi geceler.

 131. Özge hanım sonucunuz nedır? yazmadınız negatif olmuştur inşallah. bende siğilde küçülme var ama yok olmadı ve deri altında beyazlıklar var onlarda inşallah yok olur bugun 6.gunum bende sonucu belirteceğim size.hayırlı geceler

  1. Tahlili henüz yaptıramadım zaten yaptırsam da tahlil sonucu hemen çıkmaz çıktığında yazacağım inşallah Ayşe hanım geçmiş olsun

   1. Arkadaslar ne olur cevap verin .benim dilimde var sigil.sizde de sigil var mi?yoksa sadece tahlillerde virus cikti diyemi ilac kullaniyosunuz.dilimdeki sigili ameliyatla alicaz dediler.nuks etme ihtimali cok yuksek dedi doktor.kotu huylu da olabilir dedi.ama ben baska tedavi yontemi varmi diye arastiriyorum.Allah rizasi icin bu ilac sigilleride yok ediyor mu cevap lutfen.

 132. Bende dün sipariş verdim bugun elime ulaştı umarım Şifa olur bu ürün Rabbim kimseye kaldıramayacağı yükler vermesin dermansız hastalıklar vermesin inşallah…bende gelişmeleri paylaşacağım sizinle ayrıca teşekkür ediyorum bütün sorularıma cevap verip dönüş yapıldığı için inşallah şifa bulurum.

  1. Evet kullandım bugün 15.günüm bitiyor. Salı günü tahlil yaptıracağım tahlil sonuçlarım çıktıgında buraya yazayacağım.

   1. Şunu merak ediyorum virüs yok olduktan sonra tekrarlama ihtimali var mı ve aç tok karnınamı sabahmı akşammı alınması daha etkili özge hanım en son kullanıcı Siz gözukuyorsunuz merakla bekliyorum sonucunuzu

    1. Ben hergün aynı saatte ictim aç tok fark etmiyor tadı kötü degil ve bitkisel bir karışım. Kullanıcıların yorumlarını okuduğumda virüsün negatif olduğunu yine de kontrole gidip hala negatif sonuç aldıklarını belirtenler olmuş inşallah benim de öyle olur. Allah herkese şifa versin.

 133. İyi akşamlar arkadaşlar bugün 20 gün oldu kullanalı 15 günde kullanma bitiğinde özel laboratuvar da test yaptırdım bu gün güzel haberler aldım bendede HPV Negatif çıktı çok sevinçliyim ve mutluyum indirimde yapmışlar sevindim alamayanlar alır inşallah herkese geçmiş olsun.

 134. Bugün hpvtherapy elime ulaştı. Ben inanıyorum Allahın izniyle inşallah bu bitkisel tedavi yöntemi geçirecek. Her aşamayı buraya yazacağım tereddüt edenler de yararlansın diye hatta iletişim bilgimi bile yazacağım. Hastalığı veren Allah şifamızı da verir inşallah, Mehmet beye sonsuz teşekkürler.

 135. Merhaba ( 4 arkadaşım tavsiye üzerine alıp kullanmışlar hepsi memnun merak edip bende baktım araştırıyorum ) demiştim güzel haberler aldım sonuçları negatif çıktı bende dün istedim kargoda bu gün elime geçer kullanınca sonuçları bende yazarım. Hpvtherapy ilacı na güvenin derim şimdiden tavsiye ederim.

  1. Ya arkadasim biriniz bisey yazsin artik bunu nerden nasi alabiliriz yan etkileri nelerdir herps var bende de esimde bulasti 7 yildir var bi oglum var ama artik ben bu durumdan rahatsizim ve esimle aram baya bozuldu 15 gunde bir cikiyo ve deli oluyorum valtrex kullanmistim biara artik onunda faydasini goremiyorum rusyada cozumu varmis kutusu 700 lira imis ben arastiricam ve bulucam turkiyed3mi doktorlar hic ilgilenmiyor anca para ama ben inaniyorumki iki uc yil icerisinde illaki bi kesin cozumu olucak olmak zorunda doktorlar bu da nemi daha neleri var deyip gulup geciyolar baslarina gelmedigi icin .

  2. Bunun siparsini mereden verdin banada bi yardimci olsaniz filiz hanim benve esimdede var hemde 7 yildir 15 gunde bircikmasindansa senede bir ciksin ona bile raziyim:(

 136. Filiz hanim hastanede calistiginizi ve arkafaslarinizin sonuclarini bekledigini yazmissiniz bizi de bilgilendirirseniz cok guzel olur.

 137. Merhaba smeer test yaptirdim hpv 31 cikti muhtemelen esimde de vardir. asisi var dediler. Ancak asinin da yan etkilerini okuyunca korkmadim degil. Acikcasi benim de tereddütum var kullananlardan rica ediyorum bu urunun gercekten ise yarayip yaramadigini bilmek istiyorum.Allah kimseyi ne yapacagini bilemez hale getirmesin.

 138. Arkadaşlar yorumları beklıyorum orta selvıkal displazi sonucum ve deri altında beyaz beyaz noktalar var bunlar yok oluyormu lütfen kullananlar cevap bekliyorum

 139. Arkadaşlar bende sonuçları merak ediyorum lütfen bilgilendirin bende alıp kullanmak ve Rabbimin izniyle kurtulmak istiyorum.ayrıca dudak veya deri altında beyaz beyaz noktalar var bunlar yok oluyormu bunu merak ediyorum dikkatli bakıldığında farkedeceksınız.lütfen cevap bekliyorum

  1. bir kişi için 1,5 litre şurup seklinde günde yarım çay bardağı içiliyor günde bir defa da siğil olan bölgeye aynı içilen şurup sprey seklinde parfüm gibi püskürtülüyor yada losyon seklinde sürülmesi gerekiyor 15 gün kullanımlık yeterli oluyor 5 gündür kullanıyorum bende kullanımı kolay tadı fena değil bilginize.

 140. Selam cuma günü elime geçti bende iki gündür kullanıyorum psikolojim bozulmuştu çaresizlikten her denileni uyguladım sonuç sıfır bu son çare sanırım bakalım hayırlısı.

    1. İyi geceler Lale evet cevap yazamadım çünkü her an burada değilim, tesadüfen yazını okumuş oldum. Ben ilacı alıp kullandıktan sonra simir testi yaptırdım temizlenmiş yaralar uçuklar iyileşmiş temiz çıktı etek bölgesinde 6 tane kadar siğil vardı onlarda geçti yok oldu test sonuçlarımdan güzel haberler aldım çok mutlu oldum. Eğer kullanmak istiyorsanız tavsiye ederim. Allah yardımcın olsun iyi geceler.

 141. Mrb. Hastanede çalışıyorum evet 4 arkadaşım tavsiye üzerine alıp kullanmışlar hepsi memnun merak edip bende baktım araştırıyorum gerçekten en güvenilir bu gibi gözüküyor arkadaşlarımın test sonucunu bekliyorum hafta içi sonucu olumlu çıkarsa inşallah bende kullanmayı düşünüyorum.

 142. Selam Osman kardeşim geçmiş olsun bizde kullandık iyileştik nedense insanlar meyve ağacı taşlıyor hesabına saçma sapan konuşuyor uzun zamandır buraya telefonumu yazıp insanlara ben kurtuldum sizde kurtulun diyorum elimden geldiği kadar ben tır şoförüyüm telefonum:0538 xxx xxx sormak isteyen olursa müsait oldukça cevap vermeye çalışırım

  ADMİN NOT: GECE 2, 3, 4 LERDE VAKİTLİ VAKİTSİZ ARANIP ÇOK RAHATSIZ EDİLDİĞİNDEN DOLAYI Suat Gündoğdu nun isteği doğrultusunda TELEFON KALDIRILMIŞTIR.

  1. Merhaba benimde yaklaşık 1 yıldır hvp vurusyle uğraşıyorum çok yol denedim defalarca yaktirdim tekrarlıyor ve bölgeye yayılıyor gerçekten işe yarıyor mu bana bı dönüş yaparsanız sevinirim

 143. selam daha önce çok araştırdım hpv virüsü hakkında araştırdıkça ürperip şaşırdım çok kötü bir durumda olduğumu anladım hpvtherapy ismini duydum bazı sitelerde ilacı kullanmadan yalan dolandır diye yorumlar yapılmıştı açıkçası çok çekindim ama yine de burada ki bir çok insanın olumlu yorumlarını görünce alıp eşim ile kullandık özel bir mavilab laboratuvara istanbulda test yaptırdım eşimde ve bende pozitif olan hpv negatif çıktı hpvtherapy ilacını kullanalı 2 ay oldu arkadaşlar şuna emin olabilirsizinki başka sitelerde ilacı bile kullanmayan insanların yorumlarına bakıp kendinizi engellemeyin tavsiye ederiz pişman olmayacaksınız hpv virüsünü yok etmek için en etkili çözüm bence hpvtherapy dir kullanmayanlar dikkat etsinler yıllardır bu ilaç kullanılıyormuş yeni değil

 144. Merhaba. Koter ile yakma lazer ile yakma, dondurma işlemi, aldara krem denemediğim tedavi yöntemi kalmamıştı maalesef sonu hep hüsran oldu piskolojim bozuldu neyapayım diye tam çıkmaza düşmüşken burda yazılanları okudum ve hpvtherapy ilacını alıp 15 gün kullandım 2 ay kadar sabır ile siğillerin kaybolmasını bekleyip siğiller tamamen kaybolunca doktoruma başvurum tekrar muayene oldum test yapıldı simir temiz çıktı siğillerde kayboldu iki ay daha bekleyim dedim şimdi bende yazmayı uygun gördüm hpv virüsü için gerçekten en etkili çözüm başka şeyler uygulayıp boş yere kendinizi oyalamayın hpvtherapy ilacını alıp kullanın ilaç hakkında bilgi telefonu 0543 262 63 46 allah yardımcınız olsun şifa versin inşallah Bu arada iki arkadaşımada tavsiye ettim onlarda eşleri ile birlikte kullanıyorlar şimdi.

 145. Bende bu ilacı yada aşıyı yaptırmak istiyorum. Ilac yada aşı ismi Adana’da tavsiye edilecek doktor hastahane bilen var mı. Herkese geçmiş olsun

 146. Merhaba Mustafa bey tereddütlerinizde haklısınız aynı tereddüttü bende yaşamıştım sorup araştırdığımda dikkat ederseniz yıllar önce yapılan bir kişinin olumsuz yorumu ve kendi ismini bile gizlemiş telefon bile yok eğer gerçek olsaydı o arkadaşın söyledikleri sanırım çok şeyler olurdu ve eğer yalan dolan olsaydı hpvtherapy yıllardır bir çok insan olumsuz yazılar olurdu bunları düşünerek bende alıp kullandım çok kötü durumda olmama rağmen çok şükür pişman değilim benim kanser evresiydi hpv şimdi temiz çıkıyor ve yinede devamlı kontrol altındayım ama size tavsiye ederim hpv terapiyi Allah şifa versin sizede sağlıkla kalın.

 147. Bu site hpvtherapy nin kendi sitesi sanırım reklamlara falan bakınca o sonuç çıkıyor…
  Neyse bu okadar önemli değil önemli olan barındırdığı bilgilerin doğruluğu…
  internette bu ilaç hakında bir kaç olumsuz yorum ve şikayet okumamdan dolayı ilacı almak konusunda kararsız kaldım. Hatta biri hiç üşenmeden hpv therapy ilacını satanların para tuzağı olduğu hakkında koca bir blog yazı yazmış.. biraz daha detaylı araştırdıktan sonra iyice emin olursam konu hakkında doğru yorumları doğru yerlere yazacağıma emin olabilirsiniz. Ve bu ilaç gerçekten tedavi sağlıyorsa bir çok tanıdığım doktor ve birkaç aynı hastalığı taşıyan arkadaşıma önereceğim. Bu hpv çamuruna bulaşan tüm insanların en kısa sürede eski sağlığına kavuşması dileğiyle…

 148. Biz de bu ilacı bu forumda görüp kullandık.Ben ve eşim kullandık, eşimin ilk kullanımda geçirdi ilaç . Ben 3. kullanımda sonuç aldım ve geçirdi.Ümitsizlige kapılmayın gerçekten sözlerinin arkasında insanlar ilk kullanımdan sonra 2 defa daha ÜCRETSİZ ilaçtan yolladılar her sorumuza cevap verdiler her aradığımız da telefonlarımızı açtılar teşekkür ediyorum ve herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

 149. S.A ARKADAŞLAR TEREDDÜTÜNÜZZ OLMASIN BENDE 4 YIL ÇEKTİĞİM BU İLLET HASTALIĞI AMA ARTK BU ÜRÜN SAYESINDE ÇOK RAHATIM ALIN KULLANIN VE BEKLEYIN SONUCUNU GÖRCEKSINIZZ ALLAH RAZI OLSUN BU ÜRÜNÜ ÇIKARANDAN HERKESE G.OLSUN.

 150. Kaddelen hanim, levent bey sonuclariniz hakkinda bilgi vermediniz. Yeniden test yaptirdiniz mi
  Bende bugun siparis verdim. Bakalim hakkimizda hayirlisi

 151. ARKADAŞLAR MRB HERKESE G.OLSUN BENDE KULLANDIM BU İLACI BENDE HEMEN ETKİ GÖSTERMEDİ HATTA SİĞİLLER KAYBOLMADI BİLE BEN GİDİP YAKTIRDIM 2 DEFA SONRA CIKMAMAYA BAŞLADI 2 AYDR DA ÇIKIMIYO İLAÇ ETKİSİNİ GEÇ GÖSTERDİ SANIRIM ÇIKACAĞADA BENZEMIYO EN ÖNEMLI ŞEYDE MORAL VE MOTİVASYON 4 YIL UĞRAŞTIM BU İLLETLE AMA İLAC SAYESİNE ÇIKMADIĞINADA EMINIM KIMSE TEREDDÜT ETMESİN GERÇEKTEN DEĞER Bİ İLAÇ HERKESE GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ŞİFA VERSİN EMİN OLUNKI GEÇİP GİDİCEKTİR.

  1. Inşallah bidaha çıkmaz bende lazerle yaktirdim iki hafta önce yakilan yerler döküldü fakat baska yerlerde yine çıktı 2 seans daha olucam bu ilacı halen almadim ama almak sart sanırım çıkmasın diye

 152. Merhaba arkadaşlar benim hikayem biraz uzun.
  2017 ocak ayında kasıklarımda başlayan ağrılar sebebiyle epey doktorlara gittim.
  Testislerimde vardı daha çok ağrı ve ürologlarla çok fazla uğraştım.
  Bu arada penis ve çevresinde uçuk gibi şeyler çıkmaya başladı. 2017 Ocak-şubat civarları.
  Kız arkadaşımda hpv 18 olduğu tespit edildi ve o zaman bende de var diye düşündük ama bu uçuklar hpvden değildi.
  Araştırdım ve hsv olabileceğine karar verdim. Siğil hiç çıkmadı bende 7 aydır,sadece ara ara uçuk gibi şeyler. Ama kız arkadaşımda hem siğil hem uçuk görünüyordu.
  Herneyse,kasıklarımdaki ağrıların sebebini ocaktan-hazirana kadar öğrenemedim ve en son kasık ultrasonuyla reaktif lenf nodlarımın görüldüğü söylendi. Biz biraz korktuk ilaçlar kullanıldı geçmedi. Şişlik dışardan belli olmuyor ama ağrı yapıyor pantolon ve kemer takınca. 15 haziran gibi ultrason sonuçlarımdan sonra boğazımda da kötü ağrılar başladı ve 1.5 ay oldu boğazımda da ağrılar hala devam ediyor. Benden 1 hafta sonra kız arkadaşım da boğaz ağrısı şikayetinden bahsetti.
  Kız arkadaşımda CIN 2 çıktı bu süreçte. Ayrıca onun tedavisiyle uğraşıyoruz . Onun da boğazları benimle aynı süreçten 1.5 aydır ağrıyor. Boğaz ultrasonu çekildim ve orada da şişmiş reaktif lenf nodları var diye gözüktü.
  Sizce bunlara sebep olan şeyler neler hpv mi hsv mi başka enfeksiyonlar mı? HIV testi olduk ikimiz de negatifiz. Ama bu
  boğaz ağrıları bizi korkutuyor,takılma hissi,sık sık şişme hissi,sol gırtlak tarafında ağrı. Lenf şişmesi mi bunlara sebep oldu diye düşünüyoruz ve doktorlardan net bi çare bulamıyoruz.

 153. Merhabalar,HPV Hastası olarak çok sıkıntılar geçirdim genital ve ağıziçinde siğiller çıkıyor sürekli elma sirkesi ya da doktora gidip asitle yaktırma yaptırıyordum, hiç çıkmıyorsa ayda birkez bağışıklığım zayıf olduğu için tekrar ediyordu ta ki internette araştırma yapıp HPV Terapyle karşılaşana kadar başta yazılanları okudum aradım iyice araştırdım ücret çok yüksek geldi acaba yine bir para tuzağımı kandırılır mıyım diye düşündüm tıpta hala çaresi bulunamamış ancak bitkisel hiç bir yan etkisi olmayan hpv terapy ne gibi faydası olabilir diye düşünüdüm ama içimden bir ses risk al ve dene dedi şimdi smear ve hpv test sonucumu öğrendim ve aklında soru işareti olan herkese yardımcı olabilmek adına bu paylaşımı yapmaya karar verdim sonuç negative arkadaşlar ben bu illetten kurtuldum allah hepinizi kurtarsın Fatih hocaya sonsuz teşekkürler…

  1. Açelya kurtulmana çok sevindim. Benimse sürekli çıkıyor ve çoğalıyor. Bu ürünü alıp almama konusunda çok kararsızım. Güvenebilir miyim bilmiyorum. Beni ekstra bu mail adresinden bilgilendirir misiniz?

 154. Merhaba daha 15 gün önce hpv teşhisi kondu hpv tip 16 bu gün ise kanser dendi bu kadar hızlı seyrettiğini bilmiyordum bu nasıl bir illetmiş ki hayatım bir anda alt üst oldu sizlerin tavsiyelerini okudum bu ilacı kullanmak biraz umut verici aksi taktirde operasyon vs deniyor 15 gün kullanmaya değer ilacı aldım yarın elimde olurmuş durumum hakkında bilgi vereceğim inşallah.

 155. Hpv testini nerelerde yaptirabilirim .. Bn gecen sene kullandim sigilerm gecti ama deri altinda kucuk beyaz beyaz yag bezesine bnzer seyler cikmaya basladi ne oldugunu bilemedim sigil midir yag bezesimidir ?

 156. mrb hpvtherapy ilacını sizlerimde tavsiyesi üzerine aldım kullandım 62 gün oldu test yaptırdım bende de temiz çıktı herkeze teşekür ederimm..

  1. merhaba betül hanım bende rahim ağzı kanseri oluştu kazıma yapıldı ancak tekrar ilerledi rahim alınacaktı bu ilacı kullandım kanser lezyonları durdu ve kayboldu doktor muayenemde iyileşme var temiz şuan almaya gerek yok dedi ama yinede korularım var acaba tekrarlarmı diye benim 4 ay oldu kullanalı sizde kanser lezyonları varmıydı hpv virüsü hangi boyuttaydı cevap yazarmısınız.

   1. geçmiş olsun beyza hanım bende kaser demediler allah korusun sadece siğiller vardı onlarda geçti sendede geçmiş sanırsam doktorun ne dedi kanser halen varmıymış

    1. Kanser demişti evet ama bu hpv terapi ilacını kullanınca doktorumada söyledim kullana bilirsin istersen demişti kullanınca tekrar muayene sonucunda ilk bir ayda iyileşmeler gözlemledi 3 ay içinde tamamen temizlenmiş şuan için yok dedi ve yinede kontrola gel dedi neyse geçmiş olsun teşekkür cevabınız için.

 157. İlaç biteli 40 gün oldu.Test yaptırmadım.Siğillerde herhangi bir değişiklik olmadı.Biraz daha sabredip beklemekten başka yapacak bi şey yok.İnşallah iyileşme olur.Herkese geçmiş olsun.

  1. merhaba kardeşim aslında bu günlerde iyleşmen gerekirdi tipleme yaptır tiplemeye göre ücretsiz ilaç gönderirler sanada söylemişlerdir geçmiş olsun

 158. Arkadaşlar Benim genital bölgemde siğiller mevcut,kurtulmak istiyorum bu siğillerden.yorumları okudum kullanan herkes çok memnun ve bu bana ümit verdi gerçekten.nasıl sipariş vercem lütfen yardımcı olurmusunuz

 159. Selam kardeşlerim 2 yılı geçti bu ilacı kullanalı çabuk iyileşmişdim ve tekrarlar korkusuyla yaşadım ama 2 yıldır tekrarlamadı haber vermek istedim acil şifalar herkeşe

 160. rahimağzı kanseri teşhisi kondu kazıma yapıldı yumurtalıklarım alındı ancak lezyonlar daha çok yayıldı kurtulamadım bu ilacı kullandım 2 ay kadar oldu lezyonlar kalmadı testler temiz çıkmaya başladı ah keşkem daha önce kullansaydım herkese geçmiş olsun

  1. Geçmiş olsun Zeynep hanım evet bende bu ilacı arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullanmıştım iyileştim ancak 12 yaşında kız çocuğuma da bulaşmış şimdi onun içinde aldık kullanıyoruz bundan başka çözümü yok tedavisi için biliyorum görüşmek üzere iyi akşamlar.

 161. Ağız içi ve dil dudak ve genital bölgelerimde siğil lezyonları için hpvtherapy tavsiye üzere alıp kullandım 35 günde siğil namına bir şey kalmadı test yaptırmadım ama test de yaptırmayı dğşünüyorum hpv virüsü kalmışmı ancak siğillet kalmadı.

 162. Merhaba evet gerçekten mükemmel bir ilaçmış testlerde hpv tip 16, 32, 51. çıktı bende genital bölge ve ağız içi lezyonlar vardı lezyonlar tamamen kayboldu dna testi yaptırdım ismi mavilab diye özel bir yer İstanbul Avrupa yakasında ikinci yaptırdığım testlerde tamamen hpv negatif çıktı kurtuldum kullanmak isteyenlere tavsiye ederim rahat kullanın en iyi tedavi yöntemi hpv terapi ilacı iyi akşamlar.

 163. Merhaba sevgili dostlarım.
  Bu ilacı alıp kullandım ve bu gün 21. gün. Ilerleyen süreç nasıl olacak şu an hicbir fikrim yok. Alıp kullanmaya basladigim günden bu yana an ve an size yazdım ve yazmaya devam eseceğim. Daha önce yaktirdigim için şu an çok küçük iki sigil var onları bilerek bıraktirdim ki bu ilacın sonuçlarını görüp sizinle paylaşabileyim. Sadece biraz sabırlı olmamiz gerek. Bakalım siğiller geçecek mi? Iki ay sonra da test yaptıracağım. Sormak ostesikleriniz olur ise bilgim olduğu kadar yanıtlamaya çalışırım.

 164. Selam HPV Virüsü tip 6 ve 16 vardı bende hpvterapiyi kullandım 15 gün 1 ay sonra test yaptırdım HPV Virüsü negatif olmuş yalnız bende siğiller geçmedi doktorum virüs negatif olmuş siğilleri yakalım dedi yaktırdım virüs olmadığı için tekrar çıkmadı 7 ay oldu yaktıralı siğiller tekrar çıkmadı size tavsiyem hpv terapi kullanıp eğer siğiller geçmiyorsa yaktırın virüsü yok etmek için hpvterapi en etkili çözüm tavsiye ederim

  1. geçmiş olsun murat bey ben hpvterapiyi kullandıktan 2 ay sonra siğiller kaybolmuştu biraz siğillerim büyüktü sizin siğillerde büyükmüydü ayrıca benim ağız içindede siğiller vardı onlar çabuk geçti genital bölgemdeki siğiller geç iyileşti

   1. evet yaşar bey maalesef büyüktü çok şükür şuan iyiyim mükemmel ötesi bir ilaçmış kısa sürede tedavi etmesi çok güzel sizede geçmiş olsun.

   1. Günaydın Halis bey ben yardımcı olacak bir şey yapmıyorum hpv terapi ilacı almak isterseniz satıcı ile görüşün güzel ve etkili bir ilaç pişman olmazsınız ilaç almak için fatih beyle görüşün telefonu 0543 262 63 46 size bilgi verirler geçmiş olsun iyi günler.

 165. Selemlar ben azerim bir kaç gün sonra istanbula gelmek istiyorum ,kimse varmi şora beni bu hastalıga yardım etsin?? çok sevinirim o zaman

 166. slm arkadaşlar ağzımda 6 aydır 2 tane sivri beyaz siğil var sizce bu ilacı kullanmalımıyım internette kullanıpta hiç bir işe yaramadığını şikayet edenler var doğrusu teretdütte kaldım fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

  1. Faruk bey ilaç muhteşem diyebilirim biz de sizin gibi düşünsekte teredütümüz yersiz olduğunu anladık hiç bir etkisini görmedim diye yorum 1 kişi var ve o kişi yalan yanlış yorum yazdığı açıkça belli kendi ismini bile yazmamış karalamış kaldıki büyük şirketlerde bile sayısız şikayetler varken bir tane olumsuz yorum dikkate alınması bu ilaca haksızlık etmiş olursunuz. En doğru tedavi yöntemi hpvtherapy emin olabilirsiniz…

 167. merhaba ben hpvterapiyi 15 gün içtim kullanımı biteli 20 gün geçti yani toplam 35 günde siğiller gözle görülür şekilde küçülmeye başladı çok sabırsızlanıyorum bir an önce kurtulayım diye biraz daha sabır

 168. İki gündür kullanıyorum.İnşallah olumlu sonuçlar almayı bekliyorum.Bu arada son bir haftadır siğiller çoğalma eğilimi gösteriyor.Bakalım sonuçlar nasıl olacak.Bu dertten muzdarip olan herkese Allah kolaylık versin…

 169. Levent bey aynı durumdayım bende çok sey denedim koterle yaktrdim aldara krem kullandım propolis damla ama fayda yok yine çıkıyor telini zi yazarmisiniz arim sizi

 170. Merhaba arkadaşlar…Sipariş verdim.Bu gün elime geçti…Gelişmeleri burada paylaşacağım.Ancak bir konu kafama takılmış durumda.Bu forumda ilacı kullandığı halde iyi sonuç alamayan hiç mi kullanıcı yok? İnsan ister istemez merak ediyor.Yani burada faydasını göremeyen arkadaşların da yorumlarını görmek istiyoruz.

 171. Bu ilacı kullanıp daha sonra test yaptıran arkadaşlar hpv testini kandan mi yaptırıyor yoksa sülüntü alınması şeklinde mi? Eğer kandan yapılıyor ise bunun bir geçerliliği yok hpv kanda çıkmıyor.

 172. Merhaba
  Ürün bu gün elime ulaştı. Bu akşam yani 24.05.2017
  15 gün boyunca düzenli olarak kullanıp satıcı kişinin verdiği talimatlara uyacağım. Gelişmeleri sizinle olumlu ya da olumsuz paylaşacağım.
  Herkese geçmiş olması dileklerimle.

 173. 6 ay önce simir testlerimde hpv tip 68 virüsü olduğunu öğrendim hemşire olan arkadaşımın tavsiyesi üzerine hpvterapi kullandım 1,5 ay sonra tekrar test yaptırdım hpv tip 68 negatif olmuş kurtuldum hpv tip 68 olanlara kesinlikle tavsiye ederim hpv den kurtulun.

 174. Ah be kardeşim ah çekmediğimiz çile kalmadı anlamadığım siğilleri yaktırmak çözüm olmuyor, dondurmakta çözüm olmuyor kremler damlalarda çözüm olmuyor, yok elma sirkesi yok propolis bunların hep sinide denedim çözüm olmuyor peki neden doktorlar bu tedaviyi uyguluyor insanlar perişan oluyor. Hpvterapi ilacını kullandık 15 günde kurtulduk bende eşimde boş yere kendinizi yormayın hpvterapi kullanın arkadaşım emeğiniz boşa gitmesin.

  1. Arkadaşlar cevaplarınız için sağ olun şu ana kadar 9 tane doktora gittim ve 10 binlira para harcadım elimde ne var? Sadece yakılmış siğiller ve tekrar tekrar çıkması. Hicbir doktor bu hastalık ile ilgili birşey bilmiyor. Malum bizler de denize düşüp yılana sariliyoruz.

  1. Levent kardeşim iletişim kur demişsin ancak zaten açıklama yazmıştım ilaç kullanmak istiyorsanız ilaç satan kişiler ile iletişim kurunuz ben herhangi bir ilaç satmıyorum bende alıp kullanmıştım sonucu yazdım ayrıca kullanan arkadaşlar demişsiniz burada sayısız insan sonuçları yazmış geriye giderek yazılanların hepsini okuyabilirsin Allah yardımcınız olsun Rabbim şifa versin

 175. Merhaba bu kadar etkili olduğunu hayal bile edememiştim tavsiye üzerine hpvterapi alıp kullandım 25 gün içinde simir testi yaptırdım temiz çıktı siğiller uçuklar lezyonlar yok olmuş teşekkür ederim.

  1. Arkadaşlar merhaba.
   2 ay önce hpv taşıdığımı öğrendim. Özel bir klinikte tedavi görmekteyim. Çok sayıda sigilim vardı bunlar yakıldı ve ara ara tekrar ediyor gidip tekrar yaktiriyorum. Bu artık kısır bir döngü haline geldi. Bunun yanında 1 aydır da Ahcc ve solgar kullanıyorum. Hpv terapi adlı ilacı duydum yorumlar falan gayet başarılı ancak merak ettigim bu ürünün çalışma sistemi nedir? Virüsü nasıl yok ediyor. O kadar bilim adamı bunu araştırıp hala ahcc hariç ner birşey ortaya koyamamışken bu urun nasıl bu kadar hızlı çözüm veriyor.

  2. Fatma hanım merhaba rica etsem benimle iletişime geçer misiniz? Enson kullanan sizsiniz sanırım. Yardımcı olursanız çok sevinirm

 176. Merhaba
  Genital bölgemde karnabahar şeklinde siğiller var,kurtulmak istiyorum bunlardan.yorumları okudum ve çok ümitlendim.bende istiyorum bu ilaçtan

 177. Meraba bende hpv tip 6, 18, ve 36 bulunmuştu hpvtherapy kullandıktan 1,5 ay sonrası test yaptırdım sonuç: HPV tipi için uygulanan PCR çalışması sonuçları chip micro array ile değerlendirilmiştir. Materyalin, incelenen HPV tipleri açısından negatif olduğu gözlenmiştir. kısaca hpv tipleri negatif olmuş sevindim bilgilendirmek istedim ben kurtuldum hpv olanlar kesinlikle tavsiyem bir an önce kullanmanızı tavsiye ederim geçmiş olsun hoşçakalın.

 178. Selam 1 yıl kadar önce yine yazmıştım ilacı alıp kullanalı 1 yıl oldu benim siğiller kendiliğinden kayboldu yakma ile bu illet çözüm olmuyor arkadaşım çok araştırdım çok tedavi yöntemi denedim hiç bir sonuç alamadım bu ilaç en etkilisi 1 yıldır lezyonlar çıkmadı simir testlerim temiz çıkıyor tereddüt etmekte haklısınız belki ancak yazılanları okumuyormusunuz sayısız insan bu ilacı alıp kullanmış etkisini ve kullanma sürelerini açıkça yazmış halen soru soruyorsunuz anlamış değilim boş yeremi yazılıyor buraya anlamadım allah herkese acil şifa versin hpv basit bir hastalık değil bir an önce tedavisini olun zaman geçirmeyin son pişmanlık fayda etmiyor benim ağzımın içinde bulaştı dilimde çıktı boğazıma yayılmıştı nerdeyse boğaz kanseri olacakmış allah korusun çok şükür kurtuldum..

  1. Merhaba Zehra kardeşim söylediklerine katılıyorum çok tedavi yöntemi olsa da en etkili bu ilaç bende bu ilacı tavsiye edenleri okuyunca alıp kullandım benim 1 buçuk yıl oldu semir testlerim halen temiz çıkıyor. İçim rahat eğer bir sorun olursa tekrar alıp kullanırım düşüncesi beni baya rahatlatıyor bir zamanlar benimde psikolojim baya bozuktu çok şükür düzeldim bende tavsiye ettim ediyorum da herkese geçmiş olsun.

 179. tam 30 gün oldu ve simir testi yaptırdım temiz çıktı lezyon kalmamış hpv negatif olmuş daha öncede yazmıştım sonuç bekleyen arkadaşlar durum budur tamamen geçmiş rabbim şifa versin hastalara

 180. bende etki etmedi ben kullandım nasıl test yaptıracağımıda bilmiyorum geçmesse ilacı bedava göndericcem demişti ama uzman oln kişiyi aramadım

 181. Merhabalar, 2008’den bu yana hpv vücudum Da bu virüsle yasamaktayım zaman zaman çıkıyor bir şekilde asitle yakıyorum. Size sormak istediğim soru şu aslinda evli değilim. Hala bakireyim ablama yumurtalıklarımı vermeye düşünüyorum çocuğu olsun diye ona yumurtalıklarımı verirsem doğacak çocukta olma riski var mi vermeli miyim dogru olur mu sizce ? Bu virüs bana nasıl bulaştığını hala en ufak fikre sahip değilim. Tipini de bilmiyorum. Şimdiye kadar gittiğim tum doktorlar bana bakire olduğum icin rahim ağzı kanserine yaslanma riskim diğer tasicilara göre riskim olmadığını söylediler. Bir yorum yazar misiniz lütfen

 182. Merhaba bende ilacı alıp kullanmaya başlayalı 15 gün oldu ilacı içme bitti şimdilik 15 gün daha beklemek gerekiyormuş.

  1. Kardelen ve yasemın kardeşlerim tekrar geçmiş olsun benımde bitti ilacım 8 gün geçtii hala bi değişklk yok ama yenileride çıkmadı bekliyroum sabırsızlıkla ama beklemek lazım diyo herkess bazı arkadaşların 2 ayı bulmuş iyileşmesi inanıyorum geçicene aldığım yerde öle diyo zaten bıraz daha bekleyip sabretmemmi söylüyolar

   1. BEKLEMEK GERÇEKTEN DAHA ZOR İNŞŞ GEÇER BİTER BU KADAR İNSAN KURTULMUŞKEN BİZ NEDEN KURTULMAYALIM.BEKLİYORM BAKALIM

       1. Değişiklik yok kardelen ilaç biteli tam 15 gun oldu ama yenıleride çıkmadı bekliyorm 1 ay veya 2 ayı bulabılıyomus vucuttan vucuda değişebiliyomus beklıyorum haber etcem size sonucundan

  1. Yok daha bi gelisme ama bugun bitti ilacim 1 veya 1.5 ay gibi sigiller kayboluyo mus herkesin yorumları böyle bekliyorm bakalim zaten 2 tane bnde ve cok küçük inş biter bu dert bnde merakla bekliyorm

 183. YORUMLARI OKUYUN ZATEN GÖRCEKSİNZZ NE KADAR ETKİLİ OLDUĞUNU BENIMDE İALÇ BİTMEK ÜZRE 1 AY GİBİ Bİ SÜREDE ETKİLİ OLUYO İLACI ALABİLECEĞİNİZ NUMARA 0543625 65 35

 184. YOK HAYIR TİPİNEE BAKTIRMADIM İNŞŞ GEREKTE KALMAZ BEKLİYORUM SABIRSIZLIKLA GEÇMEZSE BAKTIRCAM VE Bİ DAHA İLAÇ GÖNDERCEKLERİNİ SÖYLEDİLER İNŞŞ GEREK KALMAZ BUNA

  1. Inşallah iyi gelecek ben tipleme yaptırdım sonucu bir ay sonra çıkacak inşallah yüksek risk çıkmaz tipini öğrenmeden başlamak istemedim pardon bişi sorcam size k.bakmayin siz erkek misiniz bayanmi

   1. İnş çıkmaz benim sadece genital bölgede var 2 tane ve cok küçük yüksek riskli olduğunu zannetmiyrm ya 6 ya 11 diye dusunuyorm kendiminkini

     1. Artık devlet hastaneleri yapıyor ben istanbulda yaşıyorum bir kaç özel yere sordum 500 tl 800 tl arası bu hastalık pahalı bir hastalık malesef ama bu sene devlet hastaneside yapıyor tahlil ankaraya gidiyor sonuç bir ay sonra geliyor.aslinda erkeklerde çabuk geçer diye biliyorum

      1. kullanan varmı arkadaşlar lütfen bilgi verin gerçekten artık çok zor durumdayım ve böyle ilaç ile biticeğini ilk defa bu sitede duyuyorum inandırıcı gelmedi pek

   2. Öncelikle herkese acil şifalar diliyorum tıpta bu hastalığa çare yok bu ürünü kulanipta iyi sonuç alan varmi

 185. Arkadaşlar zaten kemoterapi kullanıyorum bide bu hastalikla mücadele veriyorum bir senedir kurtulmadim hpvden koterle yaktılar geçmedi aldara kullandim sirke kullandım son bu kaldı umudum ne olur bana yardım edin

  1. Kardelen benımde tek umudum bu inş bitecek bu defa inanıyorum inanmaktan başkada çaremiz yok zaten bi çok ınsan alıp kullnamış ve kurtulmuş bu kadar insan kurtulduğuna göre bizde kurtulcaz tekrar geçmiş olsn

   1. Çok teşekkürler yalnız kemoterapi alırken bu ilacı kullanamam tedaviye ara vermem lazım ne Şansız biriyim sen başladın mı kullanmaya

    1. RİCA EDERİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN TEKRAR EVET KULLANIYORUM 9 GUNDUR AMA Bİ DEĞİŞİKLİK YOK HENÜZ ZATEN ZAMAN ALIYOMUŞ ETKİSİNİ GÖSTERMESİ TEK DÜŞÜNCEM KURTULUP BU DERTTEN RAHATLAMAK ZOR Bİ DURUM SİZİN İÇİN İNŞŞ İYİ OLURSUNUZ POZİTİF OLMAKTAN VAZGEÇMEYİN .

 186. KULLANAN ARKADAŞLAR TEKRAR ETTİMİ Bİ DAHA KARŞILAŞTINIZMI AYNI SORUNLAA BEN 1 HAFTADIR KULLANIYORM ETKİSİ BİRAZ GEÇ OLUYO GALİBAA TİPİNİ BİLMİYORM AMA SADECE GENİTAL BÖLGEDE VAR BİTSİN ARTIK BU DERT ÇOK YORULDUM 3 YILDR UĞRAŞIYORM BUNUNLA DENEMEDİĞİM ŞEY KALMADI DUA EDİYORM HERGÜN BU ARADA SİGARA İÇİYORM İÇENLER GEÇİRENLER BİTTMİ GERÇEKTEN BU DERT Bİ DAHA TEKRAR ETTİMİ.

  1. aynen sizin gibiyim bende koterle yaktrdim tekrar çıktı aldara krem 3 kutu kullandim geçen muaneye gittim çok büyümüşler mutlaka yakilmali dedi dr ama yaktirmam bu sefer bu iyise alim herkese Allah şifa versin

 187. Merhaba tavsiyeniz için teşekkür ederim hpvtherapy kullandım bende memnun kaldım aldara krem kullanmıştım çözüm olmamıştı siğilleri olan hiç çekinmeden kullansın tek çözüm hpvtherapy başka çözümü olduğunu sanmıyorum.

 188. Eşim ve kendim için alıp kullandık sonuç aldık benimde simir testim temiz çıktı eşimde siğillerde kalmadı. Değer bir ilaç ne pahasına olursa olsun basit bir virüs değil önemli olan yok etmesi çok şükür kurtulduk.

 189. Merhaba bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum smear testim temiz çıktı kullanmak isteyenlere tavsiye ederim tavsiye edenlerden Allah razı olsun.

 190. nerden nasıl bulaştı bilemedik bende eşimde ve çocuklarımda da siğil lezyonları oluştu koterle yaktırdık dondurduk çözüm olmadı 2 ayda tekrarladı aldara krem dediler cildimiz mahfoldu oda ayrı bir dert sirke dediler oda boş çıktı burada da yazmış zehra arkadaşım hpvtherapy ilacını alıp kullanmış tavsiye etmişti birde bunu kullanalım dedik aldık 4 tane ayrı ayrı eşime bana ve çocuklarıma alıp kullandık 1 ayda siğiller kayboldu tekrar çıkarmı korkusuyla bekledim 9 ayı geçti tekrar çıkmadı ailecek kurtulduk bende sonucu yazayım dedim bu ilacı almak isteyenler varsa durum bundan ibaret.

 191. Kardeşim geçmiş olsun ticaret olarak düşünme hpv virüsünde en etkili çözüm bu oradan buradan duyduklarımızı hep denedik ama çözüm olmadı tek çözümü hpvterapi zaten satıcı firma ile görüşürsen sadece ticari düşünmediklerini görürsün tekrar geçmiş olsun.

 192. Selam arkadaşlar ben zaten lenf bezi kanseriyim birde bu hpv le uğraşıyorum cok morelimi bozuyor bi sene oldu yaktırdim ama malesef yine çıktı hatta çoğaldı Allah aşkına bana yardımcı olun ticaret için insanların umudunu yikmasinlar bu ilaç iyimi

 193. Arkadaşlar VERRUTOL ü el parmaklarındaki siğiller için siğil büyüklüğüne göre 10-20 gün sürerek kullandım şükür hepsi bitti ve kesinlikle iz bırakmadı..Başka bölgeler için tecrümem yoktur dikkatinize..

  İlacı sürerken siğil dışına taşırmamalısınız, taşarsa silmelisiniz o bölgeyi.
  günde 2 defa uygulanır.
  kürdan ucu ile sürülebilir.
  sürdükten sonra 5-10 dakika kurumalı. yeni ilaç sürmeden önce siğil üzerindeki mevcut ilaç kabuğu temizlenmeli, cımbız iş görür. siğilin en dibine gelindiğinde yumuşak ete inen ilaç nedeni ile karınca ısırığı gibi yanma olacak. bunu hissettikten sonra bir daha sürmeye gerek yok. üstte siğil parçası kalırsa bir 2 güne kurur koparırsınız. hassas cilt bölgesi ve gözlere yakın yerde kullanılmamalı, kullanılan cımbız vs başka yere sürülmemeli ayrı yerde saklanmalı, eşyalara da sürülmemeli, virüs başkasına da bulaşabilir. ilaç sonrası siğil üzeri kabuk bağlamadan su teması olmamalı virüs suyla beraber başka yerlere temas edip bulaşabilir. ilaç siğil üzerinde kabuk olup kuruduktan sonra su temasında sorun olmaz.ilacı kalın sürerseniz (1 mm min.) soyması da kolay olur. acil şifalar dilerim

  1. merhaba arkadaşım senin söylediğin el ayak siğilleri için normal olanı veya dua bile etkili oluyor buradaki insanlar hpv virüsünden bahsediyor sen hpv nedir bilmiyorsun sanırım söylediğin tedavi yöntemi ile insanların anasını ağlatmış olursun desem yalan olmaz hpv virüsü siğiller et beni gibi farlı senin söylediğin siğiller nasırımsı farklı hadi aynı diyelim ağız içi makat bölgesi rahim içi olanlar nasıl yapacak sanırım anlatabildim önemli olan bu virüsü yok etmek ve bu insanlar burada tavsiye edilen ilaçla kurtulduğunu yazmış rabbim şifa versin.

 194. merhaba çok teşekkür ederim tavsiye edenlere evet tek çaresi bu ne kullandıysam çözüm olmamıştı boş yere başka şeyler ile zaman harcamayın derim 1.5 ayda siğiller kayboldu.

 195. SELAM HPVTHERAPY İLACINI KULLANMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR VAR İSE TEREDÜTLERİ YERSİZ BEN ALIP KULLANDIM ÇOK ETKİLİ KOTERLE YAKMA YAPTIRMIŞTIM ALDIRDIM BİR ÇOK ŞEY KULLANDIM DAHADA ÇOĞALMIŞTI BU İLACI ALIP 15 GÜN KULLANDIM SİĞİLLERİM KAYBOLDU TEKRAR ÇIKARMI DİYE BEKLEDİM 8 AY OLDU TEKRARLAMADI BU KADAR BEKLEMEK YETERLİ SANIRIM BENDE TAVSİYE EDEYİM DEDİM BU DERTTEN KURTULMAK İSTEYENLER TEREDDÜTÜNÜZ OLMASIN TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL KESİN ÇÖZÜM OLUYOR BİR DAHA TEKRAR KAPMAM UMARIM BU VİRÜSÜ PİSKOLOJİM BOZULMUŞTU CÜMLETEN GEÇMİŞ OLSUN 😉

 196. merhaba,
  bu ürünü kullanmaya mayıs 2016 tarihinde başladım.
  ve kullanım sonucu siğillerden kurtuldum. (ekim 2016 sonuna kadar hiç siğil kalmamıştı.)
  tip 53 hpv saptanmıştı.
  Ancak bugün aldığım smear testi sonucunda anormali durumun yani hala cin 1’in devam ettiğini öğrendim.
  Fatih Bey, bu ürün sadece siğiller üzerinde mi etkilidir?
  yoksa ürünün etkisi için bir süre geçmeli midir?
  dr’um tekrar kolposkopi sonrasında ise LEEP önerdi?
  ürününün etkisi için beklemeli miyim yoksa bu işlemleri hemen uygulatmalı mıyım?
  Teşekkürler

 197. Herkese merhaba. Hpv taşıdığımı 3 ay önce öğrendim. Doktorum toplam 6 seans süren asit tedavisi uyguladı. Fakat siğillerimde herhangi bir küçülme veya iyileşme olmadı. Hatta az miktarda yayılma olduğunu farkettim. İlk zamanlar bu durumu sıkıntı etmemiştim fakat artık moralim çok bozulmaya başladı. Bana önerebileceginiz istanbulda olan işinin ehli bir doktor var mı? Bu arada özel hastahanelerde tedavi ücretlerinin de çok pahalı olduğunu duydum. Bu konuda da bilginiz varsa bilgilendirebilir misiniz?

 198. Merhaba;
  bende 10 gün kadar önce hpv virusu taşıdığımı öğrendim.ve cın1 şüphesi ile biyopsi yaptılar.çok şükür biyopsi temiz çıktı.ama biyopsi sonucunda hpv ile ilgili birşey yazmıyor.ayrıca siğilde çıkmıyor.şimdi başka doktora gitmelimiyim acaba.

  1. merhaba sonuçların temiz ise neden sorun ediyorsunuz hpv olduğunuzun kanısına nasıl vardınız hpv testi yapıldımı

   1. smearde hpv ye bakıldı.sonuçta hpv pozitif diyor.ama doktorum.Hpv tiplemesi istemedi.daha doğrusu virüs ile ilgili açıkmala bile yapmadı.patoloji temizçıktı dedi sadece.bende smearde hpv var dediniz ne yapmalıyım diye sordum.evlenince eşin aşı olsun dedi bu kadar.

 199. Anladığım kadarıyla bu ilaç siğilleri dökmüyor. Çünkü herkes ilacı kullanıyor ve 1 ay sonra test yaptırıp negatif sonuç alıyor. Negatif sonuç alanlar neye baktırıyorlar, siğillere mi?

  1. negatif sonucu hpv dna testi yaptırmanız gerek internette araştırın bu konuda açıklayıcı bilgi var bu ilaç asit damla değil günde bir ölçek içiliyor ve zaten bir ay içinde siğiller kalmıyor yinede şüphem olmasın bu virüs varmı yokmu diye test yaptırdım evet negatif çıktı n egatif sonuç alanlar siğillere baktırmıyor yaşınız kaç bilmiyorum kadınlar smear testi yaptırabiliyor erkeklerde hpv dna testi yaptırması gerek dediğim gibi bu konularda bilgiler var..

 200. merhaba daha öncede yazdım kullanmaya başladığımda hpvtherapy 15 günü geçti ilaç bitti tahil yaptırdım hpv negatif olmuş durumda siğiller yok oldu güvenle alabilirsiniz yan etkisi zararı yok ben görmedim normal bitki suyu kimyasal madde olduğunu sanmıyorum. teradütü olan arkadaşlar haklısınız ancak teredütünüz yersin tavsiye ederim inşallah tekrar çıkmaz tavsiye edenler tekrar çıkmadığnı söylesede insan yinede acaba diyor sağlıkla kalın.

  1. kardeşim paylaşılan yorumları okumuş olsan sanırım soruna cevap almış olursun bir çok insan deneyimini etkisini herneyse açıkça yazmış

 201. Merhaba İsmim Melih,42 yaşındayım ve penisimin alt kısımlarında karnıbahar şeklinde 8-10 et parçaları çıktı ve gitmiyor bir şekilde,yardımcı olabilirseniz sevinirim..

  NOT: GEÇMİŞ OLSUN ANCAK TEDAVİSİ İÇİN 0543 262 63 46 NOLU TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

 202. Merhaba arkadaşlar bazı arkadaşlar açık net bilgi istiyor yada yardım edin diye yazmış anlamadığım yorumları okudum açık ve net yazmışlar bu yorumları okumuyorlar mı yada göremiyorlar mı biraz ilginç geldi bana hpvtherapy ilacını ben aldım kullanmaya başladım 3 gün oldu gelişmeleri yazarım merak edenler beklesin.

  1. Henüz tipleme yaptırma dim ama bende geçmedi hpvterapiyi aldığım kişi gecmesse tipleme den sonra para vermeden bedava göndereceğini söyledi bu hafta tipleme yaptırıp aldığım kişiyi aramayı düşünüyorum ne illet bişe bu ya

   1. Geçmedi ewet ama ilerleme var şöyle söylim önceleri vetturol ilacını kullanınca hemen cıkıyordu bende siğillere hpv terapi kullandıktan sonra vetturol kullandım düşmesi için düştü ve henüz çıkmadılar gözlemlemem devam ediyor bu gelişme olduğu anlamına gliyor evet

  2. arkadaşlar kullanıyorum kullanımı kolay günde yarım çay bardağı içiliyor ayrıca siğil olan bölge aynı içtiğim ilaçla siliniyor siğillerde biraz küçülmeler olduğunu hissediyorum belki bana öyle geliyor biraz sabırsızlık var tabi ortalama 1 ay demişlerdi 7 gün oldu henüz gelişmeleri yazarım

 203. Merhaba
  Bir defa genel anestezi ile anüs ve genital bölgemde çok sayıda hpv koterizasyon ile yakıldı. Tip 6 ve Tip 11 çıktılar. Daha sonra bir-iki ay aralıklarla iki defa tekrarladı ve iki seferde de lokal anestezi ile koterizasyon ile yakıldı. Şimdi tekrar yeni bir tane gördüğümü düşünüyorum.
  Geçmiyor, bitmiyor.

  Lütfen yardım edin.

 204. Merhaba,Eşimde HPV 18 tespit edildi.Ben de herhangi bir belirtisi siğildir vs yok.Erkek için bunu taşıyıp taşımadığıma dair nasıl bir test gerekir ve tedavisi nedir acaba?

 205. Arkadaşlar kız arkadaşımla ters ilişki yaşadıktan sonra hpv bulaştı bu hastalık virüs ya şimdi kız daha önce başka ilişkiler mi yaşadığı için virüs onda vardı kaptım yoksa ters ilişkide direk bulaşabilecek bir hastalık mı yani daha önce bayan biriyle cinsel ilişki yaşamasa bile hpv yi ters ilişkiden dolayı bulaştırabiliir mi acil cevap bekliyorum teşekkürler arkadaşlar.

 206. Benim hpv serüvenim herkeste oldugu gibi klasik genital çevremdeki et benlerini fark etmemle basladı. İlk hafta 1 taneyken ciddiye almadım 2. Hafta ise sayısı arttı.

  Herkes gibi benide telaş sardı tabi internetten nedir ne değildir diye arastırma yapmakla işe basladım ve hiçte basit bi konu olmadıgını adının hpv virüsü oldugunu öğrendim. Doktora her zaman utanmadan sıkılmadan her sorunu danışan biriyim ancak bu mesele her zamankinden daha ciddi oldugu için doktorun söyleyeceklerinden korktum açıkçası 4 hafta erteledım gitmeyi.

  Hep işlerimin olduguna inandırdım kendimi taki gecen haftaya kadar. Her zaman gittiğim özel bir kliniğe gittim ama doktor hanımı benim kadar evhamlı göremedim. Yakarız yenileri cıkmazsa sıkıntı yok fiyatıda sana 1000 tl olur, zaten ben derinden yaktığım için benim yaktıklarım kolay kolay nüksetmez dedi. Kalakaldım.

  Kocaeli devlet hastanesinde benlerimi yaktırdım. Birde simier örneği aldı sonucu 2 hafta sonra cıkacak. Ama doktorların bu konudaki yetersiz bilgi verişinden muzdaripim. Hastalıgımla ilgili açıklamalarda iki cümleden birinde kanser kelimesi geçiyor ama doktorlarımızın bu rahatlığı beni sinir ediyor açıkçası. Kendi imkanlarımla arastırmalarımsonucu bir kaç bilgi elde ettim.

  Hpv cok ceşitli bi virüs. Bir cok cesidi varmış. Bazıları cok tehlikeli rahim kanserine kadar gidiyormuş. Eğer genital bölgede siğil yaratan tipteyse kanser riski düşükmüş , birde bunun dısarda hiç belirtisi olmayanları varmış insanların şans eseri bu virüsü taşıdığını öğrendiği durumlar yani. Bunlarda kanser riski daha yüksekmiş.

  Ama siğil yapan her hpv çeşidinde de kanser olmayacaksınızanlamına gelmiyormuş tabiki. Virüsün rahime kadar ulaşıp ulaşmadığını öğrenmek için simier testi yapılıyor. Sonucun pozitif gelmesi halinde bile düzenli olarak yapılması gereken bi testmiş bu. Çünkü hpv bir kez vucuda girdiyse insanlardaki kanser oranı %1 se sizde artık %15 oluyormuş.

  Gelelim doktorumun bana hangi hpv çeşidini taşıdığımı öğreneceğim testten yani hpv dna testinden hiç bahsetmemiş olması. Bunu devlet hastaneleri karşılamıyor sanırım dısardan siz yaptırıyorsunuz diye bilgiler buldum ve maliyetide baya yüksek. Birde buldugum ve aklıma takılan diğer bir soru işareti hpv aşısı. Böyle bir aşının varlığını önceden bilseydim en basında yaptırırdım şahsen.

  İş işten geçtikten sonra öğrendim öğrenmesine de peki bu saatten sonra bu aşıyı olmam bir şeyi değiştirir mi bi bilgim yok lütfen agdınlatın beni . Pskolojim yerle bir. Yaktırdığım siğillere bir yenisi eklenmiş mi diye saat bası kontrol ediyorum , hangi tip hpv taşıyorum veya simier testi sonucum nasıl gelecek deli gibi merak ediyorum. Buldugum bilgiler doğru mu emin değilim biri aydınlatsın yalvarırım. Pskolojim yerle bir

  1. Bildiğim kadarıyla 26 yaşına kadar etkili olabiliyor aşı. yalnız enfetke isen onu tedavi etmeye yönelik bir etkisi yok. şayet tedavi olursan tekrar enfekte olmanı engelliyor. yani her şeye rağmen yaptırman senin açından iyi olur.

  2. Bir de unutmadan, kesinlikle ama kesinlikle yaktırma(kondilom koterizasyonu deniyor yakma işlemine.) çünkü koterle yakma sonrası %100 ve hem de artarak nüksediyor. mümkünse ilk aşamada bir dermatoloji uzmanına görün ve krioterapi denilen dondurma işlemini uygulat. umarım kurtulursun. geçmiş olsun.

 207. Merhaba arkadaşlar hpv ile tanışmamız eşimin smear testinden sonra oldu bendede siğiller vardı ama et beni zannediyorduk önemsemiyorduk hatta iki 8 ve 12 yaşında çocuklarımızdada siğiller mevcuttu ırsi genetik falan zannettik sonra araştırmamızda hpv virüsünün çok tehlikeli bir virüs olduğunu öğrendik bizde tip 32 ve 51 çıktı bu siteden tavsiyeleri okuyunca hpv terapi alıp ailecek kullandık çok şükür şimdi siğiller kalmadı tahlil yaptırdık temiz negatif çıkıyor acıbadem hastanesinde yaptırdık kullanmak isteyenlere tavsiye ederim hpv virüsünü dikkate alın çevrenizi bilgilendirin çok şey bilinçsizlikten oluyor belki daha önce fark etseydik en azından çocuklarımıza da bulaştırmamış olurduk geçmiş olsun rabbim sağlık sıhhat versin cümlemize…

 208. Merhaba eşim ve bende hpv tip 6 pozitif çıktı hpvterapi ilacını kullandık beraber 1 ay sonunda tekrar test yaptırdık negatif olmuş çok sevindik geç kalmayın bu illetten kurtulun basit bir hastalık değil çok insan bu virüsün adını bile bilmiyor lütfen geç kalmayın tedavi olun geçmiş olsun inşallah var olan kişilerde bir an önce kurtulur…

 209. Bu sitede yorumları okudum hpvtherapy ilacını tavsiye ediliyor internette 1 kişi çeşitli sitelere olumsuz yorum yapmış almakta tereddüt ettim ama yinede alıp kullandım bende hpv tip 6 pozitif çıkıyordu ilacı kullandıktan sonra negatif olduğu testlerle belirlendi hpv den kurtuldum şimdi o kötü yorum yapan arkadaş kişisel mesele ile kötü yorumlar yaptığını anladım yazık insanları yanlış bilgilerle teredüte koyuyorsunuz kullanmak isteyen arkadaşlar içiniz rahat olsun güvenle kullanabilirsiniz.

  1. Selam Hakan kardeşim geçmiş olsun bende kullandım iyileştim uzun zamandır insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum elimden geldiği kadar telefonum dan da arayabilirsiniz 0538 xxx xx xx bazen gece bazen gündüz çalışıyorum şöförüm meşkulsem açamayabilirim sonra tekrar ararsanız sevinirim ilacı tavsiye ediyorum biz kurtulduk herkes kurtulsun istiyorum.

   ADMİN NOT: GECE 2, 3, 4 LERDE VAKİTLİ VAKİTSİZ ARANIP ÇOK RAHATSIZ EDİLDİĞİNDEN DOLAYI Suat Gündoğdu nun isteği doğrultusunda TELEFON KALDIRILMIŞTIR.

   1. beyefendi tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim açıklayıcı yeterince ücretini yatırdım 1 günde kargo geldi kullanmaya başladım inşallah sonucu bende yazarım buraya çok sabırsızım bakalım.

 210. arkadaşlar hpv terapi kullandım smir testlerim temiz çıktı bende hpv 12 ve 36 tipi vardı hpv terapi kullandım 1 ay sonra simir testi yaptırdım lezyonlar ve uçuklar kalmamış çok mutlu oldum geç kalmayın sizde kullanın.

   1. Meraba arkadaşım evet pahalı ancak şöyle düşünelim bundan başka ilaçlar çare etmiyor çaresi oluyor dedikleri her ilacı alıp kullanıyoruz ancak fayda etmiyor her yere verdiğimiz paraları düşün bunu da bunu da deneyelim diye daha çok paralar veriyoruz ve ciltti tahriş edip zararında hiç söylemiyorum kaldı ki hpv dna testi 1500 tlye kadar sadece testi demek ki basit bir virüs değil ilaçta etkili olduğuna göre o zaman çok uygun kesin çözüm olduğu için geçmiş olsun

    1. mrb o kadar çok yere paramız gitti ki saymakla bitiremem hesaplayamam da bence paha biçilemez bir şey tedavi ettikten sonra paranın ne önemi var insanlar halen bu hpv virüsünün ne kadar kötü olduğunun bilincinde değil maalesef bir an önce alıp tedavi olmanızı öneririm.

     1. geçen sene bin tl verip yaktırdim tekrar çıktı 3 kutu aldara kullandım fayda etmedi aldara krem 150 tl.dr şimdi yine yakalim diyor 1500 tl olmuş ama yine çıkar diyor bu ilaç gerçekten kesin çözümse fiyatina düşünmeyelim tipini öğrenmek bile 500 den başlıyor

 211. elma sirkesi, pamuk ile üstüne pansuman yapın çok az yakar gece boyu kalsın biraz da kokar:) bir haftada önce kararır sonra dökülür bir haftada kararma başlamaz ise bir hafta daha uygulayın.
  bir kaç ay içinde ara ara kaşınmalar olacaktır o dönemlerde yine pamuk ile kaşınan yerlere elma sirkesini sürün 10 dk bekletin yeter
  acısı inanın lazer ile yakmadan daha az ve maliyeti bir şişe elma sirkesi 1 paket pamuk
  zaten yaktırsanızda yine çıkma ihtimali bağışıklığınıza bağlı olarak tekrarlıyor ama bu yöntem ile 2 yılı aşkı. süredir çıkmadı bende kurtuldum

 212. BEN DE CIN 2 ÇIKMIŞTI HPVTHERAPY KULLANDIM GEÇTİ SMEAR TESTİM TEMİZ ÇIKIYOR TAVSİYE EDERİM KULLANMAK İSTEYENLERE

 213. Eşimde ve bende genital lezyonlar çıkması üzerine hpv olduğum öğrendiğim bu illetten araştırdıkça hiçte hafife alınacak bir hastalık olmadığını öğrendik başka bir tedavi uygulamadık ancak hpvtherapy tavsiye etti bir doktor arkadaşımız kesin olarak kurtulduk eşim de bendede lezyonlar kalmadı tavsiye ederiz lezyonları olan arkadaşlar içiniz rahat olsun 1 ay gibi sürede etkili oluyor.

 214. HPV VİRÜSÜ GENİTAL SİĞİLLERDEN 2006 DA TANIŞTIM KOTER İLE YAKMA DONDURMA TEDAVİSİ UYGULANDI AMA TEKRARLADI GÜN GEÇTİKÇE YAYILMAYA BAŞLADI RAHİM AĞZI KANSERİ TEŞHİSİ KONDU KAZIMA YAPILDI DERKEN AĞZIMA DİLİME YAYILDI AĞIZ İÇİ SİĞİL DİLDE SİĞİL YANİ NERDEYSE HER YERDE SİĞİLLER OLMAYA BAŞLADI PSİKOLOJİM BOZULMUŞTU 6 AY KADAR ÖNCE BU SİTEDEN TAVSİYE EDENLERİ GÖRDÜM ACABA DEDİM GÜVENİLİRMİ TEREDÜT İÇİNDE KALMIŞTIM YİNEDE ALDIK KULLANDIK 45 GÜN İÇİNDE SİĞİLLER KAYBOLDU BİR AY BEKLEDİM TEKRAR ÇIKARMI DİYE ÇIKMADI İSTANBULDA MAVİLAB DİYE LABARATUAR DA TEST YAPTIRDIM TEMİZ ÇIKTI BENDE HPV TİP 6 19 VE 32 VARDI DOKTORUMLA DA GÖRÜKTÜM TEMİZLENMİŞSİN DEDİ ARKADAŞLAR SİZE TAVSİYEM HPV GENİTAL SİĞİLLER VS VAR İSE ZAMAN KAYBETMEYİN HPVTHERAPY TEK ÇÖZÜM CÜMLETEN GEÇMİŞ OLSUN

 215. Serpil hanım,
  İstanbul Koç üniversitesi hastanesi ve maslak acıbadem de yapıyorlar.
  Bildiğim kadarıyla zaten bütün hastaneler yapıyorlar.
  1000-1500 tl arası bir ücret alıyorlar. Ben 8 ay önce yaptırdım.
  Umarım dediğiniz gibi bir mucize olur.
  Geçmiş olsun tekrar.

  1. damla hanım merhaba öncelikle
   DAMLAhaziranda buradan satılan ilacı aldınız sanırım kullandınız bir süre gelişme yoktu en son yurtdısına gidip geldiniz ne oldu tüm yorumlarınızı okudum sizin fikirleriniz onemli suan benim icin biraz bahsedermisiniz tecrübeleri neler yasadınız etkili oldu mu ?

   ADMİN NOT: DAMLA HANIM OLUMLU SONUÇ YAZMIŞTI FAKAT SİSTEMDE SORUN OLDU BAZI YORUMLAR İSTEMEDEN SİLİNMİŞ OLDU BU KONUDA ÇOK ÖZÜR DİLERİZ İNŞALLAH TEKRAR SİTEMİZİ ZİYARET EDERSE YORUMUNU TEKRAR YAZARSA SEVİNİRİZ SİZE DE CEVAP VERMİŞ OLUR.

 216. serpil hanım ortalama 2 ay bir sürede ilaç etki etmez ise tipleme yaptırın size ücretsiz olarak tiplemeye göre ücretsiz ilaç verileceği söylenmiştir mutlaka bize de bu söylendi çok şükür bende tipleme gerek kalmadı ancak tavsiye ettiğim arkadaşımda tipleme yaptırdı tip 16 çıktı ve tip 16 için ücretsiz ilaç gönderdiler arkadaşımda kurtuldu durumunuzu kimseye anlatamamanıza bir şey diyemem ancak derdini söylemeyen derman bulamaz inşallah şifa bulursunuz

  1. azalmaya başlamış olması güzel zaten kullanmaya başlama gününüz normal yeni yeni iyileşme süreci içinde 2,,,2,5 ay diyorsunuz bu süre sarfında mutlaka iyileşmeniz dileğimi iletirim ancak olurya dönüşünüze kadar iyileşme olmaz ise kadınlarda tipleme kolay erkelere nisbeten normal simir testi yaptırın ancak ben bu siğillerin iyi huylumu kötü huylumu yani düşük risk yüksek risklimi olduğunu öğrenmek istiyorum dediğinizde mutlaka tipini belirlerler allah yardımcınız olsun bende tatile çıkıyorum yazamam uzun süre inşallah güzel sonuçlarınızı duymak isterim geçmiş olsun kadir geceniz ve bayramınız kutlu olsun tekrardan rabbim şifa versin….

 217. selam öncelikle sadece burada değil bir çok sitede araştırıp okuyun bilgi edinin bir kişi bile sizin tedavi yönteminden kurtulmuş değil ve halen güveniyorum demenize saygı duyuyorum o zaman başka tedavi yöntemi aramanız ilginç güvendiğiniz tedavi yöntemini uygulayın elbette ancak bu siteye ğrayıp uğramama konusuna gelince o kadar çok kurtulanlar varki ilacı alıp kullananlar iyileştiğini bile yazmadan kaybolan insanlar var yorumları geriye doğru okuduğunuzda bunu göre bilirsiniz ben geçen yıl alıp kullandım boş zamanım olduğunda arada bakıyorum cevap yazmaya çalışsamda iyileştikten sonra halen buralarda yazı yazmakla gün geçirmem imkansız fiyat konusuna gelincede maalesef hpv nin tiplemesini bile belirlemek ilaçtan pahalı o zaman bu ilaç paha bile biçilemez maddi durumunuz el vermeye bilir her insanın mutlaka maddi sıkıntıları olabilir allah yardımcınız olsun

 218. Kocaman bir yanlış tedavi uyguluyorsun ve krio terapisi ile tedavi çözüm değildir ve hpv siğilleri yayılır her defasında daha fazla çıkar anlamadığım 1 yıldır bu tedaviyi uygulamışsınız halen bir çözüm olmadığını anlayamamanız. Yazık kendinizi mahvetmeye devam etmiş oluyorsunuz ne diyelim allah şifa versin.

 219. Merhaba. 15 gün kullandık ,bu süre sonunda siğiller henüz geçmese de virüsler ölüyor mu, bulaştırma oluyor mu, siğillerin varlığı virüsün hala canlı olduğunu mu gösteriyor yoksa virüsler yok oldu sekeli zamanla mı geçiyor? Cevaplarsanız se vb inirim.

 220. Hpvtherapy ilacını eşim ile alıp kullandık 15 gün içtik içerken siğiller geçmedi içme bittikten sonra siğillerin geçmesini bekledik ende 26 günde siğiller geçmeye başladı 35 gün gibi sürede bende siğil kalmadı eşimde ise siğiller biraz büyük olduğu için galiba 35 günde küçülmeye başladı yani iki ayda eşimdede bendede siğillerden temizlenmiş olduk simir testi yaptırdım temiz çıktı çok teşekkür ederiz yetkililere ve tavsiye edenlere hayırlı ramazanlar.

 221. Mrb benim ağız içinde dilde ve dudak çevresine yayıldı çok rahatsız olmuştum tanıdık tavsiyesi ile bu ilacı alıp kullandım 18 ve 20 ci günlerde siğiller küçüldü 1 ay bile sürmedi tamamen kayboldu..

  1. genital bölge ve ağız içinde siğiller için hemen hemen aynı anda kayboldular zaten ilaç günde bir ölçek içiliyor 15 gün içme bittikten sonra 1 ay gibi bir sürede iki bölge dede siğiller tamamen yok oldu mucize gibi bir şey en güzeli tam umudunu yitirip piskolojin bozulmuşken kurtulduğunu görmek yeniden doğmuş gibi seviniyor rahatlıyor insan bir an önce kullan boğazınıza yayılmadan .

   1. Tuğba hanım bu meret 1.5 ayda yayılmaya başladı.sıkıntılarım vardı o dönem siğil oldu. Boğaza yayılırsa çok fena. dil altında uzun et parçadı çıktı. Dil ucunda , kenarları ve üstünde de mercimet gibi. Siğile benziyorlar umarım değildir ama 1,5 aydır duruyorlar.bu ilaç son çare geçmezse diye .çıkar çıkmaz irilerde bu normal mi zamanla büyüme olması getekmez miydi?

   2. Hpv terapy nedir?fiyati nedir? Yardimci olursaniz sevinirim

    ADMİN NOT: 0543 262 63 46 DEN ARAYARAK GENİŞ BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

 222. Merhaba. Bitkilerin tedavi şekli:

  Bitkiler yada bitkisel ilaçlar, vücutta herhangi bir bölgeyi kesip biçmez, herhangi bir yere cerahhi müdahalede bulunmaz.

  Bitkiler veya bitkisel ilaçlar kullanıldığında, insanın hangi rahatszlığı yaşıyorsa vücüdun kendi kendini tedavi etmesi için vücuda gerekli gıdayı tamamlayıp vücudun kendi kendini tedavi etmesi için gıda destek, yada tamamlayıcı tıp denilen bir yöntem olarak kabul edebiliriz.

  HPV Virüsü hakkında birçok değişik yöntemler uygulansa da en güzel ve en etkili yöntem budur.

  Bende hpvtherapy bana gelen yada müracaat eden insanlara tavsiye ediyorum etkili ve muhteşem bir ürün tavsiye ediyorum..

 223. Merhaba arkadaşlar. Hpv thrapy ilacını 15 gün eşim ile beraber kullandık. Fakat bizimden başımızdan şöyle bir durum geçti . Ben ilacı gayet düzenli kullanırken eşim pek düzenli kullanmadı özellikle karışımı lezyon olan bölgeye düzenli olarak sürme işlemini aksatmis. Fakat bende ona güvenerek sormamakta hata yaptım . Her neyse . Ilaci kullandığım 15 gün süresince toplamda 3 adet sigilim vardı 15 gün zarfında iki tanesi daha ilk hafta kayboldu . Esimde kaybolma olmadı fakat küçülme oldu. Daha sonrasında yanlış kullandığımız için belirli bir ücret karşısında ikinciye tekrar sipariş ettik ve ramazan ayında başladık. Ben de duran bir tane sigilim de hala bir değişiklik yok olduğu yerde duruyor . Esimde de kuculmeler oldugunu sadece hissediyoruz . Fakat muhatap olduğumuz kişinin şahsen ben samimiyetine ve söylediklerinin doğruluğuna inandım . Neden derseniz kendim de hemsireyim ve bu işlerin içerisindeyim ikinciye sipariş ettiğimizde ücreti bir hafta içerisinde ancak yatirabilecegimizi söylemiştim . Ve tedaviye geç kalmamamiz adına ücreti gondermeden elinde iki sise olduğunu haber verdi ve hemen yolladı . Yani para için yaptıklarını cokta düşünmüyorum . Malzeme almak için sermaye hazır olmadığından dolayı ücreti peşin yatirmamizi istediklerini düşünüyorum . Ayrıca bu ilacın ne şekilde etki ettiğini bilmiyorum fakat tahminimce icerigindeki bitki ozleri bağışıklık sistemimizi güçlendiriyor ve sonraki aylar da virüsü yenerek sigiller kayboluyor diye düşünüyorum. Çünkü başka mantikli bir açıklama şahsen bulamıyorum . Zor bir süreç arkadaşlar . Umarım bir gün gerçekten bu virusten kurtulabiliriz ..

 224. Beklemek çok zor evet ama sabredip dua edin. Ben eşimle birlikte aldım benimkiler ilaç bittikten 20 gün sonra kaybolmaya başladı şu an hiç kalmadı eşiminkiler daha hiç geçmedi ama çoğalmadı da.1 aydan biraz fazla oldu.Bünyeden bünyeye fark ediyor sanırım. ben kullandım etkisini gördüm inşallah kullanan herkes bi an evvel etkisini görür. İçinizi ferah tutun geçmiş olsun.

  1. Bende çoğalma olmamıştı sadece var olan siğillerde büyüme olmuştu. İlaç bitip etkisini görmeye başladığımda küçülerek kayboldu. Ama zaten ilacın vücuda etkisini göstermesi zaman alıyo bu süre içinde çoğalma olması normal olabilir diye düşünüyorum. Küçük bi sivilcenin geçmesi bile günler alıyo biraz beklemek lazım içiniz rahat edecekse siz de bağışıklığınızı güçlendirecek besinler tüketebilirisiniz. İyi dilekleriniz için teşekkürler inşallah siz de en kısa zamanda buraya iyi gelişmeler yazarsınız.

 225. Merhaba arkadaşlar kullanımı kolay günde 1 ölçek içiliyor. Etkisi ortalama 1,5 veya en geç 2 ay gibi süre, ürün kullanırken herhangi bir kısıtlama yok istediğinizi yiyip içebilirsiniz. Aç tok farketmez günde 1 ölçek yeterli, cinsel yaşam eşinle beraber kullanıyorsanız sorun olmaz ancak bekar iseniz ürün kullanırken cinsel temasla ürün etki etmeyebilir. Eger 1,5 veya 2 ay içinde ürün etkili olmaz ise hpv tipini belirleyin ücretsiz sizdeki hpv tipine göre ücretsiz ürün tekrar gönderilecektir. Benim sorup öğrendiklerim bunlar yinede sizde sorabilirsiniz aynı cevaplarla karşılaşırsınız. Ben ürünü kullanalı 3 ay oldu bende geç iyileşme oldu sanırım bünye yapısından olabilir dendi şükür 1 tane büyük kaldı oda baya küçüldü ben çok tedavi yöntemi uyguladım çok araştırıp çok okudum yazılanları her defası sonuç hüsran oldu ancak hpv therapy en etkili ve gerçek yöntem olduğuna kanaat getirdim cümleten geçmiş olsun yeni alanlar sabırlı olsun mutlaka etkisini göreceksiniz herkeze geçmiş olsun

  1. geçmiş olsun kardeşim sanırım siz yaktırdınız koterle siğiller yakılınca çoğalarak maalesef çıkıyor toplu iğne başı gibi benimde öyle olmuştu ama ilacı yeni kullanmışsın biraz bekle geçecek zaten ilacı aldığın yerde beklemeni mutlaka söylemiştir biraz beklemen gerekiyor kendini fazla hırpalama

  2. Serpil hanım,
   Benim de şuan 16. Günüm ve herhangi bir değişiklik yok. Hatta yenileri çıkmakta ve varolanlar büyümekte. Bu sorun geçen ağustos ayında çıktı.
   Siğil olarak anlamadığım için önemsemedim.
   Geçmeyince ekim ayında doktora gittim ve koterizasyon işlemi yaptırdım ve o sırada sadece 1 adet vardı. Ve daha haftasında yenileri çıktı ve çoğaldı. Sonra şubat ayında kriyoterapi yaptırdım.
   Ve sonrasında aynı yerde yeniledi ve olmayan yerlerde yenileri çıktı. Sonra son çare olarak burdaki yorumlara güvenerek (çaresiz kaldığınızda saçmalayabilirsiniz) bu ürünün siparişini verdim.
   Yani neredeyse 1 senedir bu illetle uğraşıyorum.
   Modern tıp ile ilgili yapılacak herşeyi yaptım.
   Şimdi hpvtherapy ile alternatif tıpı deniyorum.
   Umarım telefondaki bey sadece ürünü satabilmek adına o kadar ümit verici konuşmuyordur.
   28 mayıs ta kullanmaya başlamıştım.
   Haziranın sonuna kadar bekleyeceğim.
   Bir gelişme olmazsa tekrar kriyoterapi yaptıracağım.
   Ama buradaki durumu da tüm sosyal ortamda ki takipçi sayılarım azınmayacak kadar çok, olumlu ve ya olumsuz paylaşacağım.
   Olumsuz olursa Ben inandım başkaları inanmasın adına,
   Olumlu da olursa ben kurtuldum herkes kurtulsun adına mutlaka paylaşacağım.

   16 haziran da iş nedeniyle yaklaşık 3 hafta kadar yurtdışında olacağım.
   Döndüğümde son gelişmeleri paylaşacağım.

   1. İnşallah kurtuluruz damla hanım.tlf da fatih bey çok ilgili ben geçmedi diye aradım. Sakinleştirdi sağolsun. Bunların olabileceğini söyledi 1-1,5 ay içinde geçer telaşlanmayın dedi. İnşallah defiği gibi olur.şifa veren allah , ilaçlar sebep. Allahım şafi ismiyle şifamızı versin köjten söküp atsın bu virüsleri bedenimizden tüm müzdarip olanların amin. Fatih beyle konuşunca rahatladım ama kendimle ve virüslerle başbaşa kalınca çokkötü oluyorum.sllahom aklımı koru….umarım kısa sürede kurtuluruz.

 226. ben yurt disindayim turkiyeyi aramam yok. verdiginiz nimaradan aradim sordum rutin kullanin kullanma klavuzu icindeymis zaten bu gunle 3. gun oldu iki ay sonra kontrollere gidecem ondan sora yazarim artik sizde o zamana kadar rahat edersiniz umarim………..

 227. merhaba maddi gücümüz zayıf ramazan dolayısı ile hpv terapi indirim yada kampanya böyle bir şey olacaksa mail adresime yada buradan yazabilirmisiniz.

 228. Ürünü 28 mayıstan itibaren yani 8 gündür kullanıyorum.
  Şuan için herhangi bir değişiklik yok.
  İnsan mucize bekliyor haliyle.
  Umarım sonuç olumlu olur da burda paylaşabilirim.

  1. Bende 17 gündur kullaniyorum hic bi değişiklik yok maalesef umarim en gec bir buçuk ay diyorlar ama faydasini görürüm

  2. Bugün 13. Gün henüz herhangi bir iyileşme yok malesef.
   Anüs etrafında yenileri çıkmaya başladı bu arada.
   Telefonda konuştuğum beyfendi çok iddialı konuşmuştu. Umarım haklı çıkar. Bir süre daha geçmesisini bekleyip, geçmezse tekrar koterizasyon ya da kriyoterapi uygulaması yaptırmak zorunda kalacağım.
   Daha önce tip belirlemesi yaptırmıştım.
   Tip 53 nadir görülen kanser yapma olasılığı muhtemel yüksek olan gruptaydı.
   Umarım bu virüsten kurtulmak bir şekilde mümkündür.

 229. mrb genital siğillerim 2 tane idi jilet değdikçe siğiller yayıldı sayısını bile sayamaz oldum doktora gittiğimde hemen yakmamız lazım deyip siğiller yakıldı ancak iki hafta bile geçmeden siğiller çoğaldı ve makat bölgesi ve dudaklarımda dilimde de çıktı artık bunalıma girmiş çıkmazlar içindeydim buradan tavsiyeleri okuyunca tereddüt ettim ancak yersizmiş alıp kullandım 27 günde siğiller kayboldu kimse tereddüt etmesin bu ilaçtan iyisi yok bence teşekkürler tavsiye edenlere bende tavsiye ediyorum

 230. Merhaba arkadaşlar açıkcası bütün yorumlara baktım genel anlamda ilaç hakkında olumlu yorumlar yazılmış.Bende bu ilacı alıp denemeyi düşünüyorum sanırım ilaç biraz pahalı deneyen arkadaşların yorumlarını ve deneyimlerini öğrenmek isterim.Eğer gerçekten işe yarıyorsa denemekte fayda var.

  1. hpv terapi en iyisi bende çok tereddüt etmiştim ancak başka çaresi olmayınca aldık eşim ve iki çocuğum için 6 litre 4 kişilik 1 günde kargo ile geldi 15 gün günde bir defa yarım çay bardağı ölçek ile içiliyor siğillere içtiğimiz ilaçtanda sürdük eşimde içmeye başladığında siğiller kaybolmaya başladı bende hemen etkisi olmadı 15 gün sonra biraz sabretmem gerektiği söylendi benimde 22 günde siğiller kaybolmaya başladı 9 ve 15 yaşında çocuklarımda birinde siğiller var iken diğerinde siğil yoktu diğer çocuğumuzada bulaşmaması için onada alıp kullandırdık çocuktaki siğiller 17 gün içinde onlarında geçtiğini gördük çok şükür ilacı alıp kullanalı 9 ayı geçti tekrar siğiller çıkmadı tahlil test yaptırmadık ama sanırım hpv virüsünden kurtuldukki tekrar siğiller çıkmadı tavsiye ederiz bizde süreç bu şekilde oldu pahalı evet ancak bu hpv testi bile çok pahalı allah herkesin yardımcısı olsun

 231. Arkadaslar Hpv asisi yaptirip lezyonlara cerrahi muhale edilmelidir bu lezyonlar vucut direnciyle alakalidir iksir miksir hikaye

  1. Merhaba Nurten hanım Hpv asisi yaptirip iyileşenleri ve lezyonlara cerrahi mudahale ile bu lezyonlardan kurtulup tekrar çıkmadan kurtulanları referans gösterebilirmisiniz herhangi bir site yada iyileşen yorumları veya yazıları bukadar insan kullanıp iyileşmiş ve kendimde dahil kullandım insanları yalan yanlış yanıltıyorsunuz hikaye deyip geçmeyin asıl siz hikaye anlatmaya çalışmışsınız yazık bu kadar insan tedavisini olmuş kurtulmuş siz bu insanları hikaye diyorsunuz yazık maalesef çok yazık inşallah rabbim bu hastalığı sizede vermesin verirse siz dediklerinizi uygulayın inşallah dedikleriniz ile kimse kurtulmamış siz kurtulursunuz.

  1. Mrb. Ben hamile iken alıp kullandım tereddüt etmiştik ama sorduk kullanabilirsiniz dendi kullandık bir sorun olmadı ve kontrollerim temiz çıkıyor sizde sorun yinede

 232. Arkadaşlar ben tedavi oldum bir ay önce yakildi sigillerim sonra tekrar cikti.bagisiklik sistemin için demir ve vitamin haplari almaya baslayinca cogalmasi durdu.doktorum simdi bir damla yazdi bana ama henüz kullanmadim bu HPV terapy ilaç etkilmi gerçekten agzimdada cikiyor sürekli lütfen arkadaşlar yardimci olun gerçekten çok zor durumdayim esimle cinsel birlektiligimiz bitti nasil bir hastaliktir bu anlam veremiyorum ama Rabbim daha beterinden korusun

  1. arkadaşım yazılan yorumları oku yakma çözüm değil damlada çözüm değil ağzına da yayılmış kötü bir an önce hpvtherapy kullan kurtulursun benimde denemediğim tedavi yöntemi kalmadı kafayı yemiştim şimdi iyiyim şükür en iyisi bu çabuk kurtulursun selamlar

   1. mrb geçmiş olsun hpvterapi den başka tedavi boş yere zaman kaybı en güzel çözüm bu bir an önce alıp kullan tavsiye ediyoruz sonucunu yazarsan iyi olur insanlar bilinçlensin hpvterapi hakkında

 233. mrb geçmiş olsun kardeşim kolay bir şey değil piskolojikmen yıkılıyor insan ancak tedavisi mümkün içini rahat tut bir an önce tedavi uygula çabucak kurtulursun inşallah rabbim şifa versin.

 234. Selam arkadaşlar tavsiyeniz üzere hpvtherapy alıp kullandım mükemmel bir ilaç olduğunu 1 ay içinde anladım evet biraz çekimserdim bende içimde acabalar vardı siğiller tamamen kayboldu bilgi vermek istedim genital siğillere müzdarip insanlara tavsiyen boş yere başka şeylerle uğraşıp durmasınlar kesin ve kökten tedavisi hpvtherapy cümleten geçmiş olsun…

  1. benim elime bu gun gecti bunu kullanirken beslenmemize rutin dewam edebiliyozmu örnegin sigara kullaniyorum bu gibi seyler onlemz dimi bu konu hakkinda bilginiz varmi

  2. bu ilaci rutinmi kullancaz yani beslenmeye onem gosteriyormuyuz mesala sigara kullaniyorum pek fazla icmiyorum ama yoksa rutin dewammi edecegiz

 235. öncelikle geçmiş olsun. ilacı kullanmadan önce bi kere yakma işlemi yaptırdım 2 hafta içerisinde yine siğiller çıktı, doktor da zaten söylemişti tekrarlayabilir diye. yani yakma dondurma gibi işlemlerin bi sonu yok doktorlar da bunu kabul ediyorlar. özel hastanelerde özellikle ısrar ediyorlar yapmak için çünkü baya masraflı bi işlem ama çözüm değil. hpvthrapy ilacını kullanıp bitireli 1 ay oldu, siğillerimin yüzde 90 ı geçmiş durumda.daha tahlil yaptırmaya gitmedim ama ilacı aldığım kişi tahlillerin de temiz çıkacağını söyledi umarım öyle olur. ilaç bittikten 20 gün sonra kaybolmalar başladı sabırlı olmak gerekiyor. ilacı almadan önce benim de çok tedirginliğim vardı fakat yaşadığım stres o kadar fazlaydı ki alıp kullanmaya karar verdim çok şükür etkisini de gördüm. tavsiye eden insanlara da çok teşekkür ederim. maddi açıdan biraz zorlayabilir fakat o stres ve üzüntüden kurtulmaya değer. inşallah herkes bi an önce olumlu sonuç alır.tekrardan herkese geçmiş olsun.

 236. Merhaba arkadaşlar hpv terapi kullanmak isteyenler içimi kolay ve tadı kötü değil. Kullanımı kolay 15 gün içilmesi yeterli ve siğil olan bölgeye parfüm gibi sprey şeklinde sıkılması gerekiyor. 9 ay oldu kullanalı siğiller kayboldu tekrar çıkan olmadı hpv siğilleri için en etkili ve zararsız ilaç bu boş yere yakmayla dondurmayla asitli şeylerle tedavi etmeye çalışmayın kendinize yazık edersiniz. Bir arkadaşımız doktor yakarsa ne yapacam demiş yaktırmak zorunda değil insan hpv ilacını kullanmasanız bile bu sitedede yazıyor siğilleri tahriş etmeyin en azından çoğalma olmaz acil şifalar.

 237. bende almayi dusunuyorum arkadaslar gecen seneden kullanan arkadaslardan ricam tekrar ciktimi veyatta baska bi problem oluyormu gercektende cok kotu bisi

  1. Bendede oldukca fazla sigiller var ve cogalarak tekrarliyolar gercekten sigiller geciyor mu ve tekrarlar mi bende almayi dusunuyorum

 238. mrb arkadaslar sayfadaki yorumlari tek tek inceledim bu ilacla kurtulan arkadaslar baya fazlasiyla ben de ilk bu genital bolgemin disindaki sigille 5 ay once tanistim ilk felaket kasiniodu kasidim sanirim azaman cikti ilk farkina varmamisim demekki hic ilk 2 adetti sonra 4 5 tane oldu ve uzuntuyle hemen buyuduler:( 1 aydir int aramadigim dogal tedavi yontemi kalmadi dr gidecem korkuyorum.bi arkadas sirke tedavisi anlatmisti bende bi deneyip eger gecerlerse dr ole gidicem dedim.ve ve size deneyimimi anlatiyim isterseni. 4 gundur sirkeli pamuk koyuyorum.. ilk gun bembeyaz oldu sigiller yalan degil ama cok.yakti 2 gun hafif kararma oldu 3 gun bembeyaz ustu erirmis gibi kayboldu gitti 1 gun ara verdim ve bendeki sigiller 2 buyuk biraz nohut tanesi gibi ama kucuk olan 2 si yumusayarak kayboldular… buyuklerde sanirim 1 hafta daha surucek 1 2 gun daha deneyp gecmezse artik dr gidicem ama piskolojim tamamen bitik sanki hayatla bi baglantim kalmadi .size sunu sormak istiorum dr guden arkadaslar hep dondurma ilac vs yakma yaptilar cozum degil demisler bende dr gidince ayni seyleri soylerse napiyim bana bi fikir verebilirmisiniz rica etsem.bide evdekiler bulasma ohtimali varmiki bunun dr gidince yakicaz dondurucaz der ise eger dediginiz gibi bu su gercekten faydaali ise bende en son care olarak almayi dusunurum gerci kullanan herkez faydasini gormus .suanki piskolojimi hic sormayin 🙁 int arastira arastira kafayi yedim.ben her yerde care aricam derken inanin kfam iyice karmakarisik oldu neyapicagimi bilemedim sizden fikir alabilirmiyim acaba bu ilaci kullanan bayanlardan ozellikede…

 239. üç ay oldu kullanalı siğiller ve uçuklar kayboldu 1 ay içinde kontrollerimde temiz çıkıyor. biz 3 kişilik aldık eşim ve çocuk için şükür şuan için sorun yok umarım bir daha bulaşmaz kullanmak isteyenlere hpvtherapi tavsiye ediyoruz 0543 262 63 46 den geniş bilgi alabilirler.

 240. Merhaba, hpvtherapy kullanıyorum eşim ile beraber. Bir gün sonra ilacimiz bitecek . Ikimizdede henüz geçmeyen sigillerimiz mevcut . Bu ilacı satın aldığımız ve iletişim kurduğumuz bey bir sonraki 15 günün en geç te bir buçuk ayın önemli olduğunu söyledi . Hpvtherapy kullanan kişilerin yorumlarını bekliyorum . Sigilleri ne kadar sürede geçti . Cevap verirseniz çok sevinirim …

  1. MERHABA 1 AY GİBİ SÜRE ZARFINDA SİĞİLLER KENDİLİĞİNDEN KAYBOLUYOR SENDEDE SİĞİLLER VAR İSE KAYBOLMAYA BAŞLAR SANIRIM 1 AYA KADAR TAMAMEN KURTULMUŞ OLURSUN..

  1. Yurtdışına maalesef sıvı olduğu için kargo gitmemektedir. Türkiyede istediğiniz adrese kargo ile gönderilir ürün ve fiyaqtı hakkında 0543 262 63 46 telefondan görüşünüz evli olan kişiler iki tane alıp eşleri ile birlikte kullanması gerek yoksa etkili olmaz.

 241. kimse sana bunu al demiyor insanlar memnuniyetini yazmış buraya almak zorunda değilsin bu kadar insana güven duymuyorsan saygı duyulur ancak bu insanlar bunu kullandı diye güvensizliğini buraya neden yazıyorsun güvenmiyorsan almazsın bu kadar basit

 242. Arkadaşlar 22 yaşında bayanım. 1 ay önce bir cinsel ilişki yaşadm. Bikez anal oldu boşalma olmadı bi kezde oral oldu boşalma olmadı ağız içine. 3 hafta sonra aynı kişiyle tekrar birlikte oldum yine aynı şekilde oldu bu defa korunmasızdı. Ancak anal boşalma oldu hemen duş aldım ve ertesi gün hapı da aldım ne olur ne olmaz diye. Anal çok yanlış biliyorum ancak bunu tartışmak istemiyorum konunun bu tarafını atlarsak sevinirim. Son 4 gündür bogazımda agrı vardı antibiyotik kullandım geçti ancak sol kulagımın ön kısmında şişlik oluştu agrımıyor küçük bişey ve kızarık. Yutkunurken de diğer kulagım çınlıyor. Çok korkuyorum bir arkadaşım HPV kaptıysan agız baş boyun kanserleri oluşabilir dedi bu kadar erken belirti olur mu? HIVden de şüpheleniyorum ama partnerim hasta olmadıgını söylüyor. Üstelik HIV belirtileri böyle olmazmış. Arkadaşlar bende tümör oluşmuş olabilir mi aslında şüphelendiğim bu. Kulak önü lenf bezi şişmesi veya çınlama nedir? Basit bir faranjit mi? Lütfen yardımcı olun doktora gitmeye cesaretim yok. Çok korkuyorum böyle bişeyi kaldıramam. Bidaha asla korunmasız ilişkiye girmicem hatta anal ilişkiyi hayatımdan çıkarttım gerçekten çok korkuyorum.

  1. bu rahatsızlık için kendi kendinize teşhis koymanız imkansız öncelikle bir pap simir testi yaptırman lazım hastaneden doktordan neden cekiniyorsunki önemli olan hpv varmı yokmu tam bir teşhis gerekir sonradan pişman olmamak için kendine saygın olsun önce bir doktora görük selamlar

 243. Öncelikle herkese acil şifalar diliyorum umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Arkadaşlar ben bir hata yaptım bir bayanla birlikte olmadan önce bayan bana bundan 1 sene önce hpvli olduğunu ve siğillerini yaktırdığını ve 1 yıldır siğillerinin çıkmadığını söyledi bana geçmesini istemediğini söyledi. Bende prazervatif(extra koruma) ile kasıklar ve genital bölgemi karşı tene hiçbir şekilde temas ettirmeden ilişkiye girmiş bulundum. cinsel bölgelerimiz, genital bölgelerimiz birbirine temas etmedi. Oral sex gerçekleşti fakat siğillerin ağzında hiç çıkmadığını söyledi. birde benim elimde küçük bir sıyrık vardı. Elim bayanın genital bölgesiyle temas etti. Bana bulaşma olasılığı nedir? bir kaç arastırma yaptım tam sorularımın karsılıgını bulamadım, çok merak ediyorum ve korkuyorum lütfen bana yardım edinn… 🙁 :-[ :-[

  Admin Cevap: Bu konuda en güzeli uzmanından geniş bilgi almanız en doğrusu bu numaradan geniş bilgi alabilirsiniz. Telefon: 0543 262 63 46

 244. Ben 2 yılda 4 kez yaktırdım her seferinde başka bölgede çıktı asit denedim Dr tavsiyesiyle geçmedi en son doktor aldara kullan Dedi cinsel bölgem savaş alanına döndü ama değişen birşey yok tekrar koter yapmak istemiyor doktor bende ne yapacağım bilmiyorum umutsuzca aldara kullanıyorum virüs beni yendi sanırım çok mücadele ettim ama geçmedi aldara nın çok fazla yan etkisi var sanırım doktora gitmem lazım tekrar herkese acil şifalar diliyorum

 245. bende hpv ye yakalanmıştım, önce 3 kere yaktırdım daha sonra 2 kutu A….. isimli kremden kullandım. beslenmeme ve uyku düzenime biraz dikkat ettim. içki sigarayı bıraktım. 6 senedir hiçbir sorunum yok. eşime de hiçbir şey bulaşmadı. bağışıklık sisteminiz yeniyor

  1. Yurtdışına gönderim var mı

   cevap: yurt dışına malesef kargo almıyor ve çok pahalı türkiyeden yanınıza gelip giden varsa aldırabilirsiniz ancak biz satmıyoruz 0543 262 63 46 den bilgi alınız.

 246. YOK KARDEŞİM YOK YAKMA İŞE YARAMIYOR KREMLERDE HPVTERAPİ İLACI KESİN ÇÖZÜM OLDU TEK ÇÖZÜMÜ BU PİŞMAN OLMAZSINIZ TAVSİYE EDRİM.

 247. Bugun şiparişi verdim bakalım bu ilac buna care olacak mı tıppın dahi care bulamadığı bu inlete alternatif tıp nasıl bir etki edecek bakalım gelişmeleri burdan yazacağım cünkü 3 senedir bu illette ugrasoyorum gitmediğim doktor kalmadı yaktırdım cogaldı sirke dediler cogaldı aktaran ilaç yaptırdım cogaldı asit bazlı ilaçlar kullandım cogaldı bakalım bu ne yapacak sırf burda yorum yapan faydası olan arkadaşlar için bunun faydasını birde ben göreyim diye bugun aldım ilacı.

  1. Merhaba bu defa doğru tedavi yöntemini bulmuşsun emin olabilirsin, başka tedavi yöntemleri HPV’yi yok etmiyor. Bende kullandım ve tavsiye ediyorum. Geçmiş olsun şimdi den..

 248. Kardeşim siğilleri yaktık olmadı dondurduk olmadı her defasında fazlasıyla tekrar çıktı krem damla bir çözüm olmuyor allah razı olsun bu siteden tavsiyelerinizi okudum siğiler tamamen yok oldu hpvtherapy den şaşmayın boşa kürek çekmiş olursunuz benden söylemesi

 249. Siğil rahatsıLığının kesin bir çözÜmünü bir arkadaşımızın vesilesiyle bulduk. Çok şükür hanımnda bende kurtulduk. Azıcık parasal anlamda biraz tereddüt etmiştim velakin paranın sağlık için bir önemi olmadığını anladık.. Sormak isteyenler için yardımcı oluruz 0538xxxxxxx

  ADMİN NOT: GECE 2, 3, 4 LERDE VAKİTLİ VAKİTSİZ ARANIP ÇOK RAHATSIZ EDİLDİĞİNDEN DOLAYI Suat Gündoğdu nun isteği doğrultusunda TELEFON KALDIRILMIŞTIR.

 250. MRB GERÇEKTEN ETKİLİ BİR İLAÇMIŞ ELLERİMDE VE GENİTAL BÖLGEMDEKİ SİĞİLLER 22 GÜNDE TAMAMEN GEÇTİ MÜKEMMEL BİRŞEY BU 35 YAŞINDAYIM 15 YILDIR BU SİĞİLLER BAŞIMA BELA OLMUŞTU ÇOK ŞÜKÜR SİĞİLLERİ OLANLARA DUYRULUR ARKADAŞLAR TAVSİYE EDERİM AHMET KARDEŞİM SENDE SAĞOL TAVSİYE ETTİĞİN İÇİN YENİDEN DOĞMUŞ GİBİYİM TEŞEKKÜRLER HERKESE VE HPVTERAPİYE

 251. merhaba hpv siğilleri için kriyoterapi tedavisiyle yakma yapıldı işe yaramadı çoğaldı donduruldu çözüm olmadı tekrar çıktı aldara krem kullandık cildimiz tahriş olsu ve siğiller yayılarak çıktı, denemediğimiz damlalar kremler siğilleri fazlalaşmasına sebep oldu ağzımızda dilimizde siğiller çıkmaya başladı hadi bunları geçtik 2 ve 4 yaşında çocuklarımıza da bulaştırdık nasıl bulaştı bilmiyorum çamaşırdanmı klozettenmi çıkmaza girdik psikolojimiz bozulmuştu aile dostu bir doktor hpvtherapy önerdi eşim ben çocuklar 4 kişi için alıp kullandık kullanımı günde bir defa içiliyor okadar tadı kötü değil çocuklarımda rahat içti ve 1,5 ay kadar içinde siğiller kayboldu simir testi yaptırdık hpv virüsü yok temiz çıktı bizde çok memnun kaldık hpv virüsü olan arkadaşlarım kardeşlerim varsa bir an önce hpvtherapy alıp kullanmalarını tavsiye ederim başka tedavi yöntemleri ile boşa vakit harcamayın pişman olmazsınız geçmiş olsun

  1. mrb kardelen kardeşim bende de sanırım klozetten bulaştı makat bölgede ben yakma yaptırmadım ama bu ilacı araştırıp çabuk rast geldim şanslıyım sanırım 20 gün olmadı siğiller kayboldu bende hafta içinde doktora gideceğim muayene ve test için sizin de iyi olmanıza sevindim sonucu yazarım sanada geçmiş olsun

   1. merhaba maalesef başka çözümü yok benimde dilimde siğiller oluştu genital bölgede yok bende almayı düşünüyorum umarım bende olumlu sonuçlar yazarım bir an önce

 252. mrb benim ağız içi dilimde ve boğazımda siğiller vardı tavsiye ettiğiniz ilacı alıp kullandım siğiller kayboldu doktorum yakalım diyordu yakmadan kurtuldum ağız içi dil boğaz siğilleri için çok etkiliymiş tavsiye ederim siğili olanlara geçmiş olsun

  1. şuan kullanıyorum dostum benimde maalesef dilimde siğiller yaygın 15 günü geçti çok azaldı siğiller bende kısa sürede kurtulacağımı ümit ediyorum çok sevinçliyim

 253. Merhaba arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için hpvtherapy tavsiyeniz üzerine aldık eşimle beraber kullandık hpv virüsünden tamamen temizlenmişiz tahliller temiz çıktı çok sağolun hepinize teşekkürler selamlar

 254. mrb, rusya’da allokin alfa diye bir aşı varmış, haberi olan varmı? kuzenim araştırıyor, inşallah şifadır bizler için !!!

 255. Merhaba o şu bu hepsi boş aslında kullananlar biliyor çözüm olmuyor ve verilen paralar hebaa oluyor ve boşa giden umutlar 20 günde hpvtherapy hpv virüsünü yok ediyor pap simir testim 20 günde tertemiz çıktı eşimle ben kullandım yeniden doğmuş gibi moralimizde düzeldi tavsiye ediyoruz hpv virüsü ve siğilleri var ise hpvtherapy kullanın derim pişman olmazsınız sorusu olan var ise sorabilir.

 256. Merhaba öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletmiş olayım. Arkadaşlar human papilloma virus ile tanıştım yıllarca tedavi gördüm maalesef virüsten bir türlü kurtulamadım eşimde ve çocuğumda da hpv virüsü görüldü doktorumuza da danışıp hpvtherapy alıp kullandık doktorumuzun da gözetiminde tahlil dna testi pap simer vs hepsini yaptırdık testler tahliller temiz çıktı sadece 15 gün kullanmakla hpv human papilloma virus den kurtuldum eşim ve çocuğumdada virüs yok oldu hpvthrapy human papilloma virus olan kişilere tavsiye ediyoruz umarım tekrar bulaşmaz iyi günler diliyoruz

 257. MERHABA ARKADAŞLAR 2,5 AY ÖNCE HPVTHERAPY ALIP KULLANDIM İLAÇLAR 1,5 LİTRE OLARAK GELDİ GÜNDE BİR ÖLÇEK 15 GÜN İÇTİM AYNI İÇTİĞİM İLACI SİĞİL OLAN BÖLGEYEDE SÜRDÜM İLAÇ BİTTİKTEN SONRA 1 AY CİVARI SİĞİLLER KAYBOLMAYA BAŞLADI ŞUAN TAM 2,5 AY OLDU TAMAMEN SİĞİLLER KAYBOLMUŞ FARKETTİM BİLGİNİZ OLSUN İSTEDİM 3 YILDIR TEDAVİ İÇİN DENEMEDİĞİM YÖNTEM KALMAMIŞTI HPVTHERAPY DEN ŞAŞMAYIN EMEĞİNİZ BOŞA GİTMİYOR TAVSİYE EDERİM GEÇMİŞ OLSUN….

  1. Merhaba Osman bey ben sağlık kuruluşunda çalışmaktayım, hpv virüsü enfeksiyonunun çaresinin olmadığını düşünüyordum,ancak tavsiyeleriniz üzere aldık kullanıyoruz. Bakalım inşallah dediğiniz gibidir. Benim genital bölgede ve ağız içi dil dede siğiller yayıldı biraz ilerlemiş boyutta benimkisi 3 adet aldık ailem ve çocuğum içinde onlarda siğil belirtileri vs yok ancak hpv virüsü bulaşmış olabilir düşüncesi ile aile boyu kullanıyoruz 10 oldu kullanmaya başlayalı gelişmeleri bende yazarım bilgilendirme amaçlı sağlıklı kalın.

   1. mustafa bey merhaba nasıl hpvtherapy tadı nasıl acaba içmesi zormu bende almayı düşünüyorum gelişmeleri yazmanızı bekliyorum

    1. kardeşim şuana kadar 9 tane siğilim vardı 6 tanesi kayboldu 3 tane kaldı bu 3 tnesi sanırım inatçı ama onlarda küçülme var tamamen geçince bilgi veririm

     1. merhaba kardeşim tamamen siğillerim kayboldu kendiğiliğinden sadece hpvtherapy içtim ve içtiğim ilacı siğil olan bölgeye losyon şeklinde kullandım çok mutluyum tavsiye ederim kullanmak isteyenlere sorusu olan varsa sorsun cevap yazabilirim uygun zamanda iyi akşamlar

 258. Merhaba Arkadaşlar;
  Tarih 14.01.2016 – Saat : 21:37
  Öncelikle Bütün Arkadaşlara Acil Şİfalar Diliyorum.Ben HPV limiyim bilmiyorum Penis Kökünde Ve anal bölgesinde siğiller fark ettim Cinsel yollamı başka yollamı nasıl oldu bilmiyorum cildiye doktoruna gösterdim Penistekileri Doktor korkulacak bişe yok dedi ama ben yinede tereddüt ediyorum ilerlememsi açısından anal bölgesine de sirke kullanmaya basladım 2. Günümdeyim ama bunun işe yarayacagını bilmiyorum aslında ne yapmam gerektiği hakkında hiç bir fikrim yok en kısa sürede bir doktora Gideceğim.EĞER HPV tanısı konulursa burdan tek tek gelişmeleri V.s yazacagım anal bölgesinde acaba içerde varmı gibi şeyler aklıma geldikce iyice çıldırıyorum zaten bir sürü site gezdim yok çözümü yok yok bilmem ne geçmiyor. Cıkmadık candan ümit kesilmez diyor ve su an itibariyle bunlara savaş açıyorum :)) Gerekirse 5 yıl Gerekirse 10 yıl Hiç farketmez sigara felan da içiyorum gerekirse bırakırım spora baslıyorum Propolis kullanacagım iyi geliyormus bagaşıklıga Tek korktugum şey SEVDİĞİME gecmesi bu beni cok korkutuyor. Umarım Bende yoktur eğer yoksa burda herzaman gelip sizlere destek olacagım söz 🙂 Hadi Bakalım Önümüzdeki Hafta Doktora Gidiyorum Size aşamaları anlatacagım 🙂 1 Aydır Farkettim bu sıkıntıyı. Yeniyim.

 259. bugün aldara kreme başladım bir arkadaşım bir kür kullanmış ve bir şey kalmamış denemek lazım diğer yöntem çok pahalı

 260. Lütfen bana da yardım edin aynı dert bende de var maddi sıkıntım var bana bu ilaçları alabilicek bi hayırsever var mı 05457962315 buradan ulasabilir siniz iyi günler fazla ilacı olan arkadaslar yardımcı olabilirler teşekkürler arkadaşlar gecmiş olsun

 261. mrb bende aldara krem kullandım on kaşe bittiğinde 8 siğilimdende kurtuldum. ve birdaha nüksetmedi. aynı anda b12 vitamin desteğide aldım. önce kan tahlili yaptırın. immuneks veya b12 takviyesi almadan aldara işe yaramaz.

 262. Insanlar cevap vermeye aciz olmus .burda herkes ayni dertten muzdarip .halden anlamak gerek . Insanlar guvenmeye inanmaya calisiyor .

 263. internette yazıyor buyrun size siğil duası

  Siğil Duası Nasıl Yapılır?

  1.Dua: Okunuşu; ”Em ebremu ermen feinna mübrimün.”(Zuhruf)

  2.Dua: Okunuşu: ”Allahümme müsağğira’l-kebiri ve mükebbira’s-sağiri sağğir ma bi.”

  Anlamı : ”Büyüğü küçülten ve küçüğü büyülten Allah’ım! Bu bendekini(siğilleri)küçült.”

  Bu dua 7 kere okunup,hem şehadet parmakla gezdirilip hem de üzerine üflendiğinde,Allah’ın izniyle geçer.

  Peygamber Efendimiz (s.a.v) hanımlarından birisinin elinde siğili görünce bu duayı okumasını söylemiş.Hanımı da o dertten kurtulmuş.

  Dua : Allahümme müsağğira’l-kebiri ve mükebbira’s-sağiri sağğir ma bi.

  3 Adet kağıt alınıp her birine (ادرى ) yazılır.Her bir kağıda 3 İhlas ve 1 Fatiha suresi okuduktan sonra siğile / siğillere sürülür.Ve her gün bir kağıt yakılır.

  Büyük bir tuz tanesi üzerine 3 İhlas ve 1 Fatiha suresi okuduktan sonra siğile / siğillere sürülür.Ve bu tuz bahçeye gömülür.

  Ertesi sabah kalkar kalkmaz sağ elin işaret parmağı dil ile ıslatılır.Siğilin etrafında dairesel olarak 3 defa çevirilir.Sonra parmak tekrar ıslatılıp siğil tükrükle yağlanır.Bu işleme bir hafta boyunca devam edilir.

  İğde ağacından Besmele çekerek bir adet dal koparılır.Ya Rabbi bu dal kuruduğu gibi falancanın siğilleride kurusun denip dal bir kenara atılır.

 264. iyi geceler arkadaşlar siğiller için en güzel tedavi yöntemi dua ve sirke siğillere sirke sürün kaybolur gider boş yere böyle şeylere inanmayın

 265. Yorumları okudum şimdi ama yalan dolan hepsi anlaşılıyor girenler hemen çıkmak için can atıyor. İnsanlar soruyor yabikide soracaklar kardeşim ama cvp kaçırıyorlar ne vR ki yardomcı olsanız. Zorunhoren hemen iyi gceler diliyor yLan dolan besbelli

 266. ayşe hanım kaç defa yazdım açıkladım halen anlatın diyorsunuz ne anlatayım bilmiyorum en güzeli yazdıklarımı tekrar okuyun iyi geceler diliyorum çıkmak zorundayım hoşçakalın

 267. Lutfen inanin tel istemem.inanin cok magdurum bu hastaliktan ölumu bile dusunuyorum .lutfen anlatin icim rahatlasin .care var mi

 268. bende 8 tane vardı dilde ağız içinde genital bölgede 6 tanesi ilaç bittikten sonra 20 günde kayboldu yalnız iki tanesi biraz büyüktü onlar biraz geç iyileşti 2 ay kadar sürdü tamamen geçmesi daha öncede yazmıştım okuduysanız bu yazımı